• 57 56:38
    16:6
    (Janouch)

Kralupy Wolves - Florbal Ústí B 16:6
branky: 1. Jakub Kocourek, 8. Jan Michálek, 11. Adam Carvan, 11. Adam Kozel, 18. Kristián Malík, 20. Pavel Procházka, 26. Luboš Brzoň, 27. Kristián Malík, 31. Václav Veverka, 32. Adam Kozel, 41. Tomáš Veselý, 43. Adam Kozel, 50. Tomáš Veselý, 50. Luboš Brzoň, 55. Kristián Malík, 57. Pavel Procházka - 10. Hynek Nikolič, 15. Jindřich Grosse, 32. Jan Mudroch, 39. Jakub Koník, 41. Hynek Nikolič, 47. Hynek Nikolič; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2 + Jan Michálek 4:5; využití: 2:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Omar Hammami 22 - Vojtěch Pražák 26; po třetinách: 6:2, 4:2, 6:2
60:00 Komentář domácích Burián Lukáš (Asistent trenéra): Dnes jsme vstoupili do zápasu jako lepší tým a podařilo se nám to držet celých 60 minut. Bohužel nechyběly ani zbytečně obdržené goly. Do zbytku sezony bude potřeba podávat takto suveréní výkon. Děkujeme našim dorostenkám za podporu během zápasu. Děkujeme soupeři a divákům. nZdárek, párek nOss
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Příjemná třetí advetní neděle. Domácí dneska zaslouženě, na ten zápal a poctivost už v našem věku nemáme protizbraň. Do třetí třetiny jsme do toho šli s tím, že využijeme vánoční atmosféru a uděláme z toho pořádnej bramborovej salát. ONO SE TO nakonec udělalo i bez nás...Díky a všem hezké Vánoce.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:37 Grosse leží a vypadá to, že bude potřeba kelen
59:10 Husťák byl osekán jako záhon strýčka Pompa
58:57 Veverka trefuje Pražáka do helmy
58:19 Poslední minuta a půl, domácí v tlaku
57:12 Zdravím i do Budimek, je to tady dlouhý, padá moc branek, ale děkujeme, že jste s námi :D
56:38 GÓL Kralupy Wolves! 16:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #26 Filip Janouch (16:6)
56:38 Konečně branka v přesilové hře! Tohle jsme potřebovali jako sůl, nyní už to půjde
56:27 Lukáš Carvan vysoko přestřeluje
55:38 Začíná se nám tu plnit trestná lavice, osudy hráčů jsou různé a máme tady další nácvik početní výhody
55:21 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:51 GÓL Kralupy Wolves! 15:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #12 Karel Urban (15:6)
54:51 Malík rozpohyboval brankáře hostí a k tyči mu nedal šanci, krása
54:44 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
54:44 Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost
54:44 Kočkování v brankovišti ukončil rozhodcovský pár vcelku rychle
54:06 Michálek dostal naloženo, dle pohledu na rozhodčího mu to moc nechutnalo
53:38 Hammami chytá jasnou branku svým betonem, který vytáhnul 30 cm nad palubovku
53:15 Procházka si dává pohovor s rozhodčími. Vše dopadlo dobře
51:18 Zdravíme i náš tým dororstenek, který vážil cestu na toto utkání. Snad je to pořádně baví a domů donesou mimo zážitku i fotku s áčkem. Na zdi v rámečku to bude všem slušet.
50:39 Carvan se snažil nahrát na volného Veselého, ale Grosse byl proti se svým nimbusem, který tam vložil
49:52 GÓL Kralupy Wolves! 14:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #26 Filip Janouch (14:6)
49:52 Hosté už trošičku tahají nohy, takže domácí Brzoň měl mnoho volného prostoru, proběhl obranný ústecký val a zavěsil do vzdálenější šibenice
49:23 GÓL Kralupy Wolves! 13:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #12 Karel Urban (13:6)
49:23 Branka přichází, ale až po přesilové hře. Škoda pro statistiky, ale pro naše barvy nikoliv.
48:12 Hosté vyhazují přes všechny čáry
47:22 Další nácvik početní výhody začíná
47:16 Vyloučen hráč #69 Jakub Koník družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře
46:41 GÓL Florbal Ústí B! 12:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #22 Jan Vaca (12:6)
46:41 Místo zklidnění situace přichází branka do naší sítě, škoda.
45:52 Trochu nám to tady sklouzává do situace, kdy každý chce dát branku a hra začíná být poměrně neučesaná
44:50 Teďka si dovolil únik z obranného pásma a bohužel pro naše barvy přestřeluje. Pauzu vyplňuje znělka z Popelky, to můžeme
44:09 Hájek neskutečně na prsíčka a tím zachraňuje Hammamiho
43:30 Ústí nyní zahrozilo protiútokem do otevřené domácí obrany, ale Kučaba přestřeluje
42:09 GÓL Kralupy Wolves! 12:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #12 Karel Urban (12:5)
42:09 Další únik Urbana a nabídka do prázdné branky pro Adama Kozla, který se v těchto situacích nemýlí.
40:58 GÓL Florbal Ústí B! 11:5
40:58 Nikolič zůstal v mezikruží osamocen a trefuje k tyčce. Tohle se chytit úplně nedalo.
40:11 GÓL Kralupy Wolves! 11:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #9 Adam Carvan (11:4)
40:11 Začínáme brankou v hostující síti, kdy se po delší odmlce trefuje Veselý. Takový start si hosté jistě nepředstavovali.
40:01 Třetí třetina nám začíná. Domácí tým je ještě pět sekund v oslabení
40:00 Střely ve 2. části: 15:10
39:35 Malík se ocitl před brankou s Urbanem, ale prvně jmenovaný bohužel nevyhledal toho druhého a třetina končí. Zatím jede vše podle plánu.
38:05 GÓL Florbal Ústí B! 10:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #10 Hynek Nikolič (10:4)
37:27 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2+2 minuty za sekání
37:27 Levačka rozhodčích letí vzhůru a Michálek je vyloučen za sekání, zajímavé rozhodnutí.
35:57 Husťák trefuje masku Pražáka. Dnes není jeho den. Z protiútoku chytá Hammami jasnou branku svoji helmou. Tohle bylo na zlatou helmu deli super!
35:10 Dnešní utkání sleduje 52 diváků! Skoro jako v Chebu - vyprodáno!
33:24 Hammami si našel balonek v chumlu před jeho brankou a zachraňuje situaci
31:39 GÓL Florbal Ústí B! 10:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #27 Jan Mudroch, asistoval #24 Vladimír Štorek (10:3)
31:39 Neviděl jsem, takže se to nestalo ...., ale rozhodčí je proti. Škoda pro Marka, gril se vzdaluje
31:02 GÓL Kralupy Wolves! 10:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #10 Kristián Malík (10:2)
31:02 Adam Kozel vystřelil a je z toho další parádní šibenice, kterou pokladník jistě ocení, protože je to desátá branka našeho týmu
30:50 GÓL Kralupy Wolves! 9:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #8 Václav Veverka, asistoval #88 Jan Michálek (9:2)
30:50 Veverka trefuje nad nohu hostujícího brankáře, kterému nedal šanci. To bude maminka nadšená a dostane doma o jeden knedlík více
30:06 Máme tady polovinu utkání. Skvělý juniorský florbal, jen ten věk ústeckých nesedí.
29:26 Ukázková kombinace druhé formace, kdy se jelo přesně podle stanovených trojúhelniků Jiřího Luňáka. Bohužel Malík posílá na konci žabičku na Husťáka a ten ze vzduchu netrefuje
28:35 Hammami chytá svojí pravačkou a vypadá to, že dnes si jde pro jednorázový gril on, ale nepředbíhejme
27:46 Manek na tribuně počítá o kolik mu Malík odskakuje v kanadském bodování a propočítává různé rovnice, jak ho dohnat. Po novém roce to prý bude ve stylu.
26:55 GÓL Kralupy Wolves! 8:2
26:55 Klasika. Výběh. Šibenice. Oslava. Čistá fantázie! Malík se opět prosazuje!
26:26 Hostující střídačka byla oceněna zlým pohledem Filipa Nováka, který vypada jako Clark Kent v Supermanovi
25:39 GÓL Kralupy Wolves! 7:2
25:39 Carvan posílal nahrávku k rohovému praporku, kde si jej našel podcastový světoběžník Filip Janouch a poslal na zcela osamoceného Brzoně, který dal do střely všechno - možná i celoživotní úspory.
24:44 Michálek je dneska všude, chtěl bych vidět jeho tepovou frekvenci. Vypadá jako Jarda Kužel v primu
24:10 Přesilová hra = mise neúspěšná
23:06 Balonek zatím odskakuje od hokejek a nedaří se najít skulinka ve zformované obraně hostujícího týmu
22:19 Klíma si usedl k nám na pořadateslký stoleček za sekanou na středu hřiště. Lépe by nechutnala ani ta z Globusu za 25 korun
22:10 Vyloučen hráč #13 Karel Klíma družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
21:51 Husťák hledal Urbana v brankovišti, ale ten zůstal ve skvělé pozici jako zkamenělý
20:51 Carvan svým výběhem zaměstnal hostující obranný val na maximum, ale jeho padající list si cestu do sítě nenašel
20:01 Vhazování opět pro tým hostí, snad taky nějaké urveme v dalších minutách
20:00 Střely v 1. části: 15:10
19:35 GÓL Kralupy Wolves! 6:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #39 Luboš Brzoň (6:2)
19:35 Brzoň našel na pravém mantinelu Procházku, který trefuje na bližší pravý horní růžek, tohle chtělo koule! První třetina končí a my se už nemůžeme dočkat na druhou!
19:26 Janouch v obranném rohu odmítl komplikace a Grosse končí až v nářaďovně
18:06 Hammami si počkal a svým pravým betonem ukázal, kdo je tady doma!
18:05 Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #10 Hynek Nikolič.
18:05 McIntosh píská i pro hosty, to bude ještě žůžo labůžo!
17:52 GÓL Kralupy Wolves! 5:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík z trestného střílení (5:2)
17:52 Uvidíme nájezd v podání Malíka, bude to zase čistáááá fantááázia?! Budéééé!
17:43 Hostující Grosse se dostává do provozní teploty, nadávky létají jedna za druhou!
16:15 Husťák vyklepal pupíček hostujícího Pražáka, kterému to určitě nechutnalo
15:31 Hraje se nahoru a zase dolů, sekery lítají a emoce také dozajista přijdou.
14:29 GÓL Florbal Ústí B! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (4:2)
14:29 Početní výhodu hostě sehráli velmi dobře. Nízko postavený blok nezabránil Grossemu zakončit v blízkosti malého brankoviště. Škoda pro Hammamiho, který párkrát vytáhl svou lapačku.
13:01 Vyloučen hráč #5 Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:01 Hammami chytá neskutečnou střelu od ústeckých útočníků, ale Kozel si poté vyšlápl až moc!
10:26 GÓL Kralupy Wolves! 4:1
10:26 Kvalitní odchyt! Urban po svém návrat do města pod komíny ožívá a po pohlazení svého bujarého mulleta našel Kozla a ten už věděl, jak se proniká za čáru.
10:13 GÓL Kralupy Wolves! 3:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #88 Jan Michálek (3:1)
10:13 Tohle vidíme rádi! Adam Carvan si vyběhl od mantinelu po precizní nahrávka od Michálka a trefuje šibenici. Tady už uklízečka nebude potřeba, je vyčištěno!
09:28 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (2:1)
09:28 Naivní dostoupení na mantinelu, nahození Kučaby a jemná práce v brankovišti od Nikoliče znamená snížení.
09:19 Naše obrana je vcelku rozháraná a ústečtí vcelku dobrý čuch na průniky. Zdeněk Srstka by jásal ...
07:00 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #33 Omar Hammami (2:0)
07:00 Míchálek se na to nemohl dívat, natáhl z poloviny hřiště a trefuje nad nohu bezmocného Pražáka, využitá přesilovka a tím bych to uzavřel.
06:20 Zatím je to bez nápadu. Smutný pohled.
05:04 Vyloučen hráč #22 Jan Vaca družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra bez florbalky
05:04 Máme tady první vyloučení. Vaca si v brankovišti odhodil hokejku a chtěl pokračovat, bohužel nevěděl, že se to nesmí. Bude početní výhoda opravdu výhoda nebo blamáž?
04:10 Veverka zainvestoval do nových botiček, zřejmě přišel na účet třináctý plat.
03:30 Pražák vytahuje svůj monstersave hnedka ve čtvrté minutě a na druhé strasně opět kontruje Hammami!
02:56 Hájek nyní nahazoval do pásma, ale od spoluráčů nenašel pochopení, bohužel stav zůstává nezměněn.
02:15 Michálek napřáhl od mantinelu jako inform Adam Foote, ale trefuje pouze místní poadavače balonků, který se na něj vyčítavě podíval.
01:31 Opárek Hammami si připisuje dva první velmi důležité zákroky a prozatím drží nulu za svými zády.
00:13 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek, asistoval #9 Adam Carvan (1:0)
00:13 První střela, první branka! Kocourek šibalsky zaškočil Pražáka z Ústí nad Labem a pod jeho levým betonem trefuje!
00:01 Úvodní vhazování vyhrávají hosté a nám začíná těžká šichta!
00:00 Hlavní šutér Jakub Manek dnes jen v roli diváka, jaká škoda, mohla být sranda na cizí účet. Chtěli jsme pobavit všechny diváky, kteří na tento moment dozajista čekali.
00:00 Oba týmy nastupují za bouřlivého potlesku vyprodané arény v Kralupech! Místní speaker Daniel Knopp je ve varu!
00:00 Vítáme Vás z haly Kralupy Garden, zdravíme čtenáře tohoto přenosu, všechny kralupské domácnosti, večerní provozy místních továren, vrátnice nejenom zde v hale, bary, restaurace, nonstopy a v neposlední řadě i místní kebab!