Okresy jsou minulostí. Přichází čas Krajských finále!

Zatímco si průběžně budeme rekapitulovat jednotlivá okresní kola, ve kterých se odehrály stovky, ba dokonce možná tisíce úžasných zápasů, pomalu se začnou rozehrávat také kola krajská. Oficiální kalendář je neúprosný. Čas letí jako bláznivý, zpívá se v jedné známé písničce.

Pro někoho půjde o první představení v letošním ročníku ČEPS cupu, jiní už za sebou svou úspěšnou premiéru mají. Ať tak či onak, jisté je, že do Krajského finále už musí nastoupit každý, kdo se chce ucházet o postupovou příčku do prestižního Národního finále.

Druhá fáze letošního turnaje je naplánována na 11. prosince 2017 až 1. února 2018. Je jen na krajských koordinátorech a pořadatelích jednotlivých akcí, jak si svůj program rozvrhnou. S jistotou ale můžeme tvrdit, že jména veleúspěšných, jak bez přehánění můžeme novopečené národní finalisty nazývat, budeme znát právě v první únorový den.

O co se teď bude hrát? Ti nejlepší z okresů se sjedou do dějišť krajských kol, kde na ně čeká vyhrazený počet míst v národním finále, který je závislý na počtu přihlášených týmů v jednotlivých regionech. Standardně ale postupuje pouze jeden jediný tým. Ti nejlepší z východních Čech, Vysočiny, Moravy a Slezska poměří síly v Olomouci, titíž úspěšní ze zbytku Čech pak čekají líté boje v Praze.

Určitě ale sledujte naše stránky i nadále. Čeká nás totiž postupná rekapitulace všech turnajů v okresní fázi, na které budou navazovat reportáže právě z kol krajských. Ten pravý florbalový kolotoč se totiž teprve rozjíždí!

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/okresy-jsou-minulosti-prichazi-cas-krajskych-finale/