Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Smetanka Základní škola, Praha 2, Na Smetance 1 Praha 2
Milíčov dívky Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 Praha 4
Kavčí hory chlapci A Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840 Praha 4
ZŠ JIŽNÍ Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10 Praha 4
Rytíři z Kunratic Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420 Praha 4
Dráčci Mendeláčci Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
Kavčí hory dívky Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840 Praha 4
Kunratické Šelmy Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420 Praha 4
Prague British School Česko Britská Základní Škola, s.r.o. Praha 4
Jitřňáci Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Praha 4, Filosofská 3 Praha 4
PLAMÍNCI Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 Praha 4
ZŠ K Milíčovu Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 Praha 4
BÝCI Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 Praha 4
Klíček Základní škola Klíček, o.p.s. Praha 4
Líšáci Základní škola, Praha 4, Na Líše 16 Praha 4
ZŠ Campanus chlapci Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
Campanus dívky Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ELIJÁŠ Kluci Křesťanská základní škola a mateřská škola Elijáš Praha 4
Elijáš Děvčata Křesťanská základní škola a mateřská škola Elijáš Praha 4
Doláci Základní škola a mateřská škola K Dolům v Praze 12 Praha 4
Pod Radnicí Základní škola praktická a Základní škola speciální, Praha 5, Pod Radnicí 5 Praha 5
Trávníčkova Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744 Praha 5
FZS MEZI SKOLAMI Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322 Praha 5
Pod Radnicí Základní škola praktická a Základní škola speciální, Praha 5, Pod Radnicí 5 Praha 5
FZŠ Drtinova Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861 Praha 5
Red Hill Boys Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
Red Hill Girls Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
ZŠ Pod Marjánkou Základní škola, Praha 6, Pod Marjánkou 2 Praha 6
ZŠ Hovorčovická Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11 Praha 8
Mazuráci Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a Praha 8
Lyčkárna Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 Praha 8
Zenklovka Boys Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52 Praha 8
Bureška Základní škola, Praha 8, Burešova 14 Praha 8
Zahradňáčci Základní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 4 Praha 8
Univerzum Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o. Praha 9
Tupolevka Základní škola a Mateřská škola, Tupolevova Praha 9
Litvínovská 600 Základní škola Litvínovská 600 Praha 9
Hloubětínská Základní škola, Praha 9 - Hloubětín, Hloubětínská 700 Praha 9
Balabenka Základní škola Na Balabence Praha 9
ZŠ Dr.Edvarda Beneše Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500 Praha 9
FZŠ Chodovická Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 Praha 9
Tolerance Základní škola Tolerance, Praha 9, Mochovská 570 Praha 9
ZŠ Prakšice Základní škola a Mateřská škola Prakšice, příspěvková organizace Prakšice
Tygři Praskačka Základní škola a mateřská škola, Praskačka, okres Hradec Králové Praskačka
Tygřice Praskačka Základní škola a mateřská škola, Praskačka, okres Hradec Králové Praskačka
Raškáčí Základní škola a mateřská škola Raškovice Pražmo
ZŠ PŘEDMĚŘICE NAD LABEM Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové Předměřice nad Labem
Smetánci Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice Přelouč
Svisláci Základní škola Přerov, Svisle 13 Přerov
ŽELATOVSKÉ FLORBALKY Základní škola Přerov, Želatovská 8 Přerov
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=11