Karlovarská hala míčových sportů určila postupující ze západu Čech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osm. Přesně tolik účastníků se v dívčí i chlapeckého kategorii utkalo o post krále Karlovarska. Krajské kolo lázeňského regionu nakonec ovládl mezi chlapci karlovarský celek a mezi děvčaty chebský výběr. Oba dva se tak mohou těšit do Prahy na národní finále pro západní polovinu republiky. Nás teď čeká rekapitulace druhé fáze ČEPS cupu.

Karlovarský kraj – kluci

Neporažený celek se mezi chlapci na Karlovarsku nenašel. I pozdější šampioni v turnaji okusili hořkost porážky. Nebyli to však jen oni, kdo se akce v hale míčových sportů, která sousedí s místním hokejovým svatostánkem, prezentoval parádním florbalovým umem. Nikdo ji neopouštěl se samými porážkami na kontě. Výherní slast tak okusili třeba kluci z ostrovské ZŠ Májová, Delfíni, Golden boys, 1. ZŠ Cheb či Vlci Horní Slavkov. Speciální pozornost budil bronzový výběr, tím totiž byli chodovští Gepardi, známí to národní finalisté z let minulých. Ještě o příčku lépe skončila karlovarská ZŠ Jazyků, která brala stříbro. Největší radost pak měli talenti ze ZŠ Konečná v Karlových Varech, kteří vybojovali zlato a vysněný postup dál.

Karlovarský kraj – holky

Dívčí kolo už neporažené poznalo. První příčku zde obsadili Andělé. I když by se spíše hodilo zakončení s ypsilon, andělský dres totiž oblékala jen šikovná děvčata z 2. ZŠ Cheb. Z šesti pokusů totiž šestkrát vyhrála, což v konečném účtování znamená jasný postup do národního finále pro západní polovinu republiky. Velmi dobře se prezentovaly také druhé Novorolské vlčice. Ty braly stříbro, leč postupová brána už pro ně zůstala zavřená. Nejúspěšnější školou Karovarska je v součtu obou kategorií mezi děvčaty bronzová ZŠ Jazyků z Karlových Varů. Obě pohlaví tak vezla, i když možná spíš pěšky nesla cenné kovy do školy. Již bez medailí na krku, ovšem s pocitem dobře odvedené práce, odcházely Kosatky, Vlčice Horní Slavkov, Trojlístek, ZŠ JIH Mariánské Lázně a Dračice.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/karlovarska-hala-micovych-sportu-urcila-postupujici-ze-zapadu-cech/