Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Slušovice Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Slušovice
ZŠ Smiřice Základní škola, Smiřice, okres Hradec Králové Smiřice
ZŠ SMRŽOVKA - CHLAPCI Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Smržovka
ZŠ SMRŽOVKA Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Smržovka
Sobíčci Soběslav Základní škola Soběslav, Komenského 20 Soběslav
Komety Soběslav Základní škola Soběslav, Komenského 20 Soběslav
Sobíčata Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50 Soběslav
Fráňové Základní škola, Sobotka, okres Jičín Sobotka
Borci ZŠ Sokolnice Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Sokolnice
Frajerky ZŠ Sokolnice Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Sokolnice
ZŠ Spálov Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace Spálov
ZŠ Staňkov Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace Staňkov
ZŠ Staňkov Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace Staňkov
Vlčáci Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice Štěkeň
ZŠ Štěpánkovice Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace Štěpánkovice
ZŠ Svatoplukova Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace Šternberk
Stonava Základní škola a Mateřská škola Stonava Stonava
ZŠ PODĚBRADOVA STRAKONICE Základní škola Strakonice, ul.Jiřího z Poděbrad 882 Strakonice
Zš Povážská Strakonice Základní škola Povážská Strakonice, Povážská 263 Strakonice
Tygři ZŠ FLČ Strakonice Základní škola F. L. Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 Strakonice
FC DUKELSKÁ STRAKONICE Základní škola Strakonice, Dukelská 166 Strakonice
Štramberk Základní škola a Mateřská škola Štramberk Štramberk
Štramberk Základní škola a Mateřská škola Štramberk Štramberk
Strážáci Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace Stráž nad Nisou
ZŠ a MŠ Strážov Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace Strážov
ZŠ a MŠ Strážov Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace Strážov
ZŠ a MŠ Strážov Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace Strážov
ZŠ Studenec D Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily Studenec
ZŠ Studenec Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily Studenec
ZŠ Butovická Základní škola Studénka, Butovická 346, okres Nový Jičín Studénka
ZŠ SUDICE Základní škola a Mateřská škola Sudice, příspěvková organizace Sudice
ZŠ Sudkov Základní škola Sudkov, příspěvková organizace Sudkov
Rychlé střelky Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo Šumná
JEDNIČKA Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše 1 Šumperk
Vrchlického Základní škola Šumperk, Vrchlického 22 Šumperk
Draci Základní škola a Mateřská škola Svatý Jan nad Malší Svatý Jan nad Malší
Lánečáci Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace Světlá nad Sázavou
Lánečačky Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace Světlá nad Sázavou
MĚČÍN DÍVKY Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace Švihov
MĚČÍN HOŠI Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace Švihov
Švihov Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, příspěvková organizace Švihov
Myšárna Svitavy Základní škola Svitavy, T. G. Masaryka 27 Svitavy
Felberáci Základní škola Svitavy, Felberova 2 Svitavy
ZŠ a MŠ Svitavy, Sokolovská 1 Základní škola Svitavy, Sokolovská 1 Svitavy
dravci Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace Tachov
dračice Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace Tachov
Zárka Základní škola Tachov, Zárečná 1540, příspěvková organizace Tachov
ZŠ TASOV Základní škola a mateřská škola Tasov Tasov
Stínadláci Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Na Stínadlech 2386 Teplice
Medvědi Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/2 Teplice
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=13