Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Pulická - dívky Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Trivium Plus kluci Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Trivium Plus holky Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Dobšice Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace Dobšice
ZŠ Dobšice dívky Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace Dobšice
Bousováci Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov Dolní Bousov
Bousovačky Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov Dolní Bousov
ZŠ a MŠ Dolní Kounice Základní škola a Mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace Dolní Kounice
Dolnokralovičáci Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, okres Benešov Dolní Kralovice
Sokoli Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace Dolní Lhota
Dolnolhoťačky Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace Dolní Lhota
Dravci z Lóček Zš a Mš Dolní Loučky, Dolní Loučky 207, 594 55 Dolní Loučky
Lutyňáci Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace Dolní Lutyně
Smajlinky Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště Dolní Němčí
Dolní Ředice Základní škola Dolní Ředice, okres Pardubice Dolní Ředice
Lovci Základní škola Dolní Věstonice, okres Břeclav Dolní Věstonice
Bojovnice Základní škola Dolní Věstonice, okres Břeclav Dolní Věstonice
ZŠ Doloplazy Florbal Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace Doloplazy
Domamil Základní škola a Mateřská škola Domamil Domamil
DOUBRAVA Základní škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace Doubrava
ZŠ Doubravice Základní škola Doubravice nad Svitavou Doubravice nad Svitavou
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ZŠ a MŠ Dub nad Moravou Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace Dub nad Moravou
ZŠ a MŠ Dub nad Moravou - dívky Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace Dub nad Moravou
ZŠ Dubí 1 - chlapci Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
ZŠ Dubí 1 - dívky Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
Mazáci ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Dubí
Hvězdičky ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Dubí
Dubicko Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace Dubicko
Dubeňáci Základní škola a Mateřská škola Dubné Dubné
Experti Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice Duchcov
Expertky Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice Duchcov
Základní škola Strž Dvůr Králové n. L. Základní škola Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919 Dvůr Králové nad Labem
ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem
MZS Dymokury Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk Dymokury
Lhocané Základní škola Francova Lhota,okres Vsetín Francova Lhota
TYRŠOVKA Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín Frenštát pod Radhoštěm
ZŠ Trojanovice Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka a Mateřská škola Trojanovice, okres Nový Jičín, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm
ZŠ Trojanovice Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka a Mateřská škola Trojanovice, okres Nový Jičín, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm
ZŠ Záhuní Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín Frenštát pod Radhoštěm
Lvíčata Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Fryčovice
ZŠ Fryčovice Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Fryčovice
Sedmička Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700 Frýdek-Místek
ZŠ Naděje Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 Frýdek-Místek
Višňováci Základní škola a mateřská škola Višňová, okres Liberec, příspěvková organizace Frýdlant
Frýdlanťáci Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec Frýdlant
Frýdlanťačky Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec Frýdlant
Začátečníci Základní škola Frýdlant nad Ostravicí Komenského 420 okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Frýdlant nad Ostravicí
Začátečnice Základní škola Frýdlant nad Ostravicí Komenského 420 okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Frýdlant nad Ostravicí
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1159


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/?page=5