Partnery projektu opět ČEPS a FlorbalExpert!

Soutěž pro základní školy, kterou ve školním roce 2017/2018 pořádá Český florbal, změnila svůj název.V letošním roce ponese díky hlavnímu partnerovi – společnosti ČEPS nově jméno ČEPS cup. Díky společnostem ČEPS a FlorbalExpert se tak diváci i samotní účastníci turnaje mohou těšit na zajímavé ceny a další inovace oproti minulým ročníkům.Tito partneři společně s Českým florbalem se postarají o prestiž akce a hodnotné ceny pro úspěšné účastníky.

Čeps a.s.: Posláním společnosti ČEPS je zajišťovat spolehlivé provozování a rozvoj přenosové soustavy, mezinárodní spolupráci v rámci propojených soustav a poskytovat uživatelům přenosové soustavy přenos elektřiny, systémové služby a nediskriminační přístup k přenosové soustavě za konkurenceschopné ceny.

Florbal Expert je sportovní prodejna se specializací na florbal, která byla otevřena v roce 2002 v Praze a o pár let později v Ostravě. Jejím majitelem je společnost Spinflo s.r.o., která je výhradním distributorem florbalových značek Unihoc a Zone, a dále značky McDavid specializující se na ortézy, sportovní chrániče a funkční textil.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/partneri-projektu/