Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Pastelka Základní škola Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325 Mladá Boleslav
Vodníci Základní škola Mohelnice, Vodní 27 Mohelnice
Aligátoři Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov Mokrá-Horákov
ZŠ Moravany u Holic Základní škola Moravany, okres Pardubice Moravany
Tygříci Základní škola a Mateřská škola Moravec, příspěvková organizace Moravec
ZŠ Palackého - chlapci Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy Moravská Třebová
ZŠ Palackého - dívky Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy Moravská Třebová
Moravský Žižkov Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace Moravský Žižkov
Moravský Žižkov - Dívky Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace Moravský Žižkov
Desítka Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace Most
Bluewhite Wave Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace Most
5.ZŠ Most Základní škola, Most, Zlatnická 186, příspěvková organizace Most
5.ZŠ Most Základní škola, Most, Zlatnická 186, příspěvková organizace Most
ZŠ Mšeno Základní škola Mšeno, příspěvková organizace Mšeno
Draci z Náměště Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 Náměšť nad Oslavou
ZŠ Husova Základní škola Náměšť nad Oslavou, Husova 579 Náměšť nad Oslavou
1. ZŠ Napajedla 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace Napajedla
Holčičky Základní škola a Mateřská škola Nečín, okres Příbram Nečín
FbC Nečín Základní škola a Mateřská škola Nečín, okres Příbram Nečín
ZŠ Němčice nad Hanou Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov Němčice nad Hanou
ZŠ Němčice nad Hanou - dívky Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov Němčice nad Hanou
HAWKS ŽINKOVY Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace Nepomuk
PANDY ŽINKOVY Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace Nepomuk
Škola Libiš Základní škola Libiš, okres Mělník Neratovice
ZŠ 28.října Neratovice Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník Neratovice
Nezamyslice Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice Nezamyslice
ZŠ Nová Paka, Husitská Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín Nová Paka
ZŠ Nová Paka, Husitská D Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín Nová Paka
Novorolské vlčice Základní škola Nová Role, okres Karlovy Vary Nová Role
Novorolští vlci Základní škola Nová Role, okres Karlovy Vary Nová Role
Dráčci Základní škola Nové Město na Moravě, Leandra Čecha 860, okres Žďár nad Sázavou Nové Město na Moravě
ZŠ Malecí Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod Nové Město nad Metují
ZŠ Komenského Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Nové Město nad Metují
ZŠ a MŠ Krčín Základní škola a Mateřská škola Krčín Nové Město nad Metují
Strašecké zebry Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí Nové Strašecí
Zš Nové Strašecí Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí Nové Strašecí
Veseláci Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organizace Nové Veselí
Novosedličanky Základní škola Novosedlice, okres Teplice Novosedlice
Novosedličanky Základní škola Novosedlice, okres Teplice Novosedlice
Hrozenkovjané Základní škola Nový Hrozenkov, okres Vsetín Nový Hrozenkov
Hrozenkovjanky Základní škola Nový Hrozenkov, okres Vsetín Nový Hrozenkov
Rychňáci Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov Nový Rychnov
ZŠ NÝDEK Základní škola a mateřská škola Nýdek, příspěvková organizace Nýdek
Tyršovka Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace Nymburk
GEPARDI Základní škola Budiměřice, okres Nymburk Nymburk
ZŠ Komenského Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace Nymburk
ZŠ Školní Nýrsko Základní škola Nýrsko, Školní ulice příspěvková organizace Nýrsko
ZŠ a MŠ Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250, příspěvková organizace Nýrsko
Pohořáci Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace Odry
Pohořačky Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace Odry
Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=8