Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Základní škola Abertamy Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
Kinder Adamov Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace Adamov
ZŠ Albrechtice Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace Albrechtice v Jizerských horách
Bánovjané Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
Základní škola a mateřská škola Batelov Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace Batelov
Bavorovské juniorky Základní škola Bavorov, okres Strakonice Bavorov
Bavorovští junioři Základní škola Bavorov, okres Strakonice Bavorov
zš Františka Křižíka Základní škola Bechyně, Libušina 164 Bechyně
ZŠ Bechyně, Školní Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
zš Františka Křižíka Základní škola Bechyně, Libušina 164 Bechyně
ZŠ Bedihošť Základní škola a mateřská škola Bedihošť Bedihošť
ZŠ Bedihošť "STŘELKY" Základní škola a mateřská škola Bedihošť Bedihošť
Bělá n. R. Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
Benátecké florbalky Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
ZŠ Pražská holky Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
ZŠ Pražská kluci Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
Dukla Benešov Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
Bernartičtí medvědi Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
Bernartické dračice Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
ZŠ a MŠ Bernartice Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres Písek Bernartice
ZŠ Berou - Závodí Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 Beroun
ZŠ Beroun, Wagnerovo nám. 458 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458 Beroun
Kohouti Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
Lidická Základní škola, Bílina, Lidická 31/18, okres Teplice, příspěvková organizace Bílina
Lišáci Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Lišky Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
ZŠ TGM Blansko Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2 Blansko
Dvorci-borci Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Dvořky Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Bludov kluci Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
Bludov dívky Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
ZŠ Bohušovice Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace Bohušovice nad Ohří
Záhorovjané Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bojkovice
Pitínští dravci Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Černé pumy Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště Bojkovice
ZŠ TGM BOJKOVICE Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
ZŠ Bolatice - chlapci Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
ZŠ Bolatice - dívky Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Bolehradi Základní škola a Mateřská škola Boleradice, okres Břeclav - příspěvková organizace Boleradice
Borošáci Církevní základní škola Borohrádek Borohrádek
Cibulky Církevní základní škola Borohrádek Borohrádek
ZŠ Borotín Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
Boráci Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace Bory
Slovákova Základní škola Boskovice, okres Blansko Boskovice
Slovákova Základní škola Boskovice, okres Blansko Boskovice
Nováčci Základní škola Boskovice, okres Blansko Boskovice
Božejov Základní škola a mateřská škola Božejov Božejov
ZUBŘI Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
ZUBŘICE Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1069

Za podporyZa podpory

ČEPS Florbal Expert Český florbal

Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2016/turnaj/maps/districts/