Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Smetanka Základní škola, Praha 2, Na Smetance 1 Praha 2
Milíčov dívky Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 Praha 4
Kavčí hory chlapci A Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840 Praha 4
Dráčci Mendeláčci Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
Rytíři z Kunratic Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420 Praha 4
Kavčí hory dívky Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840 Praha 4
Kunratické Šelmy Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420 Praha 4
Prague British School Česko Britská Základní Škola, s.r.o. Praha 4
Jitřňáci Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Praha 4, Filosofská 3 Praha 4
ZŠ Campanus chlapci Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
Campanus dívky Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
PLAMÍNCI Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 Praha 4
BÝCI Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 Praha 4
ZŠ K Milíčovu Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 Praha 4
Klíček Základní škola Klíček, o.p.s. Praha 4
ZŠ JIŽNÍ Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10 Praha 4
Líšáci Základní škola, Praha 4, Na Líše 16 Praha 4
ELIJÁŠ Kluci Křesťanská základní škola a mateřská škola Elijáš Praha 4
Elijáš Děvčata Křesťanská základní škola a mateřská škola Elijáš Praha 4
Doláci Základní škola a mateřská škola K Dolům v Praze 12 Praha 4
Pod Radnicí Základní škola praktická a Základní škola speciální, Praha 5, Pod Radnicí 5 Praha 5
Trávníčkova Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744 Praha 5
FZS MEZI SKOLAMI Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322 Praha 5
Pod Radnicí Základní škola praktická a Základní škola speciální, Praha 5, Pod Radnicí 5 Praha 5
FZŠ Drtinova Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861 Praha 5
Red Hill Boys Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
Red Hill Girls Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
ZŠ Pod Marjánkou Základní škola, Praha 6, Pod Marjánkou 2 Praha 6
ZŠ Hovorčovická Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11 Praha 8
Mazuráci Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a Praha 8
Lyčkárna Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 Praha 8
Zenklovka Boys Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 Praha 8
Bureška Základní škola, Praha 8, Burešova 14 Praha 8
Zahradňáčci Základní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 4 Praha 8
Tupolevka Základní škola a Mateřská škola, Tupolevova Praha 9
Univerzum Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o. Praha 9
Hloubětínská Základní škola, Praha 9 - Hloubětín, Hloubětínská 700 Praha 9
Litvínovská 600 Základní škola Litvínovská 600 Praha 9
Balabenka Základní škola Na Balabence Praha 9
ZŠ Dr.Edvarda Beneše Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500 Praha 9
FZŠ Chodovická Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 Praha 9
Tolerance Základní škola Tolerance, Praha 9, Mochovská 570 Praha 9
ZŠ Prakšice Základní škola a Mateřská škola Prakšice, příspěvková organizace Prakšice
Tygři Praskačka Základní škola a mateřská škola, Praskačka, okres Hradec Králové Praskačka
Tygřice Praskačka Základní škola a mateřská škola, Praskačka, okres Hradec Králové Praskačka
Raškáčí Základní škola a mateřská škola Raškovice Pražmo
ZŠ PŘEDMĚŘICE NAD LABEM Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové Předměřice nad Labem
Smetánci Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice Přelouč
ŽELATOVSKÉ FLORBALKY Základní škola Přerov, Želatovská 8 Přerov
Svisláci Základní škola Přerov, Svisle 13 Přerov
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=11