Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Chotěšov Girls Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace Chotěšov
Chotěšov Boys Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace Chotěšov
Draci Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
Dračice Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
čipsíci Základní škola a Mateřská škola Choustník, okres Tábor Choustník
ZŠ Chrast Základní škola, Chrast, okres Chrudim Chrast
Tj Sokol Vejprnice - ZŠ Chrást Základní škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace Chrást
ZŠ Chrastava Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec - příspěvková organizace Chrastava
ZŠ a MŠ Chuchelná Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, příspěvková organizace Chuchelná
ZŠ Chyšky Základní škola Chyšky Chyšky
ZŠ Dambořice - H Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ Dambořice - D Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ DAŠICE Základní škola Dašice, okres Pardubice Dašice
ZŠ Želenice Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Kamenická Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace Děčín
Draci Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Tyršova Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace Děčín
Deštneňáci Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách
Potměnoši Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace Dobrá
ZŠ Dobřany Základní škola Dobřany, okres Plzeň-jih Dobřany
Doberáci Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
1. zš Dobříš Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
Bodlinky Dobruška Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Sršni Dobruška Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
TRIVIUM PLUS Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
TRIVIUM PLUS D Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Bodlinka Dobruška Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Bělkovice-Lašťany hoši Základní škola a Mateřská škola Bělkovice-Lašťany, příspěvková organizace Dolany
ZŠ Bělkovice-Lašťany dívky Základní škola a Mateřská škola Bělkovice-Lašťany, příspěvková organizace Dolany
Bílí tygři Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá, příspěvková organizace Dolní Bělá
Pjeruni Domaslavice Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dolní Domaslavice
ZŠ DOLNÍ KRALOVICE Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, okres Benešov Dolní Kralovice
Sokoli Dolní Lhota Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace Dolní Lhota
TJ Dolní Lhota Základní škola Dolní Lhota, okres Zlín, příspěvková organizace Dolní Lhota
Dolní Ředice Základní škola Dolní Ředice, okres Pardubice Dolní Ředice
ZŠ Doloplazy Florbal Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace Doloplazy
ZŠ Doloplazy Florbal Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace Doloplazy
Drnováci Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ZŠ DRNOVICE Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ZŠ Dubí 1 Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
ZŠ Dubí 1 - Dívky Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
Dubicko Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace Dubicko
Dubenáci Základní škola a Mateřská škola Dubné Dubné
Dubeňáci Základní škola a Mateřská škola Dubné Dubné
FK Pešatka Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice Duchcov
Schulzovy sady Dvůr Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. Základní škola Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919 Dvůr Králové nad Labem
Dymokurští Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk Dymokury
ZŠ Františkovy Lázně Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=3