Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Velimáci Základní škola T. G. Masaryka Velim Velim
Velimačky Základní škola T. G. Masaryka Velim Velim
JISKRA Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace Velká Bíteš
Losi z Peperka Základní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizace Velká Losenice
Sluníčka Základní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizace Velká Losenice
Mimoni Základní škola a Mateřská škola Velké Heraltice, příspěvková organizace Velké Heraltice
ZŠ Velké Hoštice Základní škola Velké Hoštice, okres Opava, příspěvková organizace Velké Hoštice
ZŠ ŠKOLNÍ VELKÉ MEZIŘÍČÍ Základní škola Velké Meziříčí, Školní 2055, příspěvková organizace Velké Meziříčí
Gepardi Mostiště Základní škola a mateřská škola Velké Meziříčí, Mostiště 50, příspěvková organizace Velké Meziříčí
Slavoj VP Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace Velké Pavlovice
ZŠ Velký Borek Základní škola Velký Borek, okres Mělník Velký Borek
Újezďáci Základní škola a mateřská škola Malý Újezd, okres Mělník, příspěvková organizace Velký Borek
Mzš Velký Osek Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín Velký Osek
ZŠ Velvary Základní škola Velvary, okres Kladno Velvary
ZŠ Vémyslice Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace Vémyslice
PSP Vendryně Základní škola s polským jazykem vyučovacím, Szkoła Podstawowa z Polskim Językiem Nauczania Vendryně 234, příspěvková organizace Vendryně
ZŠ Verneřice Základní škola a Mateřská škola Verneřice Verneřice
Hurikáni Základní škola Věrovany, okres Olomouc, příspěvková organizace Věrovany
Veselští chlapci Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou
borci z Vikýrek Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, okres Šumperk, příspěvková organizace Vikýřovice
ZŠ Vimperk Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice Vimperk
ZŠ TGM VIMPERK Základní škola T. G. Masaryka, Vimperk, 1. máje 268, okres Prachatice Vimperk
ZŠ VÍTKOV NÁMĚSTÍ JANA ZAJÍCE Základní škola Vítkov, nám. J. Zajíce č.1, příspěvková organizace Vítkov
Madamm Základní škola Vítkov, Komenského 754, okres Opava, příspěvková organizace Vítkov
Seegři Základní škola Vítkov, Komenského 754, okres Opava, příspěvková organizace Vítkov
Jasenná Základní škola Jasenná, okres Zlín Vizovice
Vršovan Voděrady Základní škola a mateřská škola, Voděrady, okres Rychnov nad Kněžnou Voděrady
ZŠ Vranov Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov Vranov
Tučňáci Základní škola Vratimov, Masarykovo náměstí 192 Vratimov
ZŠ nám.Míru Vrchlabí Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283 Vrchlabí
Kluci Základní škola Vrdy, okres Kutná Hora Vrdy
Holky Základní škola Vrdy, okres Kutná Hora Vrdy
Vřesinští tygři Základní škola a mateřská škola Vřesina, okres Opava - příspěvková organizace Vřesina
Sychrováci Základní škola Vsetín, Sychrov 97 Vsetín
Luháci Základní škola Vsetín, Luh 1544 Vsetín
ZŠ INTEGRA VSETÍN Základní škola INTEGRA Vsetín Vsetín
ZŠ Ohrada Základní škola Vsetín, Ohrada 1876 Vsetín
Chlapáci Výpractice Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí Výprachtice
Děvčice Výprachtice Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí Výprachtice
Purkyňka Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Vyškov
Kluci z Vyhlídky Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12, příspěvková organizace Vyškov
Holky z Vyhlídky Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12, příspěvková organizace Vyškov
Nádražní Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace Vyškov
Letňáci Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace Vyškov
Letňačky Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace Vyškov
Morávkova team Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace Vyškov
Morávkova team dívky Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace Vyškov
FT Boys Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova Vysoké Mýto
FT Girls Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova Vysoké Mýto
Piráti Základní škola a Mateřská škola Vyšší Brod Vyšší Brod
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=15