Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Klokani Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
Berušky Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
ZŠ Adamov Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace Adamov
Albrechtík Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace Albrechtice v Jizerských horách
ZŠ AŠ, Kamenná 152,35201 Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb
Bánovjané Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
Bánovjanky Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
ZŠ Batelov Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace Batelov
ZŠ Bechyně, Školní Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
zš františka křižíka bechyně Základní škola Bechyně, Libušina 164 Bechyně
zš františka křižíka bechyně Základní škola Bechyně, Libušina 164 Bechyně
Chlapci ZŠ Bečov nad Teplou Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace Bečov nad Teplou
Dívky ZŠ Bečov nad Teplou Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace Bečov nad Teplou
Florbalky Bedihošť Základní škola a mateřská škola Bedihošť Bedihošť
Florbaláci Bedihošť Základní škola a mateřská škola Bedihošť Bedihošť
Bělá nad Radbuzou Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
ZŠ Pražská Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
Dukla Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
Bobříci Základní škola Benešov nad Černou Benešov nad Černou
Základní škola Benešov nad Ploučnicí Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace Benešov nad Ploučnicí
ZŠ Bernartice chlapci Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
ZŠ Bernartice dívky Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
ZŠ a PŠ BEROUN - dívky Základní škola a Praktická škola, Beroun, Karla Čapka 1457 Beroun
Závoďáci B Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 Beroun
ZŠ Wagnerovo nám. Beroun Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458 Beroun
ZŠ a PŠ BEROUN Základní škola a Praktická škola, Beroun, Karla Čapka 1457 Beroun
Závoďáci A Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 Beroun
Kohouti Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
ZŠ Lidická Základní škola, Bílina, Lidická 31/18, okres Teplice, příspěvková organizace Bílina
Lišáci Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Lišky Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Dvořky Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Dvorci-borci Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Tomášci Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2 Blansko
GALAKTICKÁ ESA Základní škola T.G.Masaryka Blatná, okr. Strakonice Blatná
ZŠ BLUDOV Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
ZŠ BLUDOV dívky Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
ZŠ Boharyně Základní škola a mateřská škola, Boharyně, okres Hradec Králové Boharyně
ZŠ Bohušovice Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace Bohušovice nad Ohří
Záhorovjanky Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bojkovice
ZŠ T.G.Masaryka Bojkovice Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
ZŠ T.G.Masaryka Bojkovice Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Záhorovjané Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bojkovice
Dračice Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Piráti Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Bolatice Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Bolehradi Základní škola a Mateřská škola Boleradice, okres Břeclav - příspěvková organizace Boleradice
Berušky Církevní základní škola Borohrádek Borohrádek
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1160


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/