Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Buzulka holky Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů , Teplice, Buzulucká 392 Teplice
EDISONI Základní škola, Teplice, Edisonova 1732 Teplice
Medvědi Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/2 Teplice
Skaláci Základní škola a Mateřská škola, Teplice nad Metují Teplice nad Metují
ZŠ TĚŠANY DÍVKY Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Těšany
ZŠ Těšany hoši Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Těšany
Pohodáři Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace Tovačov
Perly Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace Tovačov
Kopce Základní škola a mateřská škola Třebíč, Na Kopcích 342 Třebíč
ZŠ Benešova Třebíč Základní škola Třebíč, Benešova 585 Třebíč
ZŠ Třeboň Základní škola Třeboň, Na Sadech 375 Třeboň
ZŠ Kosoř Základní škola Kosoř, okres Praha - západ Třebotov
Třemešňáci Základní škola a Mateřská škola Třemešná Třemešná
ZŠ Třemošnice Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim Třemošnice
ZŠ Trmice Základní škola Trmice, Tyršova 482 Trmice
Draci Základní škola Troubelice, okres Olomouc, příspěvková organizace Troubelice
Ohaři Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov Troubsko
Žabáci Tršice Základní škola Tršice, okres Olomouc, příspěvková organizace Tršice
DRAČICE Z MLÁDEŽKY Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536 Trutnov
DRACI Z MLÁDEŽKY Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536 Trutnov
Rytíři z Frimla Základní škola, Trutnov, Rudolfa Frimla 816 Trutnov
Domky Základní škola, Trutnov, V Domcích 488 Trutnov
Domky dívky Základní škola, Trutnov, V Domcích 488 Trutnov
Čápata Základní škola a Mateřská škola Tučapy Tučapy
Čápátka Tučapy Základní škola a Mateřská škola Tučapy Tučapy
Čápata Tučapy Základní škola a Mateřská škola Tučapy Tučapy
Čápátka Tučapy Základní škola a Mateřská škola Tučapy Tučapy
ZŠ Tuchlovice Základní škola Tuchlovice, okres Kladno Tuchlovice
ZŠ Sportovní Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace Uherské Hradiště
ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod CH Základní škola, Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod D Základní škola, Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
Mariánské náměstí Základní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
Havrani Základní škola, Uherský Brod - Havřice, Školní 117, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
ZŠ Na Výsluní Uherský Brod Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní 2047, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
ZŠ Uherský Ostroh Základní škola, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Uherský Ostroh
ZŠ Úhonice Základní škola a Mateřská škola Úhonice, okres Praha - západ Úhonice
Medlováci Základní škola a Mateřská škola Medlov, příspěvková organizace Uničov
Úsováci Základní škola a Mateřská škola Úsov, příspěvková organizace Úsov
ZŠ Vinařská Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace Ústí nad Labem
Rabaska Ústí Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace Ústí nad Labem
holky z Rabasky Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace Ústí nad Labem
Kluci z Palachovky Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37, příspěvková organizace Ústí nad Labem
šafíci Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace Valašské Meziříčí
Salvátor Základní škola Salvátor Valašské Meziříčí
Tigers Valtice Základní škola Valtice, okres Břeclav Valtice
ZŠ Náměstí Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
ZŠ Náměstí "B" Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
Varnsdorf Rebels Základní škola Varnsdorf, Seifertova 1650, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
Draci Základní škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
dračice Základní škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=14