Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Klášteračky Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Klášterec nad Orlicí
Klášteráci Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Klášterec nad Orlicí
ZŠ Čapkova D Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 Klatovy
Tolsťák Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Klatovy
ZŠ Plánická Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 Klatovy
ZŠ Čapkova H Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace Klenčí pod Čerchovem
Sedmička Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Kolín
Kozlové Základní škola Kolín III., Lipanská 420 Kolín
Kmochova dvojka Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín
Blesky Velhartice Základní škola a mateřská škola Velhartice Kolinec
Turbokočky Velhartice Základní škola a mateřská škola Velhartice Kolinec
Emílci Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Alšováci Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Emilky Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Alšovačky Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
ZŠ KOSMONOSY Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav Kosmonosy
Košťálováci Základní škola Košťálov, okres Semily Košťálov
Draci Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí
ZŠ Kounice (chlapci) Základní škola Kounice, okres Nymburk Kounice
ZŠ Kounice (dívky) Základní škola Kounice, okres Nymburk Kounice
Kouřimští draci Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín Kouřim
ZŠ Králíky Gymnázium a základní škola Králíky Králíky
Sněženky Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, okres Sokolov Kraslice
Machři Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, okres Sokolov Kraslice
ZŠ KRAVSKO Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace Kravsko
Buldoci z Křenovic Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov Křenovice
Dvořáci Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
Janáčkova pětka Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
Holky z pětky Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
ZŠ Oskol Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace Kroměříž
ZŠ Kunovice U Pálenice Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora Základní škola Kutná Hora, Jana Palacha 166 Kutná Hora
Dobráček Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí Lanškroun
ZŠ Lanžhot Masarykova základní škola Lanžhot, okres Břeclav Lanžhot
Ledečtí apači Základní škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Ledce
Vraťáci ZÁKLADNÍ ŠKOLA, LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Lužická Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace Liberec
Bílí Trhači Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Lesní Základní škola, Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace Liberec
Ještěďáci Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace Liberec
dobina Základní škola, Liberec, Dobiášova 851/5, příspěvková organizace Liberec
Jabloňovka Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace Liberec
Barvírna Základní škola, Liberec, Barvířská 38/6, příspěvková organizace Liberec
Berani Základní škola a Mateřská škola Liběšice Liběšice
ZŠ Líbeznice Základní škola Líbeznice, okres Praha - východ Líbeznice
ZŠ Libina kluci Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
ZŠ Libina dívky Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
ZŠ J.E.Purkyně Libochovice Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice Libochovice
Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=6