• 36 35:06
    8:2
    (Gryc)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - FBC Přerov 8:2
branky: 9. Adam Klusoň, 11. Josef Loučka, 23. Patrik Neterder, 30. Matěj Tkadlec, 31. Adam Klusoň, 32. Matouš Slováček, 32. Josef Loučka, 36. Josef Loučka - 23. Michal Majar, 28. Jakub Čajánek; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Radek Směja 11 - Marek Eliáš 25; po třetinách: 2:0, 2:2, 4:0
45:00 Komentář domácích Paták Lukáš (Trenér): Na dobrý nástup do zápasu a kontrolovanou první třetinu navázala děsivá druhá, ve třetí třetině jsme konečně předvedli čeho jsme schopni. Je důležité, abychom si uvědomili, co k tomu vedlo a přenesli si to do dalších zápasů. Díky Přerovu za náročnou, ale férovou sérii, taky děkujeme rodičům za podporu, těšíme se za týden.
45:00 Komentář hostů Ceh Pavel (Trenér): Sérii jsme zvládli se ctí.  Přejeme Brnu hodně štěstí v playoff. Za nás bych chtěl pochválit kluky za celou sezónu, byli to pro nás cenné zkušenosti.
45:00 Střely ve 3. části: 15:3
37:50 Zlomená florbalka končí v bráně Eliiáše naneštěstí pro hostí bez míčku
36:49 Ze situace 3 na 2 Loučka trefuje jen břevno
35:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 8:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #81 Josef Loučka, asistoval #17 Matyáš Gryc (8:2)
34:30 Směja vyráží nebezpečnou střelu Antoniazia
32:02 Góly padají moc rychle, nestíhám zapisovat
31:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 7:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #81 Josef Loučka, asistoval #48 Adam Klusoň (7:2)
31:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 6:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #13 Matouš Slováček, asistoval #73 Lukáš Hrubý (6:2)
30:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #81 Josef Loučka (5:2)
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
29:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #8 Patrik Neterder (4:2)
27:40 GÓL FBC Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #69 Filip Antoniazi (3:2)
27:40 Čajánek snižuje v oslabení střelou z velkého brankoviště
27:02 Vyloučen hráč #64 Alex Hanák družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
22:30 GÓL FBC Přerov! 3:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #29 Michal Majar, asistoval #40 Vojtěch Jurda (3:1)
22:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #79 Matěj Tkadlec (3:0)
18:20 Hanákovu nebezbečnou střelu si pohlídal Směja
16:58 Slezák vysílá Loučku do uvolnění avšak ten je zastaven Eliášem
15:00 Střely v 1. části: 8:3
14:51 Loučka střelou z půlky se pokoušel ohrozit bránu hostí ale Eliáš si jeho střelu pohlídal
10:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #81 Josef Loučka, asistoval #13 Matouš Slováček (2:0)
09:32 Coufal se dostal do samostatného uvolnění ale Milichovský zachraňuje situaci
08:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #4 Kryštof Milichovský (1:0)
08:23 Klusoň otevírá skóre střelou od mantinelu
02:21 Střela Gryce pouze otečovala břevno