3:10
    Eliška CÍSAŘOVÁ
    ()

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:10
branky: 6. Martina Pokorná, 60. Eliška Vrátná, 60. Eliška Císařová - 7. Veronika Třinecká, 7. Barbora Husková, 15. Zuzana Šponiarová, 30. Justyna Rudzińska, 31. Eliška Planková, 37. Zuzana Šponiarová, 39. Zuzana Šponiarová, 40. Justyna Rudzińska, 50. Barbora Husková, 54. Kamila Paloncyová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jitka Omelková 23 - Petra Klečková 12; po třetinách: 1:3, 0:5, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Jako vždy proti Vítkovicím těžké utkání. Soupeř předvedl velmi dobrý výkon v útoku. Naše hra byla lepší než ve Vítkovicích, ale stále máme na čem pracovat. Děkujeme soupeři za utkání a brzké uzdravení zraněné hráčky.
60:00 Střelecké pokusy ve třetí třetině Bohemka 6:12 Vítkovice.
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Martiníka:Jsme moc rádi, jak jsme zápas zvládli. V momentě, kdy jsme se dostali do vedení. jsme se uklidnili a až do konce zápasu jsme předváděli svižný aktivní florbal. Dařila se nám kombinace a klasicky škoda více využitých gólových šancí. Byl to pro nás náročný týden a jsme rádi, že jsme úspěšnou švédskou misi dnes potvrdili kvalitním výkonem a vítězstvím. Děkujeme soupeřkám za zápas.
59:57 Císařová šla hodně pomalu a pak poslal míček přesně do šibenice.
59:56 GÓL FbŠ Bohemians! 3:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Eliška Císařová z trestného střílení (3:10)
59:23 GÓL FbŠ Bohemians! 2:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #33 Jitka Omelková (2:10)
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:40 Utkání se už spíše dohrává a Vítkovice povezou domů tři body.
57:12 Závěr zápasu se hraje ze strany na stranu.
55:30 Faul hostů zastavil útok domácích okolo levého mantinelu.
54:44 Střelecký pokus domácích byl sražen za mantinel.
54:11 Omelková musela být opět pozorná a sebrat míček zpoza branky.
53:07 Desátou branku Vítkovic vstřelila Paloncyová, která naskočila do hry až ve třetí třetině. No uvidíme, zda něco napeče, když vstřelila desátý gól.
53:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #22 Sára Seevaldová (1:10)
52:32 Loudová zastavila akci Vítkovic hned v zárodku, ale jen za cenu faulu.
51:35 Ovšem útočné choutky hostů zastavuje ofenzivní faul.
51:19 Vítkovice se stále tlačí dopředu a pokoušejí se vstřelit desátou branku.
50:42 Další střela hostujících hráček a opět skvělá Omelková!
49:38 Hosté hrají v plném počtu.
49:22 Nyní už byla šance proměněná! Vítkovice dávají další branku v oslabení!
49:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #9 Lenka Novotná (1:9)
49:10 Další velká šance v oslabení Vítkovic!
48:14 Trošková běžela vstříc brance, ale její střela byla na poslední chvíli zablokována.
47:38 Vyloučen hráč #71 Tereza Mikulová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:01 Hned dvě střely během chvilky poslala na branku jedna z vítkovických hráček a Omelková obě dvě střely kryje!
46:15 Loudová zbourala za brankou protihráčku a získala míček
44:46 Vítkovice se stále tlačí dopředu a jdou si pro tři body.
44:00 Dnešní utkání sleduje 78 diváků.
43:13 Přečíslení domácích skončilo v rohu hřiště.
42:59 Omelková vytáhla další skvělý zásah!
42:25 Nyní se hra zastavila kvůli rozšlápnutému míčku.
41:19 Velkou šanci Vítkovic zlikvidovala Omelková!
40:40 Vítkovice jsou na polovině Bohemky a kombinují.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině Bohemka 7:8 Vítkovice. Střely na branku celkem Bohemka 9:21 Vítkovice.
39:18 Vítkovice hrají v plném počtu.
39:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #26 Barbora Husková (1:8)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Zuzana Šponiarová, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (1:7)
38:31 Střelecký pokus Bohemky skončil vedle branky.
37:52 Bohemka se zatím nedostala ke střele, ale je u míčku.
37:18 Vyloučen hráč #9 Lenka Novotná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
35:54 Tempo hry mírně opadlo a oba dva týmy se přetahují o míček.
35:09 Domácí se dostali k další střele, která byla zablokována.
33:54 Útočný faul Vítkovic zastavuje časomíru. Oba celky střídají.
33:05 Střela z poloviny hřiště od hostujících hráček skončila v náručí Omelkové.
32:18 Divišová prošla přes dvě hráčky a vystřelila. Její pokus na poslední chvíli likvidovala rukou brankářka.
31:38 Střela Bohemky byla sražena do rohu.
30:30 V rychlém brejku se střelou z pravé strany prosazuje Planková.
30:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #69 Justyna Rudzińska (1:5)
29:11 Ponechaná výhoda byla zužitkována. Krzywaková dostala nahrávku na levou stranu a z velkého úhlu vymetla šibenici.
29:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (1:4)
28:30 Signalizovaná výhoda pro vítkovické hráčky.
28:08 Vítkovice mají míček a kombinují.
27:22 Akce Bohemky podél pravé strany skončila v rohu, kde získali míček Vítkovice.
26:50 Loudová zastavila nebezpečnou přihrávku před branku.
26:41 Brankářka Vítkovic si zažonglovala s míčem a předvedla něco pro diváky. Nicméně to rozhodně nebylo chtěné.
26:11 Nyní to hosté přehnali s napadáním a pomohli si faulem. Oba celky střídají.
24:39 Boľová to zkusil z první z levé strany, ale branku netrefila.
24:11 Tutovka Vítkovic skončila nepřesnou střelou!
23:40 Vítkovice tlačí na pilu a kombinují na útočné polovině.
22:35 Vítkovice hrají v plném počtu.
22:05 Bohemce tato přesilovka vůbec nevychází a místo šancí na domácí straně vidíme šance na té vítkovické.
21:35 Do brejku se dostala Enenkelová, ale ke střele ji už domácí hráčka nepustila.
21:10 Domácí mají míček a kombinují.
20:35 Vyloučen hráč #2 Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely na branku v první třetině Bohemka 2:13 Vítkovice
19:36 Nadějně vypadající volný úder Bohemky skončil střelou Polákové, která byla sražena do rohu.
19:25 Rozehrávka Loudové byla sražena za mantinel.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35 Dvě přečislení Bohemky neskončili brankou a to je velká škoda!
17:27 Domácí hrají v plném počtu.
17:19 Omelková nyní předvádí jeden zákrok za druhým a drží svůj celek.
16:33 Omelková musela proti další střele zasahovat maskou!
15:27 Vyloučen hráč #16 Aneta Toulová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
14:40 Střelou mezi nohy se prosazuje Zuzana Šponiarová. Nutno dodat, že se Omelková přesouvala a neměla to vůbec jednoduché, protože na střelu ani neviděla.
14:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Zuzana Šponiarová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:3)
14:07 Ďuríková trefila první bránící hráčku.
13:24 Boľová střelou tahem trefila tyčku!
12:55 Hostující hráčky měly volný úder z velmi dobré pozice, ale ve finální fázi jedna z hráček hostů netrefila míček.
11:56 Nepřesná kombinace hostů skončila za mantinelem.
11:27 Vítkovice se dostali do rychlého brejku, ale zakončit nedokázali.
10:02 Hostující hráčky vysoko napadají a dělají problémy v rozehrávce soupeře.
08:55 Vítkovice jsou v plném počtu.
08:22 Domácím se druhá část přesilovky nedaří a Vítkovice brání velmi dobře.
07:55 V oslabení se Vítkovice dostali do šance, ale Omelková nemusela zasahovat.
07:23 Domácí kombinují na polovině soupeřek.
06:55 Vyloučen hráč #71 Tereza Mikulová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
06:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #48 Eliška Planková (1:2)
06:03 Tak vedení Bohemky příliš dlouho nevydrželo. Enenkelová utekla po pravém křídle a střelou na vzdálenější tyč skóruje.
06:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (1:1)
05:28 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #20 Martina Pokorná, asistoval #7 Lucie Šindelářová (1:0)
04:47 Už to vypadalo, že se Reischlová dostane do brejku, ale na poslední chvíli ji míček odpálila jedna z hostujících hráček.
04:19 Útočný faul Vítkovic přerušil hru.
03:35 Střela Pokorné nebyla nijak nebezpečná. Domácí se stále drží v útoku.
03:03 Planková se nedostala ke střele a domácí získaly míček.
02:20 Nedovolený zákrok hostů zastavuje hru. Bohemka střídá a má míček.
01:51 Další akce Vítkovic skončila opět sraženou střelou.
01:32 Domácí hráčky se vydaly dopředu, ale k zakončení se nedostaly.
01:10 Další střela hostů byla zablokována obránkyní Bohemky.
00:37 Vítkovice se drží u míčku a začínají kombinovat.
00:24 První střela hostujícího celku skončila na tyčce!
00:10 Útočným faulem se provinily domácí hráčky.