Kladno sestřelilo Otrokovice a postupuje do finále první ligy!

Kladenská radost ze semifinálové branky Otrokovicím | foto: Kanonýři Kladno

V úterý 26. března se diváci mohli těšit na pátý semifinálový duel Kanonýrů a Panthers, který rozhodl o druhém finalistovi 1. ligy mužů.

Kanonýři Kladno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 6:2 (1:0, 3:0, 2:2) Konečný stav série: 3:2

Kanonýrům se podařilo dostat do vedení hned v první minutě zápasu, a to díky trefě Martina Fojtíka. Ve druhé třetině pak na dobře rozehrané utkání navázali třemi slepeným trefami a bylo rozhodnuto. Otrokovice už se za propastného stavu 0:4 nedokázaly vrátit zpátky do zápasu, odnesly si porážku 2:6 a v semifinále tak prohrály 2:3 na utkání. Naopak Kanonýři doplnili dvojici finalistů 1. ligy mužů, která má šanci se probojovat do nejvyšší mužské soutěže. Rozhodující trefu si připsal autor třetí kladenské branky Matěj Stůj.

Branky: 1. Fojtík, 27. Bachmaier, 32. Stůj, 32. Krbec, 43. Stůj, 58. Svačinka - 48. Kubíček, 56. Gál. Rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Diváci: 541. Zásahy brankářů: Jakub Janoušek 10 - Adam Kohút 7. | MATCH CENTER