Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Montessori Kladno Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633 Kladno
Kladno Wolves Základní škola Kladno, Vodárenská 2116 Kladno
Štíři Základní škola Kladno, C. Boudy 1188 Kladno
Sedmička Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 Kladno
Sedma Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 Kladno
Hormeni Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206 Kladno
1. KŠPA s.r.o. Kladno dívky 1.KŠPA Kladno, s.r.o Kladno
1. KŠPA s.r.o. Kladno - chlapci 1.KŠPA Kladno, s.r.o Kladno
Šikulové ze Čtrnáctky Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 Kladno
Klášteráci Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Klášterec nad Orlicí
čapkova H Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
čapkova D Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Tolsťák Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Klatovy
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 Klatovy
ZŠ Plánická Klatovy Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 Klatovy
Klenčácí Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace Klenčí pod Čerchovem
ZŠ Klimkovice Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace Klimkovice
Kněždub Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace Kněždub
Šestka Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374 Kolín
Kmochova Dvojka Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín
Buldogs Kolín Základní škola a Mateřská škola, Kolín, Kutnohorská 179 Kolín
Kozlové Základní škola Kolín III., Lipanská 420 Kolín
Kozy Základní škola Kolín III., Lipanská 420 Kolín
ZŠ Kolín III. Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633 Kolín
Velhartice Základní škola a mateřská škola Velhartice Kolinec
Konice Základní škola a gymnázium města Konice Konice
Emilci Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Emilky Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Alšováci Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Alšovačky Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Sedmnáctka Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225 okres Nový Jičín Kopřivnice
ZŠ Korytná Základní škola a Mateřská škola, Korytná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Korytná
ZŠ Kosmonosy Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav Kosmonosy
Košťálováci Základní škola Košťálov, okres Semily Košťálov
Dráčci Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí
Kostelečtí draci Základní škola, Kostelec u Holešova, okres Kroměříž Kostelec u Holešova
Kounice Základní škola Kounice, okres Nymburk Kounice
Kounice Základní škola Kounice, okres Nymburk Kounice
ZŠ Kounov Základní škola a Mateřská škola Kounov, okres Rakovník Kounov
Kouřimští draci Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín Kouřim
Kovářovské lvice Základní škola Kovářov, okres Písek Kovářov
Kovářovští lvi Základní škola Kovářov, okres Písek Kovářov
FBC Kožlany ZŠ a MŠ dr. E. Beneše Kožlany
FC Kozlovice Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace Kozlovice
ZŠ Kožušany - chlapci ZŠ a MŠ Kožušany - Tážaly, příspěvková organizace Kožušany - Tážaly
ZŠ Kožušany - dívky ZŠ a MŠ Kožušany - Tážaly, příspěvková organizace Kožušany - Tážaly
Základní škola Králíky Základní škola Králíky Králíky
Žihláci Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli Kralovice
ZŠ Třebízského Kralupy n. Vlt. Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace Kralupy nad Vltavou
EL NIŇO KRAVAŘE Základní škola Kravaře, příspěvková organizace Kravaře
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 1159


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2017/turnaj/maps/districts/?page=9