Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Draci Křemže Základní škola a Mateřská škola Křemže Křemže
Dračice Křemže Základní škola a Mateřská škola Křemže Křemže
ZŠ Křenovice Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov Křenovice
ZŠ KŘIVOKLÁT Základní škola a Mateřská škola Křivoklát Křivoklát
ZŠ KŘIVOKLÁT Základní škola a Mateřská škola Křivoklát Křivoklát
Janáčkova 5 Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
Dvořáci Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
ZŠ Žižkova Krnov Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
ZŠ U Sýpek Kroměříž - H Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace Kroměříž
Zacharáci Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace Kroměříž
ZŠ U Sýpek Kroměříž - D Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace Kroměříž
ZŠ a MŠ Křtiny Základní škola a Mateřská škola Křtiny Křtiny
Broučkové Základní škola Krucemburk, okres Havlíčkův Brod Krucemburk
Kudlovice ZŠ a MŠ Kudlovice Kudlovice
ZŠ Kunčice Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem Kunčice pod Ondřejníkem
Draví sokoli Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kunín
Draci Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
Dračice Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
Červenáčci Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
Červánky Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
ZŠ Žižkov Kutná Hora Základní škola Kutná Hora, Kremnická 98 Kutná Hora
Masaryčka Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387 Kutná Hora
Kameňáci Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40 Kutná Hora
ZŠ Jana Palacha Základní škola Kutná Hora, Jana Palacha 166 Kutná Hora
ZŠ KYSELKA Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace Kyselka
Dobrák Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí Lanškroun
Ledečtí apači Základní škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Ledce
ZŠ Dobrnice Mateřská škola a Základní škola Dobrnice okres Havlíčkův Brod Ledeč nad Sázavou
ZŠ LELKY Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov Lelekovice
Lenešický Čáp Základní škola Lenešice, okres Louny Lenešice
Letohraďáci Základní škola Letohrad, Komenského 269 Letohrad
ZŠ Libchavy Základní škola a mateřská škola Libchavy Libchavy
Broumáci Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace Liberec
Ledoví Trhači Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace Liberec
Ještěďáci Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace Liberec
Švermovka Základní škola, Liberec, Švermova 114/38, příspěvková organizace Liberec
Jabloňovka Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace Liberec
Doctriňáci DOCTRINA - základní škola, s.r.o. Liberec
ZŠ Lesní Základní škola, Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace Liberec
Kapličáci Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace Liberec
Ruprechťáci Základní škola, Liberec, nám. Miru 212/2, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Lužická Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace Liberec
Lesněnky Základní škola, Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace Liberec
Barvírna Základní škola, Liberec, Barvířská 38/6, příspěvková organizace Liberec
Dobina Základní škola, Liberec, Dobiášova 851/5, příspěvková organizace Liberec
VRAŤÁCI ZÁKLADNÍ ŠKOLA, LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU, příspěvková organizace Liberec
Berani Základní škola a Mateřská škola Liběšice Liběšice
ZŠ Líbeznice Základní škola Líbeznice, okres Praha - východ Líbeznice
ZŠ Libina kluci Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
ZŠ Libina dívky Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
Předchozí | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Další

Celkem týmů: 1159


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/?page=10