2:7
    Daniel KROUPA
    (Valeš)

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha 2:7
branky: 34. Lukáš Veselý, 60. Daniel Kroupa - 16. Milan Garčar, 19. Ondřej Svatoš, 20. Michal Kareš, 20. Lukáš Ujhelyi, 24. Lukáš Ujhelyi, 28. Robert Košir, 45. Milan Garčar; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Vít Vaníček 11 - Martin Beneš 26; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích (FIlip Hanžl): Dvě nebo tři minuty na konci první třetiny rozhodly zápas. Udělali jsme v šatně tlustou čáru. Po reprezentační pauze nastoupí znovu aktivní a tvrdý Liberec a na to se moc těším. Díky soupeři i rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů(Radek Skalička): Dnes jsme podali koncentrovaný výkon, až na pár vyjímek po celých 60 minut. Pasáž na konci první třetiny rozhodla zápas, a pak jsme díky kvalitní hře na balónu nepouštěli soupeře na dostřel. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely celkem: Liberec: 28 , Sparta: 18.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 11 , Sparta: 7.
60:00 Nejlepší hráči utkání: Liberec: Petr Salát , Sparta: Martin Beneš.
59:34 Tak nakonec ještě vidíme kosmetickou úpravu skóre, když se prosazují domácí.
59:33 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Daniel Kroupa, asistoval #9 Radek Valeš (2:7)
58:51 Vypadá to na poklidné dohrání poslední minuty utkání.
58:02 Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:28 Tentokrát pálil hostující kapitán Gajčar, ale branku netrefil.
56:41 V oslabení se hnal do protiútoku Valeš, byl podporován jedním spoluhráčem, ale trefil jediného stojícího obránce Pražanů.
55:54 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
55:14 Tým z Prahy hraje v plném počtu.
54:23 Tentokrát to byl Klucho, který se napřáhl z dálky, ale střela šla nad branku.
53:40 Z rohu pálil Valeš, ale brankář Beneš stál kde měl.
53:13 Uvidíme třetí přesilovou hru Liberce v dnešním utkání.
53:12 Vyloučen hráč #99 Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky
52:12 Z otočky pálil hostující Burian, ale branku tak tak minul.
49:50 Po uvolnění pálil Bartoš, střela šla mimo tak brankář domácích nemusel ani zasahovat.
49:00 Dnešní zápas sleduje 160 diváků.
48:29 Velká šance Sparty, když z rohu pálil hráč a brankáři Vaníčkovi míček podletěl pod ruku.
45:09 Po dalším vstřeleném gólu Sparty se teď ocitl v šanci domácí Rozkovec, ale branku minul.
44:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #91 Daniel Kalaš (1:7)
44:34 V šanci se ocitl domácí Salát, ale zkoušel ještě přihrát, to se mu nakonec vymstilo a Pražané pláchli do útoku.
44:04 Před prázdnou brankou Liberce se ocitl Krejča, ale skákající míček do branky nedostal.
42:31 Z dálky pálil domácí Ferdan, který je dnes hodně vidět, ale branku minul.
41:22 Na Libereckou branku se hnali hned tři hráči na jednoho obránce, ale naštěstí pro domácí jim nevyšla kombinace.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým Liberce.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 10 , Sparta: 4.
39:32 Tentokrát to byl Valeš kdo zkusil štěstí, ale brankář Valeš drží Pražany.
39:13 Po rychlém úniku domácího Klucha zkusil z rohu vypálit, ale střela šla mimo branku.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:48 Liberečtí nevyužili svojí přesilovou hru.
35:43 Z dálky pálil Liberecký Valeš, ale hostující brankář Beneš skvěle nohou zasáhl.
35:06 Před prázdnou bránou se ocitl Kološ, ale branku minul.
34:46 Liberec si zahraje druhou přesilovku v utkání.
34:45 Vyloučen hráč #29 Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
33:55 Liberec snižuje na 1:6.
33:54 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #10 Petr Salát (1:6)
33:20 V obrovské šanci se ocitl domácí Salát, který se řítil v oslabení sám na branku, ale branku minul.
32:03 Uvidíme přesilovou hru Sparty, poprvé v zápase.
31:49 Vyloučen hráč #35 Lukáš Veselý družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
31:11 Po individuální šanci pálil hostující Garčar, ale branku minul.
30:39 Sparta drží míček a Liberec ve vysokém napadání se snaží se zápasem něco udělat.
28:18 Obrovská šance Liberce, Ferdan se ocitl sám před brankou, ale branku minul.
27:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #88 Jan Krejča (0:6)
27:36 Střelu Sparty zblízka zablokoval domácí Bitman.
26:30 Vidíme klidnou část hry, v které Liberec i Sparta drží míček na svých polovinách.
24:43 Přesilová hra domácích nebyla využita.
23:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #30 Martin Beneš (0:5)
23:06 Několik střel za sebou vyprodukovali domácí, ale ani jedna neskončila v brance Sparty.
22:46 Z dálky v přesilovce pálil obránce Veselý, ale jeho střela byla zablokována nad branku.
22:04 Vyloučen hráč #24 Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
21:50 Tentokrát střelu Sparty skvěle zablokoval Bohm.
20:57 Po dobré přihrávce pálil hostující hráč, ale trefil prvního stojícího, tentokrát Lukáše Veselého. On moc veselý teda nebyl v danném momentu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 7 , Sparta: 7.
19:44 V poslední minutě vidíme obrovskou převahu Pražanů, když dokázali vsítit tři branky.
19:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #88 Jan Krejča (0:4)
19:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #44 Ondřej Svatoš (0:3)
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #44 Ondřej Svatoš, asistoval #87 Michal Kareš (0:2)
17:53 Chvíli na to pálil Kořínek, ale protentokrát byla jeho střela zablokována.
17:36 Střelu z dálky vyslal domácí obránce, ale brankář Beneš skvěle zasáhl.
17:20 Vidíme klidnější část hry v které Liberec se snaží vyrovnat, ale Spar´tané skvěle brání.
15:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar bez asistence (0:1)
15:15 Střela z dálky hostujícího Křenka, ale brankář Liberce jistě vyrazil střelu.
14:30 Hostující Svatoš vypálil, ale skvěle zasáhla obrana domácích, když první hráč zablokoval střelu.
14:06 Šance domácích, když Baudisch centroval míček před branku, ale míček nikdo nezasáhl.
13:38 Hráči Liberce uklidňují hru a několika přihrávkami za brankou zpomalují chod hry.
11:11 Na standartní situaci si skvěle naběhl domácí Kološ, ale branku přestřelil.
10:09 Hráči z Prahy se snaží, ale obrana Liberce je pevná a ztěžka se jim povede vystřelit.
08:46 Obrovská šance Sparty. Mířená přihrávka na hráče před brankou, hráč ale míček netrefil a brankář Vaněček polapil míček.
08:08 Vidíme hodně bojovný vstup od obou celků ze začátku utkání.
06:22 Skvělý zákrok předvedl domácí brankář Vaněček, když se na něj řítil sám hráč a rukou střelu vyrazil nad branku.
05:34 Po buly v útočném pásmu domácích pálil Kološ, ale skvěle zasáhl brankář Beneš.
03:46 Šance na druhé straně, když po vyměněné přihrávce pálil jeden z hráčů, ale střela šla mimo.
03:05 Před brankou hostů se sám ocitl Ferdan, ale brankář skvěle zasáhl.
01:46 Hosté z Prahy v úvodu utkání drží míček a vyměňují si po několika přihrávkách v obranných liniích.
00:53 Hned v úvodu utkání se Liberečtí snaží, z otočky pálil Valeš, ale trefil jen obránce.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým hostí.