3:4
    Lukáš KAĎOREK
    (Barabáš)

1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B - FBC Lipník  3:4p
branky: 16. Ondřej Chalupa, 24. Ondřej Chalupa, 29. Roman Švancer - 11. Jakub Barabáš, 13. Petr Velech, 16. Josef Čejpa, 35. Lukáš Kaďorek; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Minařík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Maceček ? - Štěpán Panák ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:0, 0:1
34:59 GÓL FBC Lipník ! 3:4
Branku družstva FBC Lipník vstřelil #19 Lukáš Kaďorek, asistoval #79 Jakub Barabáš (3:4)
34:59 Poslední sekunda do konce prodloužení rozhladla o vítězi. Velmi napjatý boj.
34:58 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Ukončení 3. části
30:00 Třetí třetina končí remízou 3:3 uvidíme jak dopadne prodloužení.
28:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #12 Roman Švancer, asistoval #52 Ondřej Chalupa (3:3)
23:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #52 Ondřej Chalupa bez asistence (2:3)
22:20 Velká šance Vítkovické střely skončila na pravé spojnici.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:54 Vyloučen hráč #2 Lukáš Hrubý družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání
16:21 Vyloučen hráč #19 Jakub Čepica družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání
15:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #52 Ondřej Chalupa, asistoval #2 Lukáš Hrubý (1:3)
15:29 GÓL FBC Lipník ! 0:3
Branku družstva FBC Lipník vstřelil #77 Josef Čejpa, asistoval #24 Lukáš Petřík (0:3)
12:51 GÓL FBC Lipník ! 0:2
Branku družstva FBC Lipník vstřelil #20 Petr Velech, asistoval #24 Lukáš Petřík (0:2)
10:06 Po rychlé akci se povedlo nasadit první gol dnešního zápasu dvojci z FBC Lipník.
10:05 GÓL FBC Lipník ! 0:1
Branku družstva FBC Lipník vstřelil #79 Jakub Barabáš, asistoval #27 Marek Vlček (0:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
04:07 Hráč Lipníku neustál souboj a během svého pádu zasáhl golmana. Na hřiště byla povolana zdravotnice.