Ondřej BRÄUER
  • 45 44:43
    Děčín

ASK Lovosice - LFP - 1. FBC DDM Děčín IV 6:4
branky: 4. Martin Kalina, 10. Jakub Vokál, 15. Tomáš Roneš, 19. Jan Fousek, 41. Jakub Vokál, 45. Jan Racek - 17. Tomáš Kužel, 22. Denis Chvojka, 27. Vít Ledvinka, 40. Matěj Dej; rozhodčí: Vojtěch Grohol - Petr Dunaj; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 126; zásahy brankářů: Jiří Nipauer 12, Šimon Záruba 11 - Jan Ruml 19; po třetinách: 3:0, 1:3, 2:1
45:00 Komentář hostů: Včerejší zápas se nám nepovedl, dneska jsme měli nastavenou hlavu jinak a bylo to znát. Kluky za dnešek bych rád pochválil, i přes porážku jsme se v tomto zápase hodně naučili. Do Lovosic přejeme úspěšnou cestu play-off. Rád bych pochválil i skvělý přístup k pořádání.
45:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Po včerejším celkem hezkém zápase, to dnes byla spíše bitva bez souhry, nahrávek a kvality. Vítězství se sice počítá, ale doufám ve značné zlepšení v dalším kole play off. Děčínu chci poděkovat za dobrou hru a hlavně za fér přístup a chování trenéra ve sporných situacích. Asi to není standardní, ale rád bych pochválil i rozhodčí v obou zápasech, kteří předvedli velmi dobré výkony.
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:52 GÓL ASK Lovosice - LFP! 6:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #9 Jan Racek bez asistence (6:4)
44:43 Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
44:43 Vyloučen hráč #9 Ondřej Bräuer družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
44:43 Probíhá poslední minuta utkání a Lovosice vedou 5:4
40:53 GÓL ASK Lovosice - LFP! 5:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #90 Sebastian Vincent Galia (5:4)
40:53 Jakub Vokál střílí už pátý gól Lovosic
39:14 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 4:4
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Matěj Dej, asistoval #3 Tomáš Kužel (4:4)
39:10 Hráči hostí srovnávají stav utkání na 4:4
38:28 Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
35:54 Vyloučen hráč #90 Sebastian Vincent Galia družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:20 Hostující tým zvládl své oslabení
30:00 Střely ve 2. části: 8:13
30:00 Druhá třetina končí za stavu 4:3
29:08 Vyloučen hráč #13 Vít Ledvinka družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
26:27 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 4:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #13 Vít Ledvinka, asistoval #25 Matěj Dej (4:3)
26:25 Hráči hostí snižují stav utkání na 4:3 přízemní střelou k tyči
23:16 Střídání brankáře. Nový brankář #61 Šimon Záruba družstva ASK Lovosice - LFP
21:05 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 4:2
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #22 Denis Chvojka bez asistence (4:2)
21:05 Po chybě domácích hráču hostujcí tým snižuje stav utkání na 4:2
18:43 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (4:1)
18:43 Po chybě hostujícího golmana Lovosice zvyšují stav utkání na 4:1
16:16 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 3:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #3 Tomáš Kužel, asistoval #65 Roman Rathouský (3:1)
16:16 Hráči hostí využívají svojí přesilovou hru
15:00 Střely v 1. části: 8:7
14:37 Vyloučen hráč #20 Jan Fousek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
14:20 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #6 Tomáš Roneš, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (3:0)
14:20 Tomáš Roneš zvyšuje stav utkání na 3:0
14:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
09:35 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:0
09:35 Domácí Lovosice využívají první přesilovku v utkání
08:45 Vyloučen hráč #22 Denis Chvojka družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
08:28 První přesilovku utkání si zahraji domací Lovosice
03:04 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #11 Martin Kalina, asistoval #15 Václav Vašut (1:0)