Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Osecká 315, Lipník Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace Lipník nad Bečvou
ZŠ Lipůvka Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace Lipůvka
LÍŠNIČTÍ KROKODÝLOVÉ Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí Líšnice
LÍŠNICKÉ ŽABIČKY Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí Líšnice
Černá kobra Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice
Masarykova ZŠ Litoměřice Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5 Litoměřice
Valáci Základní škola Litoměřice, Na Valech 53 Litoměřice
ZŠ Janov Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most Litvínov
JAZYKOVKA Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most Litvínov
Sporťáci ze Sportovky Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. Litvínov
ZŠ Lomnice Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice Lomnice
Yellow Devils Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily Lomnice nad Popelkou
Loučná Základní škola Loučná nad Desnou, okres Šumperk Loučná nad Desnou
ZŠ Louny, Přemyslovců Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Louny
Lvice Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Louny
ZŠ Prokopa Holého Louny Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace Louny
Přemyslovci Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Louny
Přemyslovny Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Louny
3.ZŠ Louny Základní škola Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Louny
ZŠ Lubná - Sebranice Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná Lubná
Ludgery Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace Ludgeřovice
ZŠ Pozlovice Základní škola Pozlovice, okres Zlín, příspěvková organizace Luhačovice
ZŠ Lutín Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace Lutín
ZŠ Lutín Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace Lutín
ZŠ Malá Morávka Základní škola Malá Morávka, okres Bruntál, příspěvková organizace Malá Morávka
Vlci Základní škola a Mateřská škola Malonty Malonty
Ďáblice Základní škola a Mateřská škola Malonty Malonty
ZŠ Úšovice Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace Mariánské Lázně
ZŠ Úšovice 2 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace Mariánské Lázně
ZŠ JIH MARIÁNSKÉ LÁZNĚ Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace Mariánské Lázně
South Girls Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace Mariánské Lázně
Tygři Měřín Základní škola Měřín Měřín
Pumy Měřín Základní škola Měřín Měřín
Štíři Meziboří Základní škola Meziboří, J. A. Komenského 340 Meziboří
ZS Mikulov Základní škola Mikulov, Valtická 3, okres Břeclav Mikulov
Hrancl Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav Mikulov
Amazonky Základní škola Mikulov, Valtická 3, okres Břeclav Mikulov
ZŠ Mikulovice Základní škola Mikulovice, okres Jeseník Mikulovice
ZŠ Miletín Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín Miletín
ZŠ Miletín Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín Miletín
Sršni 1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek Milevsko
ZŠ Juventa Základní škola a mateřská škola Milovice Milovice
Mimoňští sršni Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace Mimoň
Osmička ch Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040 Mladá Boleslav
Osmička D Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040 Mladá Boleslav
Masarykova základní škola Debř, Mladá Boleslav Masarykova základní škola Debř, Mladá Boleslav, Bakovská 7 Mladá Boleslav
Šestka Základní škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 Mladá Boleslav
Šestka Základní škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 Mladá Boleslav
ZŠ Pastelka Základní škola Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325 Mladá Boleslav
SEDMIČKA Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082 Mladá Boleslav
Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=7