Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Cranberky Základní škola a mateřská škola Horní Blatná, okres Karlovy Vary Horní Blatná
Heroes Základní škola a mateřská škola Horní Blatná, okres Karlovy Vary Horní Blatná
Brádeláci Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim Horní Bradlo
Brádelačky Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim Horní Bradlo
Draci Horní Čermná Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí Horní Čermná
Jeleňáci Základní škola Horní Jelení, okres Pardubice Horní Jelení
Draci Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
Komety Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
Vlci Horní Slavkov Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, okres Sokolov Horní Slavkov
ZŠ Horní Slavkov, Školní Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, okres Sokolov Horní Slavkov
Vlčice Horní Slavkov Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, okres Sokolov Horní Slavkov
Hošťálková Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
Hošťálková Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
ZŠ Hostěradice Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice
Obři Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
Kočky Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
ZŠ a MŠ Hrabišín (chlapci) Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
ZŠ a MŠ Hrabišín (děvčata) Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
Hradčovice-chlapci Základní škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště Hradčovice
Hradčovice-dívky Základní škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště Hradčovice
ZŠ Štefcova - kluci Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefcova 1092 Hradec Králové
ZŠ Štefcova - holky Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefcova 1092 Hradec Králové
Kuklenští štíři Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 198 Hradec Králové
ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140 Hradec Králové
Bezručáci Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 Hradec Králové
Bezručka Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 Hradec Králové
ZŠ Milady Horákové Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258 Hradec Králové
ZŠ Milady Horákové holky Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258 Hradec Králové
Mandyska Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 Hradec Králové
ZŠ Habrmanova Základní škola, Hradec Králové, Habrmanova 130 Hradec Králové
Lvi Štefánikova Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 Hradec Králové
Hradečáci Základní škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace Hradec nad Moravicí
ZŠ TGM Hrádek nad Nisou Základní škola T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Lišáci Lidická Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
ZŠ 1.máje Hranice Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
ZŠ 1.máje Hranice Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
Šromoťáci Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
Šromoťačky Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
Hrotovice Základní škola Hrotovice Hrotovice
Hroznětínští kluci Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary Hroznětín
Hroznětínské holky Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary Hroznětín
Hroznovka Základní škola a mateřská škola Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace Hroznová Lhota
Podhrad Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
ZŠ Hálkova Humpolec Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
Hálkovačky Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
ZŠ Hálkova Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
Hustopečští draci Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov Hustopeče nad Bečvou
Hustopečské štiky Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov Hustopeče nad Bečvou
Tygříci Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace Hvozd u Prostějova
ZŠ T.G.Masaryka Ivančice Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další

Celkem týmů: 1159


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/?page=7