Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Piloti Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Olbramovice
Oldřišovské sovičky Základní škola Oldřišov, okres Opava, příspěvková organizace Oldřišov
VORŠILCI Základní škola sv. Voršily v Olomouci Olomouc
Hošani Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace Olomouc
ZŠ Heyrovského Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace Olomouc
ZŠ Rožňavská Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace Olomouc
ZŠ Opatovice n.L. Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice Opatovice nad Labem
ZŠ Vrchní Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
ZŠ OPAVA-KOMÁROV Základní škola a Mateřská škola Opava-Komárov - příspěvková organizace Opava
Draci Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace Opava
Dračice Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace Opava
Amazonky - ZŠ Otická Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
Kladivari z Bozky Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace Opava
Junioři - ZŠ Otická Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
Wasabi Základní škola Opava-Kylešovice Opava
O-stop-boys Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ostopovice
O-stop-girls Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ostopovice
tygři Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace Ostrava
Draci Základní škola, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace Ostrava
Šelmy Základní škola, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace Ostrava
páťáci Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Dvorského Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace Ostrava
paťačky Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace Ostrava
ZS Dvorského Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace Ostrava
Janek Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
Janky Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Mitušova 8 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 8, příspěvková organizace Ostrava
Baníčci Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace Ostrava
FBC Březinka Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace Ostrava
Proskovice Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace Ostrava
Škarvadíci Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
Škarvadátka Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
PĚŠÁCI Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvková organizace Ostrava
Tygři Základní škola Ostrava-Slezská Ostrava, Bohumínská 72/1082, příspěvková organizace Ostrava
PĚŠAČKY Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvková organizace Ostrava
Tygřice Základní škola Ostrava-Slezská Ostrava, Bohumínská 72/1082, příspěvková organizace Ostrava
Alberťáci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
Hrabováci Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ JUGOSLÁVSKÁ Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace Ostrava
Mamutíci Základní škola Eduarda Štorcha, Ostroměř, okres Jičín Ostroměř
Otničtí draci Základní škola a Mateřská škola, Otnice, okres Vyškov Otnice
ZŠ Trávníky Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
ZŠ TGM Otrokovice Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
Máneska Otrokovice Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
Resslovka Pardubice Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258 Pardubice
Resslovka Pardubice Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258 Pardubice
ZŠ Studánka Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 Pardubice
Štefánikovci Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 Pardubice
Štefánikovky Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 Pardubice
Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159 Pardubice
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=10&page=9