Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Husova Brno Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17 Brno
CMcZŠ Lerchova Brno Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno Brno
Holzovka Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace Brno
Mutěnda Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace Brno
Masarboys Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace Brno
BROUMOVŠTÍ DRACI Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312, okres Náchod Broumov
ZŠ Hradební,Broumov Základní škola, Broumov, Hradební 244, okres Náchod Broumov
Mariňáci Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, okres Litoměřice Brozany nad Ohří
ZŠ Brumovice Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Břeclav, příspěvková organizace Brumovice
FlorbalTým Okružní Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace Bruntál
Dravci Základní škola Petrin Bruntál, Školní 2 Bruntál
ZŠ Cihelní Základní škola Bruntál, Cihelní 6 Bruntál
Aligátoři Základní škola Bučovice, Školní 711, okres Vyškov Bučovice
Dracci Budyně Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, příspěvková organizace Budyně nad Ohří
Bystřanští hoši Základní škola Bystřany, okres Teplice, příspěvková organizace Bystřany
Horňáci Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem
Sadováci Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Čáslav
ZŠ Černá Hora Základní škola Černá Hora Černá Hora
ZŠ a MŠ Černčice Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny Černčice
Černilov Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov Černilov
ZŠ Slovanka Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace Česká Lípa
Medvědi ze Severu Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace Česká Lípa
nl Základní škola, Praktická škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Moskevská 679, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Partyzánská Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace Česká Lípa
Tyršovka Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Česká Lípa
Jižnáci Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace Česká Lípa
Sluníčka Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace Česká Lípa
Nádražka Česká Třebová Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice Česká Třebová
Kubíci Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice
Bezdreváci Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice České Budějovice
ZŠ Nerudova - Bobři Základní škola a Mateřská škola, Nerudova 9, České Budějovice České Budějovice
Dukelská Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice České Budějovice
Meříčáci Základní škola, České Meziříčí, okres Rychnov nad Kněžnou České Meziříčí
Broďáci Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359 Český Brod
PSP Czeski Cieszyn Základní škola s polským jazykem vyučovacím a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Český Těšín Havlíčkova 13 okres Karviná Český Těšín
2. ZŠ Cheb 2. základní škola Cheb, Májová 14 Cheb
Tygři 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
Tygřice 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
2. ZŠ Cheb 2. základní škola Cheb, Májová 14 Cheb
2. ZŠ Cheb 2. základní škola Cheb, Májová 14 Cheb
TVJ Chlumčany Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
Chlumčanské dračice Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Gepardi Základní škola J.A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov Chodov
Sovy Chodová Planá Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace Chodová Planá
SEVENTEAM CHOMUTOV Základní škola Chomutov, Hornická 4387 Chomutov
CHORYŇÁCI Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
ZŠ Buttulova Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Smetaňáci Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=2