Projekt ve florbalu pro střední školyProjekt ve florbale pro střední školy

SUBTERRA CUP OVLÁDLY HOLKY Z GYMNÁZIA TRUTNOV A SPORŤÁCI!

Gastro Girls – Gympl Trutnov 4:8 (1:5, 3:3)
Holky z trutnovského gymnázia do zápasu v O2 areně vlétly s opravdovou chutí, hned v první minutě totiž povedenou kombinací otevřely skóre sestry Korbelářové. Během deseti minut úvodního poločasu pak navíc Trutnov zvýšil své vedení již na 4:0 a diktoval tak tempo hry, čímž dělal radost zejména početnému kotli svých fanoušků. Druhý poločas již sice byl vyrovnaný, neboť v něm oba celky vsítily tři branky, pražské gastronomické škole ale již tohle, ani nařízené trestné střílení na výhru nestačilo a titul mistra dívčího Subterra Cupu tak bere Gymnázium Trutnov.

Sestava Gastro Girls: Sládková – Peková, Májová, Hejzlarová, Jílková, Škrabánková, Vachudová, Pajkrtová, Valentová

Sestava Gympl Trutnov: Kulelková – Kluhová, Jorová, Brejtrová, Zďárská, Soukupová, Fejfarová, Řeháková, Zuzánková, Hojná, Krákorová, Mičánková, Korbelářová R., Sauerová, Korbelářová S.

Postupická – Sporťáci 3:6 (1:4, 2:2)
Chlapecké finále začalo zostra a již po 34 vteřinách se poprvé v celém superfinále Subterra Cupu 2022 vylučovalo. Hráči Sportovního gymnázia z Ostravy neváhali a své početní výhody neprodleně využili, čímž také otevřeli skóre celého zápasu. Dalšími třemi brankami si navíc vytvořili dobrý základ pro svou celkovou výhru 6:3 a stávají se tak mistrem chlapecké kategorie tohoto turnaje.

Sestava Postupické: Kvíz – Hais, Pospíchal, Wertheim, Votava, Bizík, Kuzma, Duda, Jašek, Kovařík, Horký, Hoch

Sestava Sporťáků: Petr – Sedláček, Minárik, Hudeček, Moravec, Holaník, Slončík, Chalupecký, Kuběna, Koudelný, Stibor, Pobořil, Vojáček

Celý článekCelý článek

Subterra cup – Na cestě do O2 areny

Ze školní tělocvičny až do O2 areny. Dlouhá cesta Subterra cupem se blíží ke svému konci. V chlapecké i dívčí kategorii zbyly poslední dva týmy, které si zahrají velké finále tuto sobotu právě v pražské O2 areně.

Které školy jsou ve finále? Subterra vám jako generální partner středoškolského florbalové poháru přináší příběhy každého ze čtyř finalistů.

Gympl Trutnov: https://www.facebook.com/Subterra.company/videos/341914117966756

Gastro girls: https://youtu.be/W29I7vM6nmI

Postupická: https://youtu.be/knFJgWz1bEY

Sporťáci: https://youtu.be/_q4akk6hczU

Celý článekCelý článek

FINÁLE SUBTERRA CUPU CHLAPCŮ: O TITUL ZABOJUJÍ DVĚ GYMNÁZIA!

Středoškolský pohár zná kompletní obsazení velkého finále. V chlapecké části se do závěrečné bitvy v největší aréně v Česku probojovala dvě gymnázia – Postupická z Prahy a sportovní gymnázium z Ostravy.

Šestnáctka nejlepších týmů se sjela do areálu branického Hamru v Praze, kde si to nejprve rozdala ve čtyřech základních skupinách. Z každé z nich vzešli čtyři semifinalisté, kteří se poprali o vítězství ve své části a postup do Superfinále florbalu, které se bude konat 9. dubna v pražské O2 areně.

Školy na prvních třech místech v každé skupině dostaly kromě pohárů a medailí i sadu malých florbalových branek. Na nejlepší hráče turnaje pak čekaly florbalky, na brankáře masky a všechny týmy si odvezly vak balonků od partnera Florbalexpert. Vítězové navíc obdrželi i voucher na dvacet vstupenek na superfinále a kromě toho se zápolilo i ve speciální střelecké soutěži o poukazy do oficiálního fanshopu Českého florbalu.

Florbalisté účastnící se finálového turnaje se mohli setkat také s bronzovým medailistou z Helsinek a juniorským mistrem světa z Halifaxu Dominikem Benešem, který se chopil společně se zástupcem hlavního partnera Subterry při závěrečném ceremoniálu předávání hodnotných cen a trofejí. „Dnešní turnaj jsem si užil. Na všech týmech bylo vidět, jak se perou o to, aby si zahrály v O2 areně. Bylo pro mne milým překvapením, jaké výkony zde všichni hráči podávali,” pronesl současný hráč superligové Mladé Boleslavi.

ČÁST ZÁPAD
Západní část finálového turnaje Subterra Cupu se stala kořistí gymnázia Postupická. Hned první zápas na turnaji sice hráči z Postupické prohráli, když nestačili na Říčany. Od té doby však nezaváhali, v semifinále zdolali v pražském středoškolském derby OA Kubelíkova a ve finále vynulovali Plzeň (3:0).

„Turnaj byl náročný, stejně jako celý pohárový ročník. Vůbec nejtěžší pro nás bylo okresní kolo, kde jsme potkali silný Opatov. Jsem rád, že se nám jej podařilo porazit. Od té doby jsme si jednoznačně šli za jedním cílem, kterým byl postup do O2 areny,” komentuje jeden z tahounů vítězného celku David Horký, který byl společně s brankářem Jakub Kvízem vybrán do All-Stars týmu.

Postupická se tak může těšit na atmosféru velkého superfinále. „Těším se moc. Věřím, že si to užijeme a určitě se popereme o zlatou medaili,” dodává florbalista superligového Chodova. Na bronzové příčce nakonec ve finálovém turnaji skončili hráči z OA Kubelíkova, kteří si v bitvě o třetí místo poradili s říčanským gymnáziem, jež bylo blízko k postupu do finále, avšak v semifinále padlo v nájezdech. V dresu nakonec šesté ústecké Stavbařky se představil i čerstvý juniorský mistr světa Ondřej Kawulok. Ani jeho výkon však nakonec Severočechům na úspěch nestačil.

Konečné pořadí:
1. Postupická (gymnázium, Praha 4)

2. VOŠ a SPŠE Plzeň (vyšší odborná škola a střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň)

3. OA Kubelíkova (obchodní akademie, Praha)

4. Gyri Říčany (gymnázium, Říčany)

5. KVZdravka (střední a vyšší odborná zdravotnická škola, Karlovy Vary)

6. Stavbařka (gymnázium a střední odborná škola, Ústí nad Labem)

7. OA Šamánkova (obchodní akademie a jazyková škola, Liberec)

8. GdPC Tábor (gymnázium, Tábor)

ALL-STARS skupiny západ:

Nejlepší brankář: Jakub Kvíz (Postupická).

Nejlepší hráči: David Horký (Postupická), Lukáš Vejlupek (OA Kubelíkova), David Tománek (Gyri Říčany), Ondřej Sihelský, Jiří Varta (oba VOŠ a SPŠE Plzeň).

ČÁST VÝCHOD
Velmi zajímavý průběh mělo dění ve skupině východ. Jejím vítězem se celkem bez obtíží stali ostravští Sporťáci, kteří během finálového turnaje ani jednou nezaváhali, a to i přesto, že na hráče nečekalo vzhledem k náročné cestě z východního cípu republiky nic jednoduchého.

„Vyhráli jsme díky týmovému výkonu. Všichni kluci do toho dali 100 %. I když jsme vyjížděli o půl třetí ráno z Ostravy a přijeli v šest, tak na nás nebyla znát žádná únava. Semkli jsme se a odehráli skvělý turnaj. Určitě bych vyzdvihl kluky ve své lajně, kteří hráli výborně. Celkově nám to šlapalo. Na O2 arenu už se těšíme a uvidíme, jak se popereme s gymnáziem z Prahy,” popisuje cestu k vítězství Lukáš Pobořil, na kterého čeká na konci dubna premiéra v juniorské reprezentaci.

Ve finále si florbalisté z ostravského sportovního gymnázia poradili s Jihlavou. Tým z Vysočiny však prožil opravdu zajímavý turnaj. V úvodních dvou klání totiž těšně prohrál, ale ve čtvrtfinále pak přetlačil v nájezdech pardubický Dašák a přes Znojmo proklouzl až do finále. V něm jihlavská průmyslovka hodně potrápila celek nabitý florbalisty z Vítkovic a FBC Ostrava a padla těsně 4:5. Duel o třetí místo mezi dvěma gymnázii ovládl Hradec Králové, který doslova přetlačil Znojmo poměrem 2:1.

Konečné pořadí:
1. Sporťáci (sportovní gymnázium, Ostrava)

2. SŠ PTA Jihlava (střední průmyslová škola, Jihlava)

3. Gymnázium Boženy Němcové (Hradec Králové)

4. Gymnázium Dr. Karla Polesného (Znojmo)

5. OA Zlín (obchodní akademie, Zlín)

6. Dašák (gymnázium, Pardubice)

7. Gymnázium Krnov (gymnázium, Krnov)

8. Slované (slovanské gymnázium, Olomouc)

ALL-STARS skupiny východ:

Nejlepší brankář: Vojtěch Dvořák (Gymnázium Dr. Karla Polesného).

Nejlepší hráči: Viktor Křivánek (SŠ PTA Jihlava), David Štaier (Gymnázium Boženy Němcové), Jan Gerža (Gymnázium Dr. Karla Polesného), Lukáš Pobořil, Jáchym Kuběna (oba Sporťáci).

Celý článekCelý článek

SUBTERRA CUP DÍVEK ZNÁ SUPERFINALISTKY! KDO SI ZAHRAJE V O2 ARENĚ?

Po třech letech se dočkaly svého vrcholu i školské poháry. Subterra Cup dívek poznal dva vítězné týmy, které se poperou o celkový triumf v Superfinále florbalu. V nejmodernější hale v Česku se střetnou hráčky Gastro Girls z Prahy a Gymnázia Trutnov.

Šestnáctka nejlepších týmů se sjela do areálu branického Hamru v Praze, kde si to nejprve rozdala ve čtyřech základních skupinách. Z každé z nich vzešli čtyři semifinalisté, kteří se poprali o vítězství ve své části a postup do Superfinále florbalu, které se bude konat 9. dubna v pražské O2 areně.

Školy na prvních třech místech v každé skupině dostaly kromě pohárů a medailí i sadu malých florbalových branek. Na nejlepší hráčky turnaje pak čekaly florbalky, na brankářky masky a všechny týmy si odvezly vak balonků od partnera Florbalexpert. Vítězové navíc obdrželi i voucher na dvacet vstupenek na superfinále a kromě toho se zápolilo i ve speciální střelecké soutěži o poukazy do oficiálního fanshopu Českého florbalu.

Závěrečného ceremoniálu se zúčastnila i aktuálně nejlepší brankářka světa a reprezentační jednička Jana Christianová. „Úroveň turnaje mě velice překvapila. Bylo velice zajímavé sledovat, jak mladé holky bojují o vítězství. Viděla jsem v nich zápal a bylo to i hodně emotivní. Přeji vítězkám hodně štěstí do velkého finále v O2 areně,” sdělila své dojmy opora pražského Chodova.

Medaile a trofeje předával i personální ředitel generálního sponzora Mgr. Karel Vašta. „Jsem velmi rád, že florbal tuto akci pro střední školy pořádá, a že jsme ji mohli zasponzorovat a pomoci tak mládeži, aby se mohla hýbat a tím pádem byla zdravější. Ty dva roky, během nichž jsme spolupráci domlouvali, byly náročné vzhledem ke všem změnám a odkladům. Dobrá věc se však nakonec podařila, studentky si mohly zahrát a jsem rád, že v tom můžeme i nadále pokračovat,” těší zástupce společnosti Subterra.

ČÁST ZÁPAD
V západní části nakonec dominovaly florbalistky ze Střední školy gastronomické a hotelové v pražském Braníku, které měly místo konání prakticky za rohem. Za celý turnaj nenašly Gastro Girls přemožitelky a ve finále po velké bitvě přetlačily hráčky z mladoboleslavského gymnázia, i se třemi extraligovými florbalistkami Florbalové akademi MB včetně nejproduktivnější hráčky tohoto ročníku Marie Jirkové, těsně 4:3.

„Bylo to skvělé, i organizačně povedené. Konečně se nám sešel tým v plné sestavě a i díky tomu jsme nakonec vyhráli,” zhodnotil turnaj vedoucí vítězného týmu Mgr. Jan Sýkora. „Na velké finále se moc těšíme. I kdybychom nevyhráli, tak si to určitě užijeme. Doufám, že se nám povede udělat i nějakou kampaň ve škole a přijde nám co nejvíc lidí fandit,” dodává pedagog, který má na branické škole v gesci kromě tělocviku i výuku zeměpisu. Velkými oporami vítězného celku byly juniorská reprezentantka Kateřina Vachudová a její bývalá spoluhráčka ze střešovického Tatranu Alice Hejzlarová.

Na třetím místě nakonec skončily florbalistky BigyD z českobudějovického biskupského gymnázia, které v bitvě o bronz udolaly tým ze Sedlčan.

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Gastro Girls (střední škola gastronomická a hotelová, Praha 4)

2. G8MB D (gymnázium, Mladá Boleslav)

3. BigyD (biskupské gymnázium, České Budějovice)

4. GaSOŠE Sedlčany (gymnázium a střední odborná škola ekonomická, Sedlčany)

5. Zdrávka Plzeň (střední a vyšší odborná zdravotnická škola, Plzeň)

6. Kolomaz (gymnázium, Česká Lípa)

7. Obchodka HOLKI (obchodní akademie, Děčín)

8. Obchodka (obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola, Karlovy Vary)

ALL-STARS skupiny západ:

Nejlepší brankářka: Nela Syrovátková (G8MB D).

Nejlepší hráčky: Kateřina Vachudová (Gastro Girls), Žaneta Bláhová (GaSOŠE Sedlčany), Lucie Bicková (BigyD), Tereza Seifrtová (Kolomaz), Kateřina Hacklová (Obchodka).

ČÁST VÝCHOD
Východní část si podmanily florbalistky z trutnovského gymnázia, které si počínaly ve finále celkem suverénně. „Je to naprosto úžasné. Vůbec jsme to neočekávaly. Tím, že jsme neměly velké očekávání, tak je pro nás celkové vítězství absolutní bomba,” neskrývala nadšení Mgr. Eva Hejnová, která středoškolský tým přivezla z Krkonoš až do Prahy.

I v této části pavouka Subterra Cupu se vítězkám povedlo uspět bez ztráty kytičky. Trutnovačky, které se mohly výrazně opřít o dvojčata Korbelářova, jež působí v extraligovém Tatranu Střešovice, si ve finále celkem hravě poradily s Olomoucí, za níž nastoupila i členka ženského áčka FBS Šárka Zhébalová.

Po sladkém triumfu nyní čeká na dívky z nejvyššího českého pohoří atmosféra O2 areny. „Těšíme se hodně. Věřím, že děvčata se na velké finále poctivě připraví, protože je to meta, na kterou se jen tak nedosáhne. Pokud bude možnost, tak přivezeme co nejvíc fanoušků. Máme v Trutnově spoustu příznivců a florbal se tu těší oblibě,” říká Hejnová, která vyučuje němčinu a tělocvik.

Třetí místo nakonec po velkém souboji uhájily Sporťačky, v jejichž řadách figuruje i juniorská reprezentantka a jedna z velkých nadějí Vítkovic Adéla Feiková či její extraligová spoluhráčka Laura Prusková. V bronzovém duelu si poradily s Konvalinkami ze svitavského gymnázia.

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Gympl Trutnov (gymnázium, Trutnov)

2. Slovanky (slovanské gymnázium, Olomouc)

3. Sporťačky (sportovní gymnázium, Ostrava)

4. Konvalinky Svitavy (gymnázium a jazyková škola, Svitavy)

5. BPA Brno (bezpečnostně právní akademie, Brno)

6. Obchodka Zlín (obchodní akademie, Zlín)

7. Gymplačky (Gymnázium, Pelhřimov)

8. Zdravotka Brod (střední a vyšší odborná zdravotnická škola, Havlíčkův Brod)

ALL-STARS skupiny východ:

Nejlepší brankářka: Anna Dohnalová (Slovanky).

Nejlepší hráčky: Laura Prusková (Sporťačky), Simona Korbelářová (Gympl Trutnov), Zuzana Simandlová (Gymplačky Pelhřimov), Barbora Klacková (Obchodka Zlín), Veronika Beránková (Zdravotka Brod).

Celý článekCelý článek

Dívčí favoritky ani v krajích nezaváhaly. Turnajová cesta BiGy, Kolomazu či Sporťaček nekončí

Můj příběh nekončí… Přesně tato slova se zpívají v populární písničce, jejímiž interprety byly hvězdy soutěže Superstar. Tímto označením se zatím žádná z účastnic letošního Subterra cupu pyšnit nemůže. Určitě ale může zabojovat o postup do Superfinále. A ta slova s příběhem? O tom by mohlo vyprávět například českobudějovické BiGy. To už bylo v minulosti dokonce ve finále národního finále. Jenže do vytouženého Superfinále se neprobojovalo. Třeba tenhle příběh dopíše v letošním roce.

Nejmenší kraj z pohledu počtu obyvatel, teda Karlovarsko, mělo v krajském finále pětici účastnic. Tři remízy a jedna výhra znamenaly postup pro karlovarskou Obchodku. Ta za sebou nechala Zdravku ze stejného lázeňského města, technickou a ekonomickou školu ze Sokolova, policejní školu z města se sokolem ve znaku a také chebské Holky ze zdrávky.

Aby byl výsledný počet účastníků na národním finále sudý, nejpočetněji zastoupený kraj z pohledu počtu přihlášek má možnost vyslat na předposlední turnajové kolo hned dva zástupce. Na východě byl tímto krajem ten z pohledu republiky centrální, jímž prochází zemská hranice Čech a Moravy – tedy Kraj Vysočina. Turnaje ve světelské sportovní hale se účastnila pětice družstev. A právě domácí florbalistky hrály klíčovou postupovou roli.

Za bystřickou technicko-zemědělskou školu holky ze Světlé nehrály, stejně jako za třebíčskou obchodní akademii a hotelovou školu. Potvrdila se však očekávaná bitva mezi hráčkami z Jihlavy a Světlé, jež se rozdělily do dvou na konci postupujících družstev. Nejlépe ze všeho vyšly pelhřimovské Gymplačky, které jako jediné v turnaji neprohrály, a tak kráčí dál z prvního místa. Až vzájemný zápas nakonec rozhodl o tom, že Gympl Jihlava v čele s Janou Veselou a Michaelou Dolejší nakonec na světelskou partu kolem Veroniky Beránkové, a to v barvách Zdravotky Brod, nestačil.

Na Královéhradecku byly výsledky nadmíru jasné. Vítězný Gympl Trutnov v turnaji inkasoval pouze jedinou branku, všechno vyhrál a nenechal nikoho na pochybách, kdo že bude reprezentovat východočeský region. Ve výsledku to znamenalo, že SŠSOG Hradec, SPOŠ Dvůr Králové, Zdrávka HK, OAHK či Vizuálka aneb škola vizuální tvorby z metropole kraje zůstaly před branami. Holky z Podkrkonoší všem vypálily rybník.

Naprosto suverénním způsobem si pro účast v národním finále došly také holky českolipského Kolomazu v Libereckém kraji. Parta kolem Terezy Seifertové vsítila úctyhodných 30 branek, jen jedinou inkasovala a vyslala jasný signál, že ani národní finále nemusí být konečnou stanicí. Tou se stala krajská eliminace, ovšem pro „kolomazní“ soupeřky, jimiž byly Šamanky OA, Hasičky Semily, Pohraničnice a Zdrávka Liberec.
Poměrně jasně si pro postup dokráčely také Pražanky s názvem Gastro girls. Ženskou extraligou otestovaná jména Vachudová s Hejzlarovou jsou nejen budoucími hoteliérkami s ohledem na typ školy, který studují – SŠ gastronomickou a hotelovou, ale rozhodně to umí i s florbalkami. Čtyři zápasy, čtyři výhry. A to v tradičně nejsilnějším kraji. Nestačila na ně sportovní OA Kubelíkova, tradičně silné GVP, SZŠ Ruská ani OA Hovorčovická.

Jedna jediná branka v celkovém rozdílu skóre sehrála klíčovou roli v Ústeckém kraji. Ze hry byly Gymladies Teplice. Nakonec „pouze“ sedm gólů v jejich síti rozhodlo o tom, že SŠT, což je technická škola z Mostu, nepůjde dál. O jednu branku víc totiž vsítila Obchodka HOLKI. Těžko říct, zda se tyto studentky evropské obchodní akademie v Děčíně snaží jen zaujmout hrubkou v názvu, anebo zda se opravdu cítí být následovnicemi legendární dívčí kapely, rozhodně o nich ale ještě minimálně v národním finále uslyšíme.

Nejinak tomu bude v případě „budějckého“ BiGy. Tatranem Střešovice protřelá Lucie Bicková táhla své spoluhráčky za jihočeským triumfem suverénně. S ohledem na výsledky z minulosti a množství postupů do národního finále by snad už štěstěna tentokrát mohla sehrát svou roli a holkám z jihu atmosféru Superfinále dopřát. To už si s jistotou nezahraje Zdrávka Písek, Gymnázium Třeboň, FBC Obchodka Tábor ani Fiktivní tým z Písku.

Finále Moravskoslezského kraje mělo vinou kovidových restrikcí bohužel jen tři účastnice. I tak tradičně supersilný region přinesl superfavorita. Sporťačky ze sportovního gymnázia manželů Zátopkových dokázaly zvítězit dvakrát 5:0. A tak si parta kolem mládežnické reprezentantky Blanky Gajdošové může dělat chutě na superfinálový postup. Pro ten ale musí zvládnout ještě národní finále, kam se tímto dvojvýsledkem kvalifikovala.

Početním top krajem na západní straně byl tradičně Středočeský kraj. Čtveřice finalistek turnaje v pražských Kobylisích tak hrála o dvě postupová místa. První braly holky z GaSOŠE Sedlčany, jež jako jediné dokázaly vše vyhrát, Druhou příčky pro sebe pak uzurpovala mladoboleslavská G8MB, tedy gymnázium z města automobilů.

Pro změnu z Olomoucka jsou vítězné Slovanky. Gymnazistky z hanácké metropole i v okleštěné sestavě dokázaly dvakrát zvítězit, což znamená nejen postup dál, ale také fakt, že až za nimi skončila GymJes Děvčata a Gymnázium Hranice.

Celý článekCelý článek

HarmonogramHarmonogram

 • Start registrací týmů - 6. 10. 2021
 • Konec registrací týmů - 24. 10. 2021
 • Okresní kolo - 8.11. - 28.2.2022
 • Krajské finále - 3.1.2022 - 28.2.2022
 • Finálový turnaj (Praha) - březen/duben 2022
 • Finále (Praha) - 9.4. 2022
Zobrazit celý harmonogramZobrazit celý harmonogram

Kdo s námi hrajeKdo s námi hraje

Přihlášené týmyKdo už se zaregistroval

AktualityAktuality

SUBTERRA CUP OVLÁDLY HOLKY Z GYMNÁZIA TRUTNOV A SPORŤÁCI!

Gastro Girls – Gympl Trutnov 4:8 (1:5, 3:3) Holky z trutnovského gymnázia do zápasu v O2 areně vlétly.. Celý článek

Subterra cup – Na cestě do O2 areny

Ze školní tělocvičny až do O2 areny. Dlouhá cesta Subterra cupem se blíží ke svému konci. V chlapecké.. Celý článek

FINÁLE SUBTERRA CUPU CHLAPCŮ: O TITUL ZABOJUJÍ DVĚ GYMNÁZIA!

Středoškolský pohár zná kompletní obsazení velkého finále. V chlapecké části se do závěrečné bitvy v největší aréně v.. Celý článek

SUBTERRA CUP DÍVEK ZNÁ SUPERFINALISTKY! KDO SI ZAHRAJE V O2 ARENĚ?

Po třech letech se dočkaly svého vrcholu i školské poháry. Subterra Cup dívek poznal dva vítězné týmy, které.. Celý článek

Další aktuality
 • VideoVideo

  Zde naleznete videa z jednotlivých fází Subterra cup.

  Všechna videaVšechna videa

  ČlánkyČlánky

  Zde si můžete přečíst články spojené s Subterra cup.

  Všechny článkyVšechny články

  FotkyFotky

  Zde si můžete prohlédnout fotografie z jednotlivých fází Subterra cup.

  Všechny fotkyVšechny fotky

  Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly/