Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Příbramští draci Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 Příbram
Příbramské dračice Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 Příbram
Příkazáci Základní škola a Mateřská škola Příkazy, příspěvková organizace Příkazy
ZŠ Proseč Základní škola Proseč, okres Chrudim Proseč
DYNAMO Základní škola a mateřská škola Prosetín Prosetín
Rebelky Základní škola a mateřská škola Prosetín Prosetín
Reálka Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
Železňáci Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79 Prostějov
Železhráčky Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79 Prostějov
Reálka Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
Palacká Základní škola a mateřská škola Prostějov, Palackého tř. 14 Prostějov
Matadoři Základní škola Protivín, se sídlem 398 11 Protivín, Komenského 238 Protivín
Platánci Základní škola Protivín, se sídlem 398 11 Protivín, Komenského 238 Protivín
Wolves Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace Prušánky
ZŠ Psáry Základní škola a Mateřská škola Psáry, okres Praha - západ Psáry
ZŠ Radomyšl Základní škola Radomyšl, okres Strakonice Radomyšl
Radoničtí žraloci Základní škola a mateřská škola Radonice, okres Chomutov Radonice
ZŠ a MŠ Údolí Desné Základní škola a Mateřská škola Údolí Desné Rapotín
Medvědi Rokytnice v O.h. Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou Rokytnice v Orlických horách
ZŠ Rovensko Základní škola Rovensko pod Troskami Rovensko pod Troskami
Podskalské pumy Základní škola Pod Skalkou, Rožnov p. R., příspěvková organizace Rožnov pod Radhoštěm
RANAŘI Základní škola Koryčanské Paseky, Rožnov p. R., příspěvková organizace Rožnov pod Radhoštěm
ZŠ Ruda nad Moravou Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk Ruda nad Moravou
ZŠ Rudná hoši Základní škola Rudná, okres Praha - západ Rudná
ZŠ Rudná dívky Základní škola Rudná, okres Praha - západ Rudná
Javorníčci Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou
Kluci z Rynárce Základní škola a mateřská škola Rynárec, okres Pelhřimov Rynárec
Holky z Rynárce Základní škola a mateřská škola Rynárec, okres Pelhřimov Rynárec
Šaraťáci Základní škola a mateřská škola, Šaratice, okres Vyškov Šaratice
ZŠ T.G.M. Šardice Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace Šardice
Propojka 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram Sedlčany
1.ZŠ Sedlčany 1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram Sedlčany
Florbal Sedlice Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Sedlice, okres Strakonice Sedlice
ZŠ Semice Základní škola Semice, okres Nymburk Semice
ŠPEJCHARÁCI Základní škola Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574 Semily
Borci Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra, Semily, Jizerská 564 Semily
ZŠ waldorfská Semily Základní škola a Střední škola waldorfská, Semily Semily
FC Krakonošovo Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov, okres Semily Semily
Aligátorky Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace Šitbořice
Skaláci Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Skalice u České Lípy
skalačky Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Skalice u České Lípy
Skoty tým Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim Skuteč
ZŠ Smetanova Skuteč Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim Skuteč
Skotynky Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim Skuteč
Koťata Základní škola Slatiňany, okres Chrudim Slatiňany
Panteři Základní škola Slatiňany, okres Chrudim Slatiňany
ZŠ Komenského Slavkov Základní škola Slavkov u Brna, Komenského náměstí 495, okres Vyškov Slavkov u Brna
ZŠ Komenského Slavkov Základní škola Slavkov u Brna, Komenského náměstí 495, okres Vyškov Slavkov u Brna
Zuřiví lvi Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec Slavonice
ZŠ Slušovice Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Slušovice
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=12