9:2
    Jakub KRNÁČ
    (Fojt)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Playmakers Prostějov 9:2
branky: 8. Pavel Palát, 17. Karel Virgl, 17. Tomáš Bulín, 18. Petr Sláma, 20. Petr Sláma, 24. Tomáš Bulín, 26. Karel Virgl, 27. Pavel Palát, 28. Pavel Sláma - 10. Jiří Zakopal, 34. Jakub Krnáč; rozhodčí: Vojtěch Haleš - Jiří Štourač; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Veselý ? - Dalibor Procházka ?; po třetinách: 1:1, 5:0, 3:1
33:18 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 9:2
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #81 Zdeněk Fojt (9:2)
27:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 9:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Pavel Sláma, asistoval #8 Pavel Palát (9:1)
27:27 Palát nachází krosovou přihrávkou Slámu a ten uklízí do prázdné brány.
26:36 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
26:36 Vyloučen hráč #25 Jiří Zakopal družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
26:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #37 Zdeněk Rada (8:1)
26:00 Znojmo hraje téměř neustále s hlavami nahoře, z čehož následně pramení góly.
25:37 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #82 Karel Virgl, asistoval #14 Petr Číhal (7:1)
23:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #43 Tomáš Bulín, asistoval #37 Zdeněk Rada (6:1)
22:15 Palát svedl s Fojtem (Milanem) polemiku na téma přiznávání se k tečím během zápasu.
19:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #14 Petr Číhal (5:1)
17:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #8 Pavel Palát (4:1)
16:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #43 Tomáš Bulín, asistoval #16 Pavel Sláma (3:1)
16:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #82 Karel Virgl, asistoval #17 Petr Sláma (2:1)
16:01 Pěkná kombinace Znojma a míček se už vlní v síti.
15:16 Vyloučen hráč #16 Martin Bouda družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
13:47 Trestné střílení družstva FBC Playmakers Prostějov neproměnil #24 Jakub Řehulka.
13:47 Řehulka nastřelil gólmana.
13:47 A máme tady nájezd.
13:20 Na hřišti se začíná přiostřovat.
09:12 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 1:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #25 Jiří Zakopal, asistoval #81 Zdeněk Fojt (1:1)
09:12 Fojt po legantní otoččce za bránou nachází Zakopala a ten se nemýlí!
07:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #14 Petr Číhal (1:0)
07:39 Prostějov nevyužil dvou situací, kdy útočící hráč šel sám na gólmana... A Znojmo z protiútoku střílí branku!