Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Rakeťačky Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
ZŠ Záhuní Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín Frenštát pod Radhoštěm
ZŠ Trojanovice Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka a Mateřská škola Trojanovice, okres Nový Jičín, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm
Lionit Dvojka Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek
Sedmička Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700 Frýdek-Místek
Višňováci Základní škola a mateřská škola Višňová, okres Liberec, příspěvková organizace Frýdlant
Frýdlanťáci Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec Frýdlant
Frýdlanťačky Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec Frýdlant
ZŠ J.A.K. Fulnek Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace Fulnek
ZŠ J.A.K. Fulnek Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace Fulnek
Jeníkovačky Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Golčák Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Grygovboys Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
Grygovladies Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
ZŠ a MŠ Habry Základní škola a Mateřská škola Habry Habry
ZŠ HALENKOVICE Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
ZŠ Mládežnická Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Na Nábřeží, Havířov Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
Vlčáci Základní škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884 Havlíčkův Brod
ZŠ Havlíčův Brod, Nuselská Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
Tygři Základní škola Hladké Životice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Hladké Životice
ZŠ Smetanova, Hlinsko Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim Hlinsko
ZŠ Hluboká nad Vltavou Floorball Boys Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
ZŠ Hluboká nad Vltavou Floorball Girls Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
ZŠ Třanovice Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace Hnojník
FbC Medvědi Hodkovice Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec, příspěvková organizace Hodkovice nad Mohelkou
FbC Medvíďata Hodkovice Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec, příspěvková organizace Hodkovice nad Mohelkou
Tasanda Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
Tasandy Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
Očov Hodonín Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
Květinky Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
Buldoci Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
FC nám se nechce Základní škola a Mateřská škola Hořičky, okres Náchod Hořičky
Základní škola T.G. Masyryka a mateřská škola Horní Bečva Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
Draci Horní Čermná Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí Horní Čermná
ZŠ Horní Jiřetín Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín Horní Jiřetín
Moštěňáci Základní škola a Mateřská škola Horní Moštěnice, příspěvková organizace Horní Moštěnice
Draci Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
Komety Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
ZŠ Horní Slavkov, Nádražní Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, okres Sokolov Horní Slavkov
ZŠ Horní Slavkov, Nádražní Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, okres Sokolov Horní Slavkov
ZŠ Horšovský Týn Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace Horšovský Týn
ZŠ Hošťálková Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
ZŠ Hostěradice Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice
Obři Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
Kočky Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
Šanov Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace Hrabětice
Mandyska Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 Hradec Králové
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=4