Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Chlumčanské dračice Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
ZŠ Chlumec nad Cidlinou Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové Chlumec nad Cidlinou
Bouřliváci ze ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Kočky ze ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Rakety ze ZŠ M. Choceňského, Choceň Základní škola M. Choceňského, Choceň Choceň
Hvězdičky ze ZŠ M.Choceňského, Choceň Základní škola M. Choceňského, Choceň Choceň
Chodováci Základní škola Chodov, Školní 697, okres Sokolov Chodov
Gepardi Základní škola J.A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov Chodov
Sovičky Chodová Planá Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace Chodová Planá
Sovičky ladies Chodová Planá Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace Chodová Planá
Seventeam.cv Základní škola Chomutov, Hornická 4387 Chomutov
CHORYŇÁCI Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
Buttulka Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Smetaňáci Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Draci Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
Dračice Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
ZŠ Chrast Základní škola, Chrast, okres Chrudim Chrast
ZŠ a MŠ Chrášťany Základní škola a Mateřská škola Chrášťany Chrášťany
ZŠ Chrastava Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec - příspěvková organizace Chrastava
ZŠ Chyňava - hoši Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
ZŠ Chyňava - dívky Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
ZŠ Chýně ZŠ a MŠ Chýně Chýně
Chýnováci Základní škola Chýnov, okres Tábor Chýnov
DRACI Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
DRAČICE Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
ZŠ Dambořice - H Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ Dambořice - D Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ Dašice Základní škola Dašice, okres Pardubice Dašice
ZŠ Deblín Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Deblín
ZŠ Březová Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace Děčín
Máchovka Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám. 688/11, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Kamenická Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace Děčín
Máchovka Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám. 688/11, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Tyršova Děčín Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Tyršova Děčín Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Deštná Základní škola a Mateřská škola Deštná Deštná
Deštné v O. h. Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách
ZŠ Dlouhá Loučka Základní škola Dlouhá Loučka, okres Olomouc, příspěvková organizace Dlouhá Loučka
Potměnoši Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace Dobrá
Dobrá Základní škola, Dobrá, okres Frýdek-Místek Dobrá
Tygři Dobratice Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dobratice
Doberáci Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
Doberačky Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
1. ZŠ Dobříš - chlapci Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
2. ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
1. ZŠ Dobříš - dívky Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
Bodlinka Dobruška Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Bodlinky Dobruška Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Trivium Plus kluci Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1159


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/?page=4