Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Borošáci Církevní základní škola Borohrádek Borohrádek
ZŠ Borotín Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
Rychlíci Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
Divoké stíny Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
Boráci Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace Bory
Veverky Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace Bory
Slovákova Boskovice Základní škola Boskovice, okres Blansko Boskovice
Bojovníci Základní škola Boskovice, okres Blansko Boskovice
Sušilka Základní škola Boskovice, okres Blansko Boskovice
ZŠ Božejov Základní škola a mateřská škola Božejov Božejov
Palachovka Základní škola Brandýs n.L.-St.Boleslav Palachova 337, okres Praha - východ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
ZŠ Stupno Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace Břasy
ZŠ Stupno Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace Břasy
Zubři Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
Zubřice Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
Slovácká Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Břeclav
Vlčata Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace Břežany
Lvíci Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace Břežany
ZŠ Březnice Základní škola Březnice Březnice
Březňáci Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov Březno
Březňačky Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov Březno
ZŠ Březolupy Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy
Březová - kluci Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště Březová
Březová-holky Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště Březová
Březováci Základní škola Březová, okres Sokolov Březová
Březovačky Základní škola Březová, okres Sokolov Březová
Medvědi Brloh Základní škola a Mateřská škola Brloh Brloh
Slovaňák Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2 Brno
Rytíři Základní škola Brno, Novoměstská 21 Brno
Anglická základní škola I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s. Brno
ZŠ Elišky Přemyslovny Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
ZŠ Horníkova Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace Brno
ZŠ Horní - Hornets Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace Brno
ZŠ Horní Brno Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace Brno
Mutěnda Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace Brno
Masarboys Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace Brno
ZŠ Jana Broskvy Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3 Brno
ZŠ Svážná Základní škola Brno, Svážná 9 Brno
ZŠ Brno, Řehořova 3 Základní škola, Brno, Řehořova 3 Brno
ZŠ Elišky Přemyslovny Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
Vedlejška Základní škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace Brno
ZŠ Jasanová Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace Brno
ZŠ Milénova Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14 Brno
CMcZŠ Lerchova Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno Brno
ZŠ Jasanová Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace Brno
ZŠ Čejkovická (chlapci) ZŠ Brno, Čejkovická 10 Brno
ZŠ Čejkovická (dívky) ZŠ Brno, Čejkovická 10 Brno
ZŠ Janouškova Základní škola Brno, Janouškova 2 Brno
ZŠ Otevřená 1 Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
ZŠ Otevřená 2 Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1159


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/?page=2