6:2
    Petra ŠEBESTOVÁ
    (Kubišová)

Ivanti Tigers Jižní Město - Panthers Praha 6:2
branky: 24. Lucie Řezáčová, 28. Eliška Chudá, 35. Vendula Beránková, 39. Vendula Beránková, 45. Iveta Jedličková, 48. Petra Šebestová - 16. Ivana Miklíková, 29. Tereza Pitterlingová; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Kristýna Karli 21 - Kristýna Míková 24; po třetinách: 0:1, 4:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích (Adam Štegl): Po vánoční pauze nebylo tempo zdaleka ideální, ale jsme rádi za ubojované tři body. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů (Štěpán Weber): 'Hráli jsme slušně a s nasazením do poloviny utkání, ale neproměněné šance nás stály ztrátu psychologického kontaktu s o chlup lepším soupeřem. Přesto díky všem za zápas.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Tigers - 10, Panthers - 6
59:59 Utkání končí vítězstvím domácího týmu.
59:44 Výborný zákrok Kristýny Karli.
57:11 Dominika Steinbachová opět v brejku a ani tentokrát na Karli nevyzrála.
55:40 Dáša Surá to zkusila z osy hřiště.
55:06 Brejk 2na1 v podání dua Kubišová-Surá, ale nepřišlo ani zakončení.
55:00 Dnešní utkání sleduje 64 diváků.
52:42 Zakončení Šebestové vytáhla Horňáková.
51:57 Převaha domácích je nyní opět konstantní, ale gólových šancí je málo.
50:00 Hra je plynulá, ale hraje se především uprostřed hřiště.
47:36 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #23 Dominika Kubišová (6:2)
44:41 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #92 Eliška Chudá (5:2)
44:41 Další gól domácích přidává kapitánka domácích Ivet Hyršlová.
43:12 Domácí vstoupily do této třetiny vlažněji.
40:01 Třetí třetina právě začala.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tigers - 8, Panthers - 13
38:56 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #15 Vendula Beránková z trestného střílení (4:2)
38:56 Třetí nájezd už přinesl gól, Vendy Beránková tahem vymetla prostor u tyče.
37:43 Vyloučen hráč #7 Dagmar Surá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
37:43 A hned vzápětí si jde odpočinout za sekeru Dáša Surá. Přesilovku si zkusí i hosté.
37:30 Přesilovka domácích gól nepřinesla.
35:30 Vyloučen hráč #9 Kristýna Vranová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:30 Kristýna Vranová zahodila Kateřinu Kovaříkovou a jde si oddechnout.
34:19 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #92 Eliška Chudá (3:2)
34:19 Parádní vingl v podání Beránkové, tady byla Horňáková bez šance.
32:25 Střela Kovaříkové minula bránu.
31:16 Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil #14 Denisa Billá.
31:16 Další trestné střílení, tentokrát Denisa Billá. Ale pouze orazítkovala tyč.
31:08 Veronika Zittová šla do výběhu, ale míček ji sjel.
28:34 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Tereza Pitterlingová, asistoval #67 Natalie Vesecká (2:2)
28:34 Kombinace až 'do kuchyně' a máme vyrovnáno.
27:40 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #92 Eliška Chudá, asistoval #15 Vendula Beránková (2:1)
27:40 Eliška Chudá se prosazuje z bezprostřední blízkosti a posílá svůj tým do vedení.
26:31 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #9 Kristýna Vranová.
26:31 Steinbachová se opět hnala na bránu a za záchranou brzdu zatáhla Martina Kleinová. Kristýna Vranová však nájezd neproměnila.
25:51 Dvojitá šance Dominika Steinbachové, ale ani jednu neproměňuje.
23:49 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #12 Lucie Řezáčová, asistoval #23 Dominika Kubišová (1:1)
23:49 Domácí se konečně prosazují, balónek doslova došťouchala do sítě Lucie Řezáčová!
22:06 Utkání má slušné tempo.
20:00 Střely po první třetině: Tigers - 12, Panthers - 4
19:44 Tigers zkouší poslední šance v poslední minutě
18:27 Billá zkouší střelu po zemi
17:47 Chudá vyváží miček a kombinuje se svými spoluhráčkami
15:33 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Ivana Miklíková, asistoval #77 Tereza Pitterlingová (0:1)
15:15 Hermannové střela končí vedle brány Horňákové
15:00 Tůmové střela z rohu
14:20 Tigers uklidňuje hru a jdou poslat na hrací plochu čerstvé síly
13:41 Tigers aktivně napadá a Panthers si s tím neví rady
12:30 střela Chudé z otočky, Horňáková pozorná
11:30 krásný blok Šebestové
10:51 Kubišová využívá své rychlosti a uniká obráncům, její sřela však míří mimo
10:05 protiútok Tigers
09:32 Pálkové střela ze středu, mimo
08:41 Panthers získávají míček, ale ne na dlouho, Hyšlová překazila jejich rozehrávku
07:27 Kombinace Hermannové s Chudou, Horňáková chytá
06:58 Florianové hezká střela z výběhu
05:51 Karli dlouhým výhozem našla Kubišovou, ta si však s únikem neporadila
05:04 hráčky Tigers teď točí Panthers na jejich polovině
04:13 Syslová vyváží míček, ale neúspěšně a toho využívá Kubišová, její střela jde však nad
03:30 Tigers drží míček pod kontrolou
02:13 Polívková vybojovala míček na své polovině a uklidňuje hru
01:42 střela Bilé zblokována
01:00 první střela Hermannové, Horňáková chytá nohou