6:2
    Samuel VEIS
    (Kašík)

TJ Sokol Královské Vinohrady - OLYMP FLORBAL 6:2
branky: 10. Vojtěch Hubinger, 13. Marek Hauptmann, 19. Petr Rozkovec, 27. Marek Hauptmann, 36. Petr Rozkovec, 40. Samuel Veis - 26. Jan Vavák, 37. Martin Středa; rozhodčí: Petr Bína - Lukáš Polanský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 200; zásahy brankářů: Denis Smetana 10 - Kryštof Pešek 19; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
45:00 Třetí třetina je u konce série končí za stavu 11:8 pro Vinohrady.
44:00 U Smetanů mají v neděli zavřeno.
39:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #7 Samuel Veis, asistoval #11 Matěj Kašík (6:2)
36:02 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #98 Martin Středa bez asistence (5:2)
35:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Petr Rozkovec, asistoval #77 Jeremiáš Weis (5:1)
31:05 Vyloučen hráč #35 Dominik Novák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 10:3
30:00 Domácí dokázali zvýšit svůj náskok na tři branky a olymp musí zabrat jestli si chce prodloužit svojí sezónu.
26:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #34 Vojtěch Hubinger (4:1)
25:01 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #15 Jan Vavák bez asistence (3:1)
24:57 Vyloučen hráč #51 Vítek Engel družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
24:04 Vyloučen hráč #40 Josef Burda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
18:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Petr Rozkovec, asistoval #34 Vojtěch Hubinger (3:0)
16:17 Vyloučen hráč #30 Jaroslav Moučka družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 7:3
15:00 1.třetina ve znamení rychlé hry, šance na obou stranách. Branky však stříleli pouze domácí, a tak za kratší konec tahá olymp, který bude muset dohánět.
12:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #7 Samuel Veis (2:0)
09:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #34 Vojtěch Hubinger, asistoval #11 Matěj Kašík (1:0)