Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ a MŠ Brumovice Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Břeclav, příspěvková organizace Brumovice
Jednička Základní škola Bruntál, Jesenická 10 Bruntál
dravci Základní škola Petrin Bruntál, Školní 2 Bruntál
FlorbalTýmOkružní Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace Bruntál
ZŠ Cihelní Základní škola Bruntál, Cihelní 6 Bruntál
ZŠ Bučovice Základní škola Bučovice, Školní 711, okres Vyškov Bučovice
ZŠ Bučovice 710 Základní škola Bučovice, Školní 710, okres Vyškov Bučovice
ZŠ Budkov Základní škola a Mateřská škola Budkov, okres Třebíč Budkov
Dráčci Budyně n/O Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, příspěvková organizace Budyně nad Ohří
Horňáci Bystřice n. P. Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem
Zubři Základní škola T.G.Masaryka Bystřice nad Pernštejnem
Dračí křídla Základní škola T. G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace Bystřice pod Hostýnem
Mušketýři Čáslav Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora Čáslav
Sadováci Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Čáslav
ZŠ Sadová Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Čáslav
ZŠ Cehnice Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice Cehnice
Cerekvice Základní škola a mateřská škola, Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Bystřicí
Cerekvice Základní škola a mateřská škola, Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Bystřicí
ZŠ Černá Hora Základní škola Černá Hora Černá Hora
ZŠ a MŠ Černčice Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny Černčice
ZŠ Černilov Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov Černilov
ZŠ Černožice Základní škola a mateřská škola, Černožice, okres Hradec Králové Černožice
Free run Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod Červený Kostelec
Rychlé střely Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod Červený Kostelec
Jižnáci Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace Česká Lípa
Tyršovka Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Česká Lípa
Medvědi ze Severu Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Slovanka Česká Lípa Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace Česká Lípa
Nádražka-dívky Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice Česká Třebová
Červenka Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice Česká Třebová
ZŠ NÁDRAŽNÍ Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice Česká Třebová
ZŠ Máj I. Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice České Budějovice
ZŠ Dukelská Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice České Budějovice
Kubaťačky Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice
ZŠ Máj I. Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice České Budějovice
Bezdreváci Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice České Budějovice
Kubíci Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice
Broďáci Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359 Český Brod
Gangsteři z Přídolí Základní škola a Mateřská škola Přídolí Český Krumlov
ZŠ Český Rudolec Základní škola a Mateřská škola Český Rudolec Český Rudolec
Pzš Český Těšín Základní škola s polským jazykem vyučovacím a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Český Těšín Havlíčkova 13 okres Karviná Český Těšín
1. ZŠ Cheb 1. základní škola Cheb, Americká 36 Cheb
Golden Girls 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1 Cheb
Ďáblové 2. základní škola Cheb, Májová 14 Cheb
Andělé 2. základní škola Cheb, Májová 14 Cheb
Dračice 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
1. ZŠ Cheb 1. základní škola Cheb, Americká 36 Cheb
Golden Boys 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1 Cheb
Draci 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
TVJ Chlumčany Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1159


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/?page=3