• 38 37:42
    5:4
    (Stránský)

FBC ZŠ Uničov - PASKOV SAURIANS 5:4p
branky: 10. Karel Kamberský, 17. Tomáš Frgál, 28. Jan Zajíček, 32. Tomáš Frgál, 38. Karel Kamberský - 3. Petr Kreiss, 13. Jakub Kubánek, 21. Tomáš Frydryšek, 24. Petr Michálek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Viktor Sova ? - Jakub Adamiš ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:0, 1:0
41:00 Ukončení prodloužení
37:42 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #55 David Stránský (5:4)
37:42 Karel Kamberský to rozhodl Uničov bere prvního fleka! Gratulujeme
37:00 Prodloužení zatím bez střely na branku
36:00 Zahájení prodloužení
35:54 golman Uničova by zasloužil zlatou helmu za to jak svůj tým v závěru podržel
35:00 Michálek pálí pouze do masky gólmana
34:20 Mutina nestíhá a raději střídá uf
33:10 Adamiš hasí další brejk Uničova
32:24 Trochu se nám tady jiskří na hřišti! Jde o hodně!!
31:33 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #59 Tomáš Frgál, asistoval #82 Karel Kamberský (4:4)
31:33 Frgál trestá ranou k tyči z mezikruží
30:45 Paskov v uniku kosa jako uničov ale bez trestu, aspon kompenzace standartkou za malou domů
30:18 Mihal teď poslal jednoho borce z uničova k zemi a jde na zasloužený odpočinek
30:00 Vyloučen hráč #22 Jan Mihal družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
28:30 zajíček za cenu vlastního zdraví dotlačil míček do sítě a snižuje
27:30 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #31 Jan Zajíček, asistoval #82 Karel Kamberský (3:4)
26:30 Zbytečná ztráta na půlce...velká šance Uničova bez využití
26:00 Nevím co se ted delo  ale brnka nepadla, Kreiss zraněn ale žije a bude pokračovat
24:02 Na fejsbůk saurians Vám dávám fotky do stories, tak se mrkněte vy všichni tři lidi co tohle čtete! Díky
24:01 Ještě jedna perioda do konce season - lets go!
23:24 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Petr Michálek, asistoval #33 Patrik Papala (2:4)
23:24 Michálek v úniku proměňuje!
23:00 Uničov na balónu, minuta do konce
21:40 Fantastický signál Paskova končí v rohu, nevím jestli to byl záměr nebo jim to evidentně nevyšlo
20:56 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #32 Tomáš Frydryšek, asistoval #14 Petr Michálek (2:3)
20:56 moc neposeděl, Frydryšek od mantinelu dvacet nad led za háčky, nazdar
20:29 Vyloučen hráč #59 Tomáš Frgál družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:20 Frgál si to málem vyvěsil do vlastní a pak poslal papaplu k zemi a jde posedět za námi
18:50 Kreiss dostal slušný pas do brejku ale nevěděl jestli zpracovat nebo zakončit - tak neudělal ani jedno
17:39 Frydryšek mixoval příhru na střed ale adresáta nenašel
16:31 Frgálova pumelice se ujala pěkně - 2:2
16:30 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #59 Tomáš Frgál, asistoval #15 Michal Horák (2:2)
16:30 Sledujeme atraktivní duel, kdo by to čekal....
15:42 Kreiss ze standardky do desítky gólmana
15:15 captain hostů pálí snad vodkudkoli
14:21 Fans obou táborů jdou slyšet, to je na brufen
13:50 Slušná plácaná - děs :D
12:46 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #81 Jakub Kubánek, asistoval #33 Patrik Papala (1:2)
12:46 Papala vyšťáral míček a nabídl Kubánkovi, který prázdnou kasou nepohrdl. Paskov jde do vedení!
12:01 Druhá část startuje
11:30 Tempo výborné, myslím, že někteří už se těší na pauzu
11:03 Dobrá kosa, za to se dalo vyloučit, ted meli saurians stěstí
10:45 Další save by Adamiš!
09:58 Kamberský před chvílí protančil obranou ale do zakončení se nedostal, nyní už se nemýlil a svou střelou vyrovnává
09:55 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #31 Jan Zajíček (1:1)
08:50 dva na jednoho zakončeno v rohu, stává se
07:53 Obraz hry nyní vykresluje spíše Uničov, paskovští trpělivě čekajá na brejk
07:00 Paskov v plném
06:44 blok schwarze, solid
06:10 Uničov zvoní na spojnici tyčí
05:00 Vyloučen hráč #29 Maxim Müller družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
05:00 Tenhle zákrok Mullera nezůstal bez povšimnutí sudích
04:29 Další zákrok Adamiše ten se teda nenudí
03:51 málo hader...
03:50 Technická přestavka, na střidačce Uničova někomu explodovalo pitíčko :D
03:27 Paskov tlačí ale měl by myslet na zadní vrátka gólman už musel řešit dva brejky
02:18 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #25 Petr Kreiss, asistoval #29 Maxim Müller (0:1)
02:18 Muller individualne po křídle nahrávka na Kreisse a ten se nemýlil
01:55 V hledišti to žije ! na Hřišti jkabysmet
00:01 Máme za sebou nástup, státní hymnu, úvodní formace - jdeme na to - FINALE FINAL FOUR začíná!!!