60
  • 60 59:35
    Bohemians

FbŠ Bohemians - FBS Olomouc 7:4
branky: 4. Andrea Kadidlová, 8. Hana Poláková, 15. Jessica Zlámalová, 22. Eliška Vrátná, 42. Eliška Vrátná, 47. Adéla Bočanová, 57. Eliška Vrátná - 27. Tereza Mošťková, 34. Kateřina Salvet, 39. Lucie Cholinská, 41. Tereza Reimerová; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 0:1 + Veronika Rozenbergová (OLM) 5; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 17 - Lenka Kubíčková 27; po třetinách: 3:0, 1:3, 3:1
60:00 Střely ve třetině: 12:5
60:00 Komentář trenérky hostí Alice Pavlíkové: Po první třetině to bylo na ručník. Do druhé jsme vstoupily lépe a i když se soupeř dostal až na rozdíl čtyř branek, dokázaly jsme se mu vyrovnat a dotáhly se na něj. Třetí třetinu jsme zvládly z půlky, pak začal chaos a vyústil ve vyloučení. To pohřbilo naděje. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: dobrá první třetině, kde se nám dařilo dominovat. Ve druhé třetině Olomouc změnila herní systém a zápas vyrovnala. Ve třetí třetině jsme dokázali opět přepnout a zápas zvládnout. Nyní si pořádně odpočineme a nebereme sílu na další utkání. Díky soupeři za hezký zápas.
59:35 Timeout FbŠ Bohemians
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:14 Bohemka kombinuje na polovině soupeřek a kontroluje zbytek zápasu.
56:45 Hattrick v podání Vrátné znamená tříbrankové vedení domácích!
56:44 GÓL FbŠ Bohemians! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #70 Jessica Zlámalová (7:4)
56:10 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBS Olomouc na 5 minuty za hrubost
55:20 Delší dobu jsme neviděli žádnou šanci. Oba dva celky se střídají v držení míčku.
54:12 Bohemka se dostala k míčku a kombinuje na své polovině.
53:14 Olomouc se tlačí dopředu a pokouší se dotáhnout na domácí celek.
52:17 Poláková byla na polovině hřiště faulována a Bohemka bude mít volný úder.
50:29 Bohemka drží míček, ale nemůže se dostat za polovinu hrací plochy.
49:01 Útočná akce Bohemka skončila za brankou, ale domácí zůstávají u míčku.
47:00 Mošťková měla před sebou naprosto prázdnou branku, ale trefila tyčku!
46:04 Bočanová obrala na středu hřiště poslední olomouckou hráčku a poté běžela sama na branku. Bočanová si položila brankářku a zkušeně zavěsila!
46:03 GÓL FbŠ Bohemians! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová bez asistence (6:4)
45:10 Loudová rozehrála a její spoluhráčka vypálila, ale míček skončil na bránící hráčce Olomouce.
45:05 Poláková vybojoval volný úder z dobré pozice.
44:17 Nepřesná střela domácí hráčky skončila za brankou.
42:41 Bohemka kombinuje na polovině soupeře.
41:14 Brankové hody pokračují a Bohemka si po střele Vrátné bere své vedení zpět!
41:13 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #12 Hai Ly Nguyenová (5:4)
40:32 Je vyrovnáno! Skákavý míček na pravé straně trefila v běhu Reimerová mezi ruku a tělo brankářky.
40:31 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #67 Šárka Kylarová (4:4)
40:00 Střely na branku 13:11
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:27 Cholinská utekla všem a v samostatném úniku zakončila přesně nad nohu.
38:26 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská bez asistence (4:3)
37:49 Trenér Bohemky proházel formace. Uvidíme, zda to přinese tížené branky.
36:39 Domácí hráčky vypadly z tempa a Olomouc hraje nyní velmi dobře.
35:04 Vrátná pokazila rozehrávku, ale naštěstí pro Bohemku se z brejku Olomouc neprosadila.
33:15 Před brankou domácích vznikl závar a pravděpodobně to byla Nová, která si nešťastně srazila míček do branky.
33:14 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Kateřina Salvet, asistoval #13 Michaela Žáková (4:2)
32:27 Nová výborně zastavila rychlý brejk Olomouce.
32:04 Střela Olomouce skončila vedle branky.
30:45 Šancí na vstřelení branky výrazně ubylo a ani jeden z týmů nemá tlak.
29:13 Střelecký pokus Nové neměl šanci na úspěch.
27:51 Loudová založila rychlý brejk domácích, který skončil v náručí olomoucké brankářky.
26:58 Střela Bočanové z pravé strany šla hodně vedle.
26:22 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Tereza Mošťková bez asistence (4:1)
25:56 Olomouc se dostala k míčku a okouší se o snížení stavu.
24:51 Loudová to vzala na sebe a svou střelou jen těsně minula branku.
23:45 Brejk domácích byl zastaven na polovině hrací plochy.
22:55 Olomouc se nevzdává a Daniela Kreisingerová musel zasahovat maskou!
21:41 Krásná kombinace domácích končí přesilovkou brankou! Vrátná dostala nabito na polovině hrací plochy a přesnou střelou do dolního levého rohu navyšuje skóre!
21:40 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #17 Hana Poláková (4:0)
21:10 Za vysokou hůl se píská volný úder pro Olomouc.
20:55 Zmatky před brankou vyřešila brankářka a poté obránkyně, která míček odpálila.
20:24 Domácí kombinují.
20:00 Střely na branku 9:5
19:55 Vyloučen hráč #13 Michaela Žáková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:15 Domácí hráčky sice aktivně napadaly, ale pomohly si faulem.
17:33 Olomouc získala míček a pokouší se o kombinaci.
16:52 Poláková nahrála na Bočanovou, ale ta branku minula.
16:33 Střela Nové byla zablokována.
14:28 Zlámalová utekla obraně a kličkou do bekhendu překonala hostující brankářku.
14:27 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #70 Jessica Zlámalová bez asistence (3:0)
13:24 Střela Reimerové skončila na břevnu!
12:20 Domácí tlačí na olomouckou obranu, která má občas velké problémy se ubránit.
11:19 Poláková nahrála před branku, ale tam nebyl nikdo, kdo by míček poslal do branky.
10:31 Jedna z hostujících hráček poslal domácí útočnici za mantinel a je ji odpískán faul.
10:13 Loudová si pomohla v rohu hřiště faulem, a tak u míčku zůstanou hostující hráčky.
09:37 Faul v podání domácích zastavuje hru a Olomouc má volný úder.
09:21 Střela Bočanové byla zablokována.
07:24 Máme tu další branku! Po nahrávce ze strany se střelou k tyči prosazuje Hana Poláková!
07:23 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (2:0)
07:10 Na druhé straně zazvonila tyčka a Bohemka měla velké štěstí!
06:46 Bočanová dostala skákavou nahrávku před odkrytou branku, ale byla důsledně bráněna a poskakující míček netrefila.
05:42 Střelecký pokus domácích byl sražen za branku.
05:10 Oba dva celky se střídají v držení míčku a hraje se ze strany na stranu.
03:03 Máme tu první branku utkání! Andrea Kadidlová vystřelila ze středu hřiště přesně k pravé tyči.
03:02 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová bez asistence (1:0)
02:22 Daniela Kreisingerová musela dávat pozor na rychlý brejk Olomouc, ale obrana pražského celku vše zvládla.
01:33 Bohemka je více u míčku, ale ke střelbě se zatím nedostala.
00:44 Střela Vrátné skončila vedle pravé tyče olomoucké branky.
00:15 Hráčky Bohemky vyhrály vhazování a kombinují na své polovině.