• 61 60:09
    3:4
    ()

K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:4p
branky: 16. Silvia Tomová, 20. Lucie Krýslová, 60. Lucie Krýslová - 39. Jana Lacková, 51. Veronika Káčová, 56. Paulína Hudáková, 61. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 25 - Jana Dupčáková 16; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2, 0:1
65:02 Komentář trenéra hostí Jakuba Robenka: Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a to se víc než potvrdilo. Není se na co vymlouvat. Podali jsme strašidelný výkon, a byť jsme nakonec málem vyhráli za tři body, tak jsme si dneska dle mého názoru nezasloužili ani jeden.
65:01 Komentář trenérky domácích Petry Prouzové: Škoda druhé třetiny, kde jsme měli zajímavé šance a třikrát jsme orazítkovali tyč, na druhou stranu jsme se nevzdali ani poté, co soupeř převrátil skóre. Něco jako tichá spokojenost. Soupeři šťastnou cestu domů.
65:00 Střely v prodloužení: Židenice - 0, Ostrava - 1.
60:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová bez asistence (3:4)
60:00 Střely ve 3. třetině: Židenice - 3, Ostrava - 12.
59:35 Židenicím se podařilo v šesti srovnat, když Romančáková procedila míček za záda Dupčákové - 3:3.
59:34 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #87 Lucie Krýslová, asistoval #5 Zuzana Hubáčková (3:3)
59:10 Domácí hrají v šesti!
58:54 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil #10 Denisa Kotzurová.
58:41 Ostrava nevyužila velké šance k odskočení, Kotzurová totiž nepřekonala Krištofovou z trestného střílení.
58:40 Obrovská smůla na holi Pravcové, která orazítkovala tyč!
58:03 Šanci Grossové zneškodnila Krištofová.
57:05 Znovu v akci Hudákovy, tentokrát před Kristínou zívala odkrytá branka, čehož hostující hráčka nedokázala backhandem využít.
55:03 Ostravské FBC dokonalo obrat! Pěknou akci vyšperkovala Kristína Hudáková pasem na své dvojče Paulínu Hudákovou, která propálila vše, co jí stálo v cestě - 2:3.
55:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #88 Kristina Hudáková (2:3)
54:40 Timeout K1 Florbal Židenice
54:40 Paulína Hudáková teď zamotala hlavu své protihráčce, přichystala přihrávku na pravé křídlo, ale branka domácích zůstala neohrožena.
53:15 Ostrava se v posledních minutách nadechuje k obratu, domácí ale zuby nehty drží vyrovnaný stav.
52:05 Židenice mají před hostující brankou velký tlak, který však nevyužívají k vstřelení třetího gólu.
50:51 A máme vyrovnáno! Ostrava využila hru 4 na 4 ve svůj prospěch, po přiťuknutí Grossové se blafákem prosadila Veronika Káčová a srovnala tak na 2:2.
50:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #73 Viktória Grossová (2:2)
49:30 Hráčky si vyzkoušejí hru ve čtyřech, Pospíšilová a Kristína Hudáková si totiž odpykávají trest za hrubost.
49:01 Vyloučen hráč #97 Kristýna Pospíšilová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost
49:01 Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
48:17 Další šance Ostravy, tentokrát se pokoušela zkrotit skákající míček Káčová, ale nepodařilo se ji to. Krištofová si tak připsala jednoduchý zákrok.
47:30 Domácí nevyužili velkou šanci ke skórování! Pospíšilová vybojovala míček, posunula ho spoluhráčce Hubáčkové, ale ta přestřelila.
45:45 Kajfoszová si na moment vyzkoušela, jaké to je být baseballistkou, její pokus byl však nepřesný.
45:19 Ostrava je velice aktivní, žene se za vyrovnáním, zatímco Židenice vyrážejí do nebezpečných protiútoků.
45:01 Romančáková vypíchal soupeřce děrovaný nesmysl, její dělovka však minula zařízení.
44:35 Rychlonohá Hubáčková utekla svým soupeřkám, ale sólo nedokázala zakončit.
43:52 Znovu v akci Hudáková. Její dělovku z výběhu vyboxovala Krištofová do zámezí.
42:24 Obrovská šance Ostravy nekončí vyrovnávací brankou! Žurková se ocitla před úplně prázdnou brankou, ale nastřelila břevno!
42:16 Paulína Hudáková vystřelila z pravého křídla, ale branku minula.
40:01 Třetí třetina odstartovala. Podaří se Ostravě vyrovnat nebo Židenice dovedou utkání do vítězného konce?
40:00 Střely na branku v 2. třetině: Židenice - 10, Ostrava - 8.
38:33 Hudáková sice neuspěla, ale Lacková už ano! Hostující hráčky obdržela přihrávku od Kajfoszové a poprvé v utkání překonala domácí Krištofovou - 2:1.
38:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #11 Jana Lacková, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (2:1)
38:15 Podruhé v této třetině byla v bezprostřední blízkosti v šanci Hudáková, ale nedokázala skórovat.
37:31 Pravcová se odhodlala k sólu ze své poloviny, ale poté byla její střela zblokována. Dupčáková si přesto musela připsat zákrok.
36:30 Třetí tyčka v druhé třetině pro Židenice, tentokrát se štěstí neusmálo na Tomovou.
35:58 Domácí Hubáčková obelstila hostující obránkyni, ale poté nezvládla kličku proti brankářce Dupčákové.
35:06 Aktivní Grossová si připsala další pokus na branku, ale ani tentokrát nepřekonala domácí gólmanku.
34:21 Hudáková využila chyby v domácí rozehrávce, ocitla se sama před brankou, ale Krištofovou na švestkách nenachytala.
32:35 Právě jsme byli svědky jedné šance na každé straně, ale obě brankářky svá družstva podržela.
32:00 Čtvrtý tým tabulky bude po faulu rozehrávat v útočné polovině.
31:33 Knapová s Romančákovou vytvořily před ostravskou svatyní závar, z tohoto mráčku ale nezapršelo.
30:14 Hubáčková dostala prostor ke střele, ale zařízení netrefila.
28:05 Při Dupčákové teď stojí všichni svatí, dělovka Drápalové totiž tentokrát skončila na břevnu!
27:58 Oooo zvoní tyč! Romančáková pohotově vystřelila a byla opravdu blízko druhému zásahu v dnešním utkání.
27:09 Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým se momentálně nedostává k ohrožení branky.
25:45 Hudáková se snažila vystřelit z mezikruží, ale zakončení ji příliš nevyšlo.
23:01 Ostravské hráčky začínají být aktivnější a začaly na své protivnice dotírat, zatím však bez výsledku.
22:49 A znovu Indrová, ale i tentokrát brankářku nepřekonala.
22:30 Co se nepovedlo ostravským, se málem podařilo židenickým. Dnešní oslavenkyně Indrová vystřelila z úhlu, ale Dupčáková byla připravena.
21:32 Zajímavá šance hostujících hráček nekončí brankou! Střela z poloviny hřiště jen tak tak prolétla kolem pravé tyčky.
20:01 Druhá třetina vypukla. Židenice zatím překvapivě vedou s Ostravou 2:0:
20:00 Střely na branku v 1. třetíně: Židenice - 6, Ostrava - 8.
19:53 Židenice se dostávají do dvoubrankového vedení! Lucie Romančáková využila vysoký press domácích a menšího zaváhání v zadních ostravských řadách a doklepnutím pod rukou brankářky zvyšuje na 2:0.
19:52 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #87 Lucie Krýslová bez asistence (2:0)
19:34 Ostrava měla teď na florbalce vyrovnání! Jurečková se ocitla před brankou, ale Krištofovou nepřekonala.
18:28 Káčová si i tentokrát vylámala zuby na židenické brankářce.
18:01 Obrovskou šancí na zvýšení skóre teď židenické hráčky vyloženě pohrdly! Situaci 3 na 1 nedokázaly využít.
17:10 Favoritky dnešního utkání z Ostravy se s nepříznivým skórem nechtějí smířit a začínají na své soupeřky tlačit.
15:56 Domácí se v 16. minutě dostávají do vedení! Po výborném obranném zákroku utekla kapitánka Drápalová, posunula míček na křídlo k Silvii Tomové a ta nedala hostující gólmance žádnou šanci - 1:0.
15:55 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #98 Silvia Tomová, asistoval #43 Jitka Drápalová (1:0)
15:43 A znovu výborná Krištofová, tentokrát lapila pokus Káčové z bezprostřední blízkosti. To byla velká šance ostravských hráček k otevření skóre.
14:49 Aktivní Grossová vyzkoušela pozornost Krištofové z velkého úhlu, marně.
14:19 A další protiútok domácích, tentokrát ho měla na svědomí Pravcová, i tu však dobře chytající Dupčáková vyčapala.
14:00 Romančáková vybojovala míček na polovině soupeře a řítila se úplně sama na hostující branku, Dupčáková však byla připravena.
13:35 Ke střele z velké vzdálenosti se odhodlala Grossová, ale Krištofová ji vyrazila nad branku.
12:01 Moc pěknou akci si vypracovaly domácí hráčky, po několika přihrávkách na jeden dotek ale závěrečný pokus skončil na hrudi brankářky Dupčákové.
11:10 Pokus Žurkové z úhlu neměl seřízená mířidla.
10:15 Židenice dnes budou nejspíše spoléhat na protiútoky. K jednomu z nich se před malou chvílí dostaly, ale přihrávka Nečasové před branku spoluhráčku nenašla.
10:00 Hostující hráčky mají momentálně více ze hry. Snaží se kombinovat na své polovině a vymyslet útočnou přihrávku.
08:15 Po faulu na polovině hřiště budou rozehrávat hráčky ve žlutém, které do hlavního města Moravy dorazily z Ostravy.
07:30 Dupčáková si přece jenom připsala zákrok, když vychytala domácí Knapovou.
06:55 Domácí se pěknou kombinací dostaly až před branku, ale ostravská golmanka nemusela zasáhnout.
06:06 Hostující hráčky teď na hřiště dominují a dostávají židenické pod tlak.
05:01 Na Lackovou zívala úplně odkrytá branka, ale ostravská plejerka nepřekonala Krištofovou, která vytasila až možná zázračný zákrok!
04:45 Hubáčková se dopustila poměrně velké chyby v rozehrávce, ale ostravské hráčky ji nedokázaly potrestat.
03:18 Zápas odstartoval v poněkud rozvážném tempu, zatím nadále čekáme na první přerušení.
02:44 Krištofová musela být dvakrát během krátkého časového sledu v pozoru.
02:00 Knapová se snažila přiťuknout na Romančákovou, ta ale na míček nedosáhla.
00:49 Židenice se tlačily před branku, ta zatím zůstala neohrožena.
00:01 Utkání právě odstartovalo!