ČEPS cup je tu!

V uplynulé sezoně se do turnaje přihlásilo bezmála 1100 týmů z celé České republiky. A to jak chlapecká, tak i dívčí družstva. Krom herní vášně a radosti z florbalu je však od letoška bude spojovat ještě jedna skutečnost.      

Mílovými kroky se blíží nová florbalová sezona. A s ní i tradiční florbalový turnaj pro základní školy, respektive jejich první stupeň. V letošním roce nově pojmenovaný jako ČEPS cup, který navazuje na úspěšný Pohár základních škol.

Vzhledem k tomu, že si vážíme Vaší účasti v soutěži, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s partnery projektu zajímavý bonus. Všechny týmy, které se přihlásí a odehrají okresní kolo, získají možnost odběru florbalového vybavení v hodnotě 3 000 Kč! Více informací obdrží zúčastněné školy po odehrání okresních kol.

Každá základní škola v České republice může přihlásit do turnaje jeden dívčí a jeden chlapecký tým.  Protože ale nejde pouze o sportovní akci, nýbrž o celospolečenskou událost, v rolích fotografů roztleskávaček, maskotů a dalších se mohou představit i nehrající studenti. Ti pak budou za svou aktivitu odměněni.

Florbal je moderním fenoménem. Z hlediska mládežnické základny se stal po fotbale druhým nejpopulárnějším sportem v České republice a sportem číslo jedna v českých školách. Mohou ho hrát jak chlapci, tak děvčata. I vy u toho nyní můžete být!

Pohár základních škol začíná na okresní úrovni. Z ní postupují ti nejúspěšnější do Krajského finále. Odtud pak do Národního finále. A to buď do skupiny Východ, anebo Západ. Ti nejlepší z nejlepších se pak utkají na Finálovém turnaji o republikový primát.

Podrobné informace o turnaji a veškeré důležité údaje najdete od letošní sezony nově na webu www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly. Tam také můžete od pondělí 11.9. 2017 v e-přihlášce svůj tým zaregistrovat. Registrace družstev končí v pátek  6.10. 2017. Každá přihlášená škola pak obdrží na uvedenou e-mailovou adresu potvrzení registrace v turnaji a bližší informace.

 

 


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/o-projektu/