2

1

4.

1. SFK Havířov - FBC Liberec  5:4pn
branky: 11. Ondřej Widtmann, 14. Dorian Calabro, 20. Ondřej Widtmann, 23. Kryštof Kniezek - 4. Matouš Budina, 7. Michal Cejnar, 8. Ondřej Hypš, 28. Jáchym Frontz; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Tyč 0 - Maxim Budinský 1; po třetinách: 0:3, 3:0, 1:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #5 Ondřej Widtmann a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #88 Ondřej Hypš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #8 Josef Ťulpík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #32 Jáchym Frontz a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #5 Ondřej Widtmann , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #10 Jiří Galla a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #77 Matouš Budina , ale gól nevstřelil.
35:00 Zahájena trestná střílení
35:00 Ukončení prodloužení
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Střely ve 3. části: 1:1
30:00 Ukončení 3. části
27:54 GÓL FBC Liberec ! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jáchym Frontz, asistoval #71 Marek Dvořák (4:4)
26:58 Vyloučen hráč #7 Tomáš Kubicius družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
22:58 GÓL 1. SFK Havířov! 4:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #27 Kryštof Kniezek, asistoval #8 Josef Ťulpík (4:3)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 3:0
20:00 Ukončení 2. části
19:00 GÓL 1. SFK Havířov! 3:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #5 Ondřej Widtmann, asistoval #7 Tomáš Kubicius (3:3)
13:51 GÓL 1. SFK Havířov! 2:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #43 Dorian Calabro, asistoval #25 Kryštof Lehnert (2:3)
10:20 GÓL 1. SFK Havířov! 1:3
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 0:3
10:00 Ukončení 1. části
07:43 GÓL FBC Liberec ! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Ondřej Hypš, asistoval #71 Marek Dvořák (0:3)
06:40 GÓL FBC Liberec ! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Michal Cejnar, asistoval #72 Ondřej Pinčka (0:2)
03:48 GÓL FBC Liberec ! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Matouš Budina, asistoval #44 Tomáš Radosta (0:1)