Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Ámosáci Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace Fulnek
Ámosky Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace Fulnek
Jeníkováci Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Jeníkovačky Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Grygovboys Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
Grygovladies Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
Lvíčata Základní škola a Mateřská škola Habartice, okres Liberec, příspěvková organizace Habartice u Frýdlantu
ZŠ a MŠ Habry Základní škola a Mateřská škola Habry Habry
ZŠ Halenkovice Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
ZŠ Na Nábřeží - kluci Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Na Nábřeží - holky Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
ZŠ M. Kudeříkové Základní škola Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
Mládežka Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 D Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
ZŠ a MŠ Herálec Základní škola a Mateřská škola Herálec, příspěvková organizace Herálec
TYGŘI Základní škola Hladké Životice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Hladké Životice
TYGŘICE Základní škola Hladké Životice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Hladké Životice
SMETAŇÁCI Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim Hlinsko
ZŠ Hluboká nad Vltavou Boys Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
ZŠ Hluboká nad Vltavou Girls Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
Tyršováci Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres Opava, příspěvková organizace Hlučín
ZŠ Třanovice Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace Hnojník
Medvědi Hodkovice n. M. Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec, příspěvková organizace Hodkovice nad Mohelkou
Tasandy Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
Tasanda Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
Míráčci Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace Hodonín
ŠSK Očov Hodonín Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
ČERVENÉ DOMKY Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace Hodonín
ZŠ VANČUROVA Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace Hodonín
Rošťáci z Hodslavic Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace Hodslavice
2. Základní škola Holešov 2. Základní škola Holešov Holešov
1. Základní škola Holešov 1. Základní škola Holešov Holešov
3. ZŠ Holešov 3. Základní škola Holešov Holešov
Holetínský draci Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Holetínské dračice Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Ostřepáci Základní škola a mateřská škola Ostřetín, okres Pardubice Holice
Komenčák Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice Holice
Holoubkov kluci Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace Holoubkov
Holoubkov dívky Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace Holoubkov
Horalové Základní škola a Mateřská škola, Hora Svaté Kateřiny, nám. Pionýrů 1, okr. Most Hora Svaté Kateřiny
Horažďovice kluci Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
Horažďovice holky Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
Hopíci Základní škola a Mateřská škola Hořepník Hořepník
Drsní tygři Základní škola, Milovice u Hořic, okres Jičín Hořice
Malé tlapky Základní škola, Milovice u Hořic, okres Jičín Hořice
Horňané Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
Horňanky Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
Kluci z Horního Benešova Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace Horní Benešov
Holky z Horního Benešova Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace Horní Benešov
Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další

Celkem týmů: 1159


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/?page=6