Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Turbokachny Neslovice Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
ZŠ T.G.Masaryka Ivančice Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
Mozarťáci Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou
Jabloňáci Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
Tygřice Jablonné Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
ZŠ Masarykova Janovice nad Úhlavou Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
ZŠ Boženy Němcové Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352, okres Náchod Jaroměř
Jeseňačky Základní škola a Mateřská škola Jesenice Jesenice
Jeseňáci Základní škola a Mateřská škola Jesenice Jesenice
Divočáci Bělá Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace Jeseník
ZŠ Jeseník Základní škola Jeseník, příspěvková organizace Jeseník
KOČKY Základní škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Jezvé
RVÁČi Základní škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Jezvé
Březinky Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, Demlova 34 Jihlava
Rošárna Základní škola Jihlava, E. Rošického 2 Jihlava
Kolárci Základní škola Jihlava Kollárova, příspěvková organizace Jihlava
Hafani Základní škola T.G. Masaryka Jihlava, Žižkova 50 Jihlava
Demlováci Základní škola Jihlava, Demlova 32 Jihlava
Jílováci Základní škola Jílové u Prahy, Komenského 365, okres Praha - západ Jílové u Prahy
JIŘÍKOV - "DIVIZE" Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace Jiříkov
ZŠ Kamenice nad Lipou Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Kamenice nad Lipou
Kameničský draci Základní škola a Mateřská škola Kameničky Kameničky
Kameničské dračice Základní škola a Mateřská škola Kameničky Kameničky
Kameňáci Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd Kamenný Újezd
ZŠ ŠKOLNÍ Základní škola Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov Kaplice
ZŠ Fantova, Kaplice Základní škola Kaplice, Fantova 446 Kaplice
coolmen Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 1, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ Konečná Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ Konečná Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
Šmeralka kluci Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace Karlovy Vary
Šmeralka holky Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace Karlovy Vary
Dukelíni Základní škola Dukelských hrdinů Karlovy Vary, Moskevská 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
Dukelínky Základní škola Dukelských hrdinů Karlovy Vary, Moskevská 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
Komeňáci Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Růžáci Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace Karlovy Vary
Růžovky Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace Karlovy Vary
Truhláři Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ Jazyků H, Karlovy Vary Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary
Pošťáci Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Truhlářky Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ Jazyků D, Karlovy Vary Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary
Pošťačky Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ a MŠ Karolinka Základní škola Karolinka, okres Vsetín Karolinka
ZŠ a MŠ Školská Základní škola Karviná-Ráj Školská 432 Karviná
Základní škola Borovského (Borováci) Základní škola Borovského Karviná
ZŠ a MŠ U Studny ZŠ a MŠ U Studny, Karviná, příspěvková organizace Karviná
Prameňáci Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace Karviná
Zelené příšerky Katovice Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice Katovice
ZŠ Katovice Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice Katovice
PAŘÍŽÁCI Základní škola a Praktická škola, Kladno, Pařížská 2249 Kladno
Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další

Celkem týmů: 1159


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/?page=8