Pohár základních škol v novém. Je tady ČEPS cup!

 

Nová florbalová sezona začíná. A s ní i tradiční pohár pro základní školy, který v letošním roce ponese název ČEPS cup. Také v této sezoně se můžete těšit na množství úžasných florbalových bitev, které vyvrcholí závěrečným turnajem těch nejlepších. Neváhejte a přihlašujte se do jedinečné akce pro první stupeň základních škol.

V sezoně 2016/2017 se do tehdejšího Poháru základních škol přihlásil úctyhodný počet 1066 týmů. V chlapeckých i dívčích kategoriích se odehrálo množství nervydrásajících bitev, které vyvrcholily finálovým turnajem v Praze. Také letos se mohou účastníci těšit na spoustu florbalu a s ním spojené akce.
Slavnostním vrcholem celého loňského ročníku byl finálový turnaj, který hostila pražská hala na Podvinném Mlýně, kde se odehrává i řada superligových duelů. Už to samo o sobě znamenalo obrovský zážitek pro účastníky akce. Na jejím konci se radovaly jihomoravské celky. Dívčí kategorii opanovaly holky ze Sokolnic, nejlepším týmem mezi chlapci se stala znojemská Republika. Podobné momenty se jistě budou opakovat i letos.

Stejně jako v loňském roce jsme pro Vás ve spolupráci s partnery připravili podporu ve formě florbalového vybavení. Pro všechny účastnické týmy, které odehrají svou úvodní fázi turnaje, máme připraven kompletní set florbalek v hodnotě 3 000 Kč. Vůbec poprvé v historii florbalu budou dokonce speciálně designované brandem Českého florbalu!

Postupová struktura bude stále stejná. Vše začne na okresní úrovni. Šampioni okresů budou bojovat o čest a slávu na krajské úrovni. Ti nejlepší z krajů se utkají ve dvou zemských finále. Vítězové z většiny českých krajů poměří síly v západním národním finále, jejich konkurenti z Moravy, Slezska a východočeských krajů se pak utkají o postup mezi republikovou elitu na východě. Ti nejlepší z nejlepších se pak poperou o republikový primát.
Start celého projektu se blíží. A s ním i termín přihlášení do této unikátní akce. Základní školy mohou své celky přihlašovat od 11. září 2017. Finálním datem, po kterém už nebude možné poslat další přihlášky, bude pátek 6. října. Máte tudíž pouze necelý měsíc na to rozhodnout se, zda chcete právě vy psát florbalovou historii. Těšíme se na vás!

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/pohar-zakladnich-skol-v-novem-je-tady-ceps-cup/