• 45 44:58
    2
    Tomáš BÉM

Panthers Praha - Kanonýři Kladno 3:8
branky: 27. Kryštof Uher, 33. Matyáš Hroník, 37. Vojtěch Ježek - 10. Vojtěch Šmatlák, 12. Tobiáš Volf, 14. Tobiáš Volf, 20. Jan Blažek, 22. Šimon Bohuslávek, 25. Šimon Bohuslávek, 26. Jan Karafiát, 33. Jan Blažek; rozhodčí: Ondřej Černý - Jakub Tázler; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Bernard Schmidt -8 - Josef Džula 23; po třetinách: 0:3, 1:4, 2:1
45:00 Komentář domácích Škvor Daniel (Trenér): Ostuda. Celou dobu před tímto zápasem se na něco připravujeme a ve finále jsme dnes viděli bandu komediantů, která se sem přišla jen vyprdět. Do pondělí je sice málo času, ale věřte, že budeme mnohem lepší a do Kladna jedeme určitě pro postup.
45:00 Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér): Udělali jsme pouze velmi slušný základ pro pondělní odvetu.2 třetiny od nás velmi vyspělé a skvěle odehraný s míčkem. Ve třetí třetině jsmě měli slabé úseky, nastěstí nás v tomhle úseku podržel golman. Obecně naše prezentace dneska slušná a jsme rádi za dobrý základ pro pondělí. Kluci dají rege a my se připravíme na pondělí. Díky za atmosféru, Panthers se sluší poděkovat že nám vyšli vstříc posunu na pondělí a my tak můžeme hrát ve své domovské hale, věříme že přijde hodně diváků.
45:00 Střely ve 3. části: 5:7
44:58 Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
41:11 Timeout Kanonýři Kladno
37:10 Vyloučen hráč #78 Adam Staněk družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za opakované přestupky
36:30 GÓL Panthers Praha! 3:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #9 Kryštof Uher (3:8)
32:48 GÓL Kanonýři Kladno! 2:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Jan Blažek, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (2:8)
32:35 GÓL Panthers Praha! 2:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Matyáš Hroník, asistoval #37 Matyáš Kempf (2:7)
30:00 Střely ve 2. části: 7:12
26:26 GÓL Panthers Praha! 1:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Kryštof Uher bez asistence (1:7)
25:21 GÓL Kanonýři Kladno! 0:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #41 Tomáš Bém (0:7)
24:21 Timeout Panthers Praha
24:21 GÓL Kanonýři Kladno! 0:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #33 Tobiáš Volf (0:6)
21:52 GÓL Kanonýři Kladno! 0:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #77 Jan Blažek (0:5)
19:39 GÓL Kanonýři Kladno! 0:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Jan Blažek, asistoval #33 Tobiáš Volf (0:4)
15:00 Střely v 1. části: 2:7
13:20 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #77 Jan Blažek (0:3)
11:47 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
09:43 Vyloučen hráč #80 Filip Spěvák družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
09:18 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #80 Vojtěch Šmatlák, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (0:1)
02:23 Vyloučen hráč #80 Filip Spěvák družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost