Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140 Hradec Králové
Bezručka Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 Hradec Králové
Kuklenští štíři Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 198 Hradec Králové
ZŠ Jana Pavla II. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové Hradec Králové
Hradečtí Lvi Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 Hradec Králové
Hradečáci Základní škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace Hradec nad Moravicí
ZŠ TGM Hrádek nad Nisou Základní škola T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Lišáci Lidická Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Lišky Lidická Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Šromotovo 177, Hranice Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
Šromotovo 177, Hranice Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
ZŠ Hranice, Tř. 1. máje Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
ZŠ Hranice, Tř. 1. máje Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
Hroši Základní škola Hrotovice Hrotovice
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová Lhota Základní škola a mateřská škola Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace Hroznová Lhota
Hrušovany Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace Hrušovany nad Jevišovkou
Hálkováčci Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
Hálkovačky Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
Podhrad Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Hradská Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Tygříci Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace Hvozd u Prostějova
Turbokachny Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
FOSK Jablonné v Podještědí Základní škola Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace Jablonné v Podještědí
Škola Janov Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace Janov nad Nisou
Janovice hoši Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
Janovice dívky Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
Divočáci Bělá Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace Jeseník
Divočačky Bělá Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace Jeseník
Březinky Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, Demlova 34 Jihlava
KOHOUTI JINDŘICHOV Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, příspěvková organizace Jindřichov
ZŠ Jindřichův Hradec I Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 Jindřichův Hradec
Podlesáčci Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov Kadaň
Pink stars Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Kamenice nad Lipou
Black stars Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Kamenice nad Lipou
Kameňáci Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd Kamenný Újezd
Pirani Základní škola Kamýk nad Vltavou, okres Příbram Kamýk nad Vltavou
ZŠ Fantova,Kaplice Základní škola Kaplice, Fantova 446 Kaplice
ZŠ Školní Základní škola Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov Kaplice
ZŠ Konečná KV Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ a MŠ Karolinka Základní škola Karolinka, okres Vsetín Karolinka
Lesáci Základní škola Karviná-Ráj U Lesa 713 Karviná
Studna Základní škola, U Studny Karviná
Kašavjáci Základní škola a Mateřská škola Kašava, okres Zlín, příspěvková organizace Kašava
ZŠ Katovice Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice Katovice
ZŠ Katovice Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice Katovice
Vlci (8. ZŠ Kladno) Základní škola Kladno, Vodárenská 2116 Kladno
Sedmička Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 Kladno
Sedmička Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 Kladno
ČTRNÁCTKA Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 Kladno
HORMENI Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206 Kladno
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 772

Za podporyZa podpory

Playblue ČEPS, a.s. Florbal Expert Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2015/turnaj/maps/districts/?page=5