57
  • 57 56:05
    Gorily

FBŠ Gorily Plzeň - Panthers Praha 6:8
branky: 4. Jiří Ohnesorg, 9. Lukáš Čech, 20. Filip Čech, 36. Josef Sekyra, 47. Denis Kalivoda, 51. Filip Vavrík - 8. Matyáš Uher, 14. Vojtěch Ježek, 21. Vojtěch Ježek, 24. Vojtěch Ježek, 35. Vojtěch Majer, 37. Ondřej Bouma, 42. Šimon Jelínek, 54. Vojtěch Majer; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Šimek; vyloučení: 5:3; využití: 0:3; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Šrámek 19 - Daniel Kolář 13; po třetinách: 3:2, 1:4, 2:2
60:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): Škoda deseti minutového výpadku ve druhé třetině, který nás stál zápas. Jinak jsme vyrovnaným soupeřem, když ovšem podáváme soustředěný výkon při 100% nasazení. Díky našim fanouškům za podporu a soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář hostů Šejvl Zdeněk (Trenér): Dnešní zápas vlepších počtech. První třetina trošku prospaná, ale ve zbytku utkání zlepšení v pohybu i komunikaci. Důležité vítětství po třech prohrách v řadě. Děkujeme našim věrným fanouškům. Díky i soupeři za fér utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:25 Lukáš Fischer také nepřekonal Koláře a další pokus Panterů míjí opuštěnou klec.
58:51 Suchánek zahrál vysokou holí, pak zasahuje Kolář. Gorilí pokusy jsou zlikvidovány.
57:24 Matěj Motl míjí opuštěnou branku. Směje se tomu, ale mohl už rozhodnout zápas.
56:38 Gorily hrají v 6 hráčích na míčku, ale ke střele se nedostávají.
56:05 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
53:56 Majer měl na brankovišti příležitost na dorážku a využil toho.
53:51 GÓL Panthers Praha! 6:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Vojtěch Majer, asistoval #28 Vojtěch Ježek (6:8)
51:53 Urban si vylil vztek na mantinelu. Minul přihrávku, kdy mohl zakončovat do odkryté branky.
50:34 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 6:7
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #94 Lukáš Fischer (6:7)
50:28 Vyloučen hráč #33 Tomáš Bolda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
47:08 Bouma se provinil faulem na brankovišti. Ošemetnou situaci vyřešil hvizd rozhodčích.
46:10 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #38 Denis Kalivoda, asistoval #75 Lukáš Čech (5:7)
45:11 Panthers se do ničeho neženou. Museli se ovšem bránit šancím dua Ohnesorg-Sekyra.
43:39 Kolář uhlídal svoji branku před Lukášem Čechem.
41:25 Ondřej Bouma zůstal sám před Šrámkem, ale trestuhodně minul.
41:01 Jelínek našel místo na přední tyči.
41:00 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #31 Samuel Hron (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
38:55 Suchánek se nedokázal otočit a skončil akorát pod nohama rozběhnutého Jirky Ohnesorga.
38:27 Hra ve čtyřech proti čtyřem vyhovovala Panterům více.
36:51 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #89 Ondřej Bouma, asistoval #88 Ondřej Pokorný (4:6)
36:07 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
36:07 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
35:27 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #87 Josef Sekyra, asistoval #38 Denis Kalivoda (4:5)
35:09 Jiří Ohnesorg rozpumpoval nohy a pálil na Koláře.
34:34 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Vojtěch Majer, asistoval #89 Ondřej Bouma (3:5)
32:07 Vavríkova střela minula Kolářovu klec, Filip byl blízko dalšímu gólu.
31:16 Vyloučen hráč #54 Ondřej Suchánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:55 Ježek přímo dupl na hůl soupeře. Gorily na chvilinku ve čtyřech.
30:15 Filip Čech míjí dorážku na brankovišti. Brána zívala, stačilo trefit.
29:30 Uher s Motlem nevyzráli na Filipa Šrámka.
28:47 Kolář neměl problém proti dorážce Tomáše Boldy, ten už byl z úhlu.
26:50 Míček už šel 2x kolem dokola, ale nakonec brankář pražských Pantherů Kolář skvěle zasahuje.
26:02 Karel Altman už mohl střílet, ale minul balónek.
23:36 Domácí hodně musí štvát oslabení, Panthers se v nich umí trefovat. Opět se to povedlo Ježkovi.
23:06 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #88 Ondřej Pokorný (3:4)
22:16 Vyloučen hráč #87 Josef Sekyra družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
21:35 I potřetí Panthers vyrovnávají stav a teď mají ještě výhodu přesilovky.
20:49 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #75 Matěj Motl (3:3)
20:25 Snahu Lukáše Fischera přerušuje Ježek za brankou Panthers.
20:02 Otáčíme strany a oba týmy jsou připravené na druhé dějství.
20:00 Střely v 1. části: 8:14
19:12 Lukáš Čech uvolnil Filipa Vavríka, který nezištně předložil gólovku pro Filipa Čecha.
19:11 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #82 Filip Vavrík (3:2)
18:41 Pepa Sekyra výborně vybíhal z roku, ale byl sražen, hra se opět přerušuje.
18:09 Jelínek položil Lukáše Čecha na zem. Hrají Gorily.
16:42 Hra se nám kouskuje několika zákroky za hranicemi pravidel.
14:49 Do tyče pálil Denis Kalivoda, nadějná šance hned po standardní situaci.
14:34 Jelínkova střela mimo branku, škoda pro Panthers, že lépe nemířil.
13:49 Ježkova rána končí v růžku! Panterům přesilovky pomáhají.
13:48 GÓL Panthers Praha! 2:2
11:15 Gorilí i Panteří kombinace končí na výborných gólmanech nebo už na blocích obránců.
08:14 Parádně našel Filip Vavrík Lukáše Čecha a jeho střelu pustil brankář za záda.
08:13 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #82 Filip Vavrík (2:1)
07:13 Uher měl skvěle nabito a trefil šibenici.
07:12 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #94 Marek Urban (1:1)
06:44 Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
05:52 Jelínkovu střelu kryje Filip Šrámek pravou rukou. Skvělý postřeh!
04:55 Ježkova střela nejprve do bloku, podruhé pouze do gólmana Filipa Šrámka.
04:34 Denis Kalivoda pálil z první nad!
04:05 Ondra Dulka před Pokorným v pravý čas! Ten už se dostával do šance.
03:03 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #91 Jiří Ohnesorg, asistoval #87 Josef Sekyra (1:0)
02:29 Filip Vavrík prověřil od mantinelu postřeh Daniela Koláře.
00:48 Po průniku Tomáše Boldy pálil do tyčky Jiří Ohnesorg.
00:30 Opatrnější vstup do zápasu, ale první střelu si zapsali hosté.