53
  • 53 52:45
    Liberec

Crazy girls FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
branky: 2. Michaela Mlejnková, 15. Hana Uimonen, 29. Hana Uimonen - 3. Alžbeta Ďuríková, 7. Barbora Husková, 13. Barbora Husková, 37. Barbora Husková, 47. Sára Seevaldová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Martina Lerchová 20 - Petra Klečková 10; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra hostů(Martiník Tomáš): Dnes to nebyl úplně náš zápas a naše herní tvář. Nedostali jsme se do správných zápasových emocí, chyběl hlad po gólových situacích. No a když se k tomu přidal odhodlaný výkon domácích, byl zápas dramatický až do konce. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích(Procházka Jakub): Po první trošku vlažnější třetině jsme si vypracovali dost šancí, škoda že se nám nedaří proměňovat, jinak poslední dva zápasy byli na mnohem lepší úrovni a snad se nám po novém roce již dosáhnout na body. Vítkovicím přejeme šťastnou cestu domů a veselé vánoce.
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Hana Koníčková , Vítkovice: Barbora Husková.
60:00 Střely po zápase: Liberec: 13 , Vítkovice: 25.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 3 , Vítkovice: 6.
59:04 Z dálky pálila domácí Dostalíková, ale brankářka hostí s ní neměla problém.
59:02 Probíhá poslední minuta utkání.
58:09 Šance domácích, když skákavá střela šla tak tak vedle branky.
57:00 Dnešnímu utkání přihlíží 102 diváků.
55:40 Další obrovská šance Vítkovic, když šla přihrávka na odkrytou branku, ale brankou to neskončilo.
54:47 Na dvakrát pálila Bolová, ale druhá střela šla mimo branku.
52:45 Timeout Crazy girls FBC Liberec
52:10 Tentokrát musela zasáhnout i brankářka Klečková, když jistě chytila střelu.
50:57 Hostující hráčky střílí na Lerchovou, ale ta buď jistě zasáhne, nebo jí pomůžou blokem obránkyně.
48:17 Tentokrát pomohla domácím hráčkám v nadějích tyč, kterou trefili hostující hráčky.
47:33 Opět skvělá Lerchová, když vytáhla střelu na břevno.
47:08 Uvidíme druhou přesilovku Vítkovic v utkání.
47:07 Vyloučen hráč #10 Klára Veselá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády
46:24 Jako bych to opět zakřikl a Vítkovice jdou do dvojbrankového vedení.
46:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová bez asistence (3:5)
45:30 Další závar před brankou domácích, ale Lerchová drží Liberec v nadějích na vyrovnání.
44:52 Další velká šance hostů, ale střela šla mimo branku pro štěstí domácích.
43:55 Z menší blízkosti hostující Šponiarová vypálila, ale střela šla mimo.
41:47 Střela domácí Rumlové tak tak proletěla kolem branky Vítkovic.
41:00 Z blízkosti pálila hostující Husková, ale střela šla protentokrát mimo.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hráčky Liberce.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 8 , Vítkovice: 11.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:23 Hosté jdou opět do vedení v utkání, i když skvělá Lerchová držela Liberec, ale i tak se hostující hráčky prosadily.
36:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #69 Justyna Rudzińska (3:4)
36:22 Střílela hostující Novotná, ale její střela šla mimo a brankářka Lerchová nemusela zasahovat.
35:17 Hostující kapitánka Ďuríková mohla trefit prázdnou bránu, ale míček jí sjel z hokejky,
33:23 Opět skvělá Lerchová, nohou zasáhla a drží Liberec.
32:57 Opět to byla Koníčková, která se ocitla před brankou, ale střela šla nad branku.
32:05 Skvěle zasáhla brankářka Lerchová, když rukou vyrazila míček.
31:02 Domácí hráčky nevyužili přesilovou hru.
30:27 Leierová vypálila z dálky, ale brankářka hostů opět skvěle zasáhla.
29:03 Uvidíme první přesilovou hru domácích v zápase.
29:02 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
28:07 Liberec vyrovnává stav utkání, když proměnila samostatný únik kapitánka Koníčková.
28:06 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #96 Michaela Vejdělková (3:3)
27:38 Skvěle zasáhla brankářka Lerchová, když šla prudká střela z blízkosti.
25:08 V šanci se ocitli i domácí, když brankářka Vítkovic musela jistě zasáhnout.
24:01 Už aspoň dvě minuty se drží hráčky Vítkovic na Liberecké polovině a tlačí domácí tým.
22:08 Tentokrát z dálky střílela domácí Leierová, ale opět zasáhla skvěle brankářka Klečková.
20:31 Hned v úvodu utkání se hnala sama na branku domácí Vejdělková, ale skvěle zasáhla hostující brankářka.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají opět hráčky Vítkovic.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 2, Vítkovice: 8.
18:45 Několikrát teď vypálili hostující hráčky, ale obrana Liberce všechny střely zablokovala.
17:00 Z dálky střílela domácí Rumlová, ale střela šla nad.
16:20 Rychlé přenesení hry hostujících hráček a střílela Trošková. Brankářka Liberce skvěle zasáhla nohou.
15:15 z rohu pálila hostující Husková, ale skvěle zasáhla brankářka Liberce.
14:50 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #13 Markéta Rumlová (2:3)
14:32 Z dálky pálila hostující kapitánka Ďuríková, ale střela byla zablokovaná.
12:13 Jako bych to zakřikl a Vítkovice využívají přesilovou hru.
12:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #16 Zuzana Šponiarová (1:3)
11:36 Domácí hráčky skvěle brání v oslabení a ještě Vítkovice nepustili ke střele.
10:48 Uvidíme přesilovou hru hostujícího týmu.
10:47 Vyloučen hráč #21 Barbora Knotková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
10:16 Po rychlém průniku domácích pálila Mlejnková, ale brankářka Vítkovic skvěle zasáhla.
09:47 Hostující hráčky drží vedení a hrají jistě z obrany.
07:27 Z dálky pálila hostující Mikulová, ale střela šla mimo branku. Brankářka domácích nemusela zasahovat.
06:41 Vítkovice jdou do vedení, prosadila se po skvělé přihrávce Barbora Husková.
06:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #48 Eliška Planková (1:2)
05:48 Dostalíková pálila z dálky, ale pro Vítkovice dobře, zasáhla brankářka Klečková.
04:58 Skvělý zákrok předvedla brankářka Lerchová, když zalehla míček po dorážce.
03:48 Nahození domácích hráček nemuseli řešit hráčky Vítkovic, nahození šlo mimo branku.
02:05 Hned půl minuty na to ,ale vyrovnávají hráčky Vítkovic. Trefila se Alžběta Ďuríková.
02:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #16 Zuzana Šponiarová (1:1)
01:27 Hned v úvodu vidíme branku domácích, když před brankou Vítkovic míček za branku propasovala Mlejnková.
01:26 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Hana Uimonen (1:0)
00:30 Hned v úvodu utkání se ke střele dostala domácí Mlejnková, ale střela šla nad branku.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrává tým z Vítkovic.