(Hudáková)
  • 60 59:11
    7:10

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín 8:10
branky: 2. Paulína Hudáková, 3. Nela Kapcová, 10. Nela Kapcová, 13. Nela Kapcová, 23. Denisa Kotzurová, 26. Romana Kiecková, 33. Alena Zuzaníková, 60. Romana Kiecková - 7. Gabriela Žůrková, 21. Nikola Kuchařová, 27. Anet Jarolímová, 30. Karolína Strejcovská, 32. Nikola Kuchařová, 37. Karolína Strejcovská, 45. Zuzana Svobodová, 49. Gabriela Žůrková, 58. Gabriela Žůrková, 60. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Jana Dupčáková 9, Veronika Tomšová 0 - Veronika Samková 8; po třetinách: 4:1, 3:5, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Měli jsme výborný vstup do utkání, dostali jsme se do vedení a předváděli jsme pohledný florbal. Za stavu 6:2 jako by nás někdo vyměnil. Prohrané souboje, nedisciplinovanost, špatný pohyb a srdnatě hrající soupeř nás strestal. Velká facka, která doufám, bude mít pozitivní dopad. Gratulece soupeři
60:00 Komenář vedoucího družstva hostů pana Martina Petrgála: Florbalová loupež roku bych nazval naše dnešní vítězství. Pro diváka jistě parádní utkání, Skvělý návrat 'do hry' ve druhé třetině pak gradoval v závěru. Před dámami hrajícími na dvě lajny obrovský klobouček dolů, soupeři děkuje za zápas a fanouškům za pomalu domácí prostředí.
60:00 Střely ve 3.třetině: 7 - 6
59:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 8:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #22 Romana Kiecková, asistoval #99 Paulína Hudáková (8:10)
59:11 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #6 Anet Jarolímová (7:10)
58:12 Vyloučen hráč #68 Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
57:42 Ostrava to zkouší v šesti.
57:07 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:9
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková bez asistence (7:9)
56:45 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi
55:22 Hudáková vyslala jedovatou střelu, ta však nemířila mezi 3 tyče.
54:06 Dobrou akci jičína ukončuje Kotzurová a bere si míček na svou hokejku.
52:59 Jarolímová opět v šanci, Tomšová rázně zakročuje.
51:53 Teď se míček kutálel podél brankové čáry domácí brány, ale na poslední chvílí ho sbírá Vrlíková.
50:52 Přesilovka zatím bez větší šance.
50:02 Vyloučen hráč #73 Viktória Grossová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
49:15 Romana Žurková se šikovně dostala do výhodné pozice na střelu, ale střílí vedle.
48:23 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #6 Anet Jarolímová (7:8)
48:23 Střídání brankáře. Nový brankář #75 Veronika Tomšová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
47:26 Hosté uzamčeni na vlastní polovině.
45:56 Kotzurová střílí mimo.
44:56 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #46 Zuzana Svobodová, asistoval #13 Tereza Mrázková (7:7)
44:10 Jičín šel 3na1, Žůrková to vzala na sebe a střelila pouze do Dupčákové.
43:02 Kuchařová se nezalekla napadání Zuzaníkové a rozehrává dopředu.
42:00 Hosté hrají v plném počtu.
41:30 Jarolímová vyhazuje na druhou stranu hřiště.
41:02 FBC zatím bez větší šance.
40:00 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. třetině: 3 - 8
39:50 Hosté hrají v plném počtu.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:15 Žůrková G. se dostala až ke střele, ale trefuje pouze blok.
37:50 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
37:15 Vavrečková svou střelou netrefuje bránu.
36:48 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #23 Karolína Strejcovská, asistoval #6 Anet Jarolímová (7:6)
35:10 Žůrková po nahrávce Kuchařové střílí vysoko nad.
34:25 Chyba Vrlíkové malém dostala FBC do velkých problémů, nakonec svou chybu napravuje.
32:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #32 Alena Zuzaníková, asistoval #73 Viktória Grossová (7:5)
31:53 Jičín se dostává do šancí, ale zatím je neproměňuje.
31:10 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
31:10 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #6 Anet Jarolímová (6:5)
30:43 Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
30:02 Žůrková G. se dostala až ke střele, ale tahem z otočky střílí mimo bránu.
29:41 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #23 Karolína Strejcovská, asistoval #46 Zuzana Svobodová (6:4)
29:05 FBC pod tlakem.
27:48 Nečekaná střela Bachmaierové a následná dorážka Jarolímové nenadělaly Dupčákové velké potíže.
26:37 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #25 Lucie Paulovičová (6:3)
26:00 Jarolímová nebezpečně vyjela zpoza domácí brány, avšak její střela mířila vysoko nad.
25:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #22 Romana Kiecková, asistoval #68 Nela Kapcová (6:2)
25:26 Po chybě Smetákové zvyšuje skóre Žurková.
24:17 jičín je uzamčen na vlastní polovině.
23:16 Bachmaierová rozeznívá tyčku domácí brány.
22:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #99 Paulína Hudáková (5:2)
22:01 Žurková R. stříí pouze do bloku protihráčky.
21:33 Dvě nebezpečné střely letěly na Dupčákovou, ta vše zneškodňuje.
21:08 Chumel před bránou Samkové uklidňuje Kuchařová výhozem míčku do bezpečné vzdálneosti.
20:26 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:2
20:00 Střely v 1. třetině: 6 - 5
19:48 Žurková R. rozeznívá tyč!
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:16 Kosová úspěšná proti Zuzaníkové, ale nad Vrlíkovou se ji vyzrát nepodařilo.
16:17 Romana Žurková ve velké šanci, bohužel se ji nepovedlo zakončení.
14:35 Po chybě Vavrečkové se ke střele dostává Bachmaierová, avšak neúspěšně.
13:09 Zuzaníková zpacifikována Jarolímovou.
12:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #22 Romana Kiecková (4:1)
12:04 Mrázková zachraňuje situaci před bránou.
10:22 Žůrková faulována v souboji s Grossovou, rozehrávat tak bude Jičín.
09:41 Zuzaníková netrefuje prázdnou bránu.
09:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (3:1)
09:15 Jičín uzavřen na vlastní polovině.
07:20 Vavrečková se šikovně dostala na střed před bránu hostí, akorát se ji nepovedlo zakončení.
06:41 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #25 Lucie Paulovičová (2:1)
06:12 Šromotová našla Hudákovou v dobré pozici, bohužel přihrávka, kterou vyslala, byla skákavá a nepřesná a Hudáková z ní nemohla těžit.
05:31 Vavrečková hasí chybu Kotzurové.
04:05 Střela po zemi se Vavrečkové nevyplatila a Jičín si bere míček na své hokejky.
03:13 Dupčáková vyráží jedovatou střelu Kosové.
02:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:0)
02:30 Kotzurová poslala krásný pass na Vavrečkovou, ta netrefuje.
01:59 Vyloučen hráč #88 Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
01:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #22 Romana Kiecková (1:0)
01:06 Vrlíková zneškodňuje nebezpečnou střelu Svobodové.
00:44 Jarolímová se pokoušela dostat přes bránící Kotzurovou, ale neúspěšně.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.