0:9
    Kristína BELICOVÁ
    (Fricová)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:9
branky: 11. Magdaléna Plášková, 13. Eva Preisslerová, 15. Nela Jiráková, 31. Magdaléna Plášková, 35. Daniela Frantíková, 41. Martina Řepková, 42. Eva Preisslerová, 43. Martina Řepková, 48. Kristína Belicová; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 102; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 30 - Jana Christianová 8; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:4
60:00 Komentář trenéra domácích (Procházka): Dnes jsme si dali za úkol aktivně a důsledně bránit, což se až na pár smolných branek dařilo. V poslední třetině už přišla únava a s ní i chyby. Směrem dopředu nás bohužel brzdí individuální nešikovnost, ta nula nás mrzí. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.
60:00 Komentář trenérky hostí (Marešová): Zápas po delší herní pauze.Vstoupily jsme do něj aktivně, dařilo se nám plnit naše úkoly, bohužel se tolik nedařilo střelecky. Zapracovat musíme na množství ztrát,které nám pak hru rozbíjí a ztěžují.Jsem ráda za nulu a za zapojení mladých nadějí.
60:00 Střely na branku: domácí - 2, hosté - 16
59:00 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:54 Ťuk, ťuk, ťuk a hosté jsou od vlastní branky před Fišerovou.
54:33 Christianová odvážně vyběhla z branky a skutečně byla u míčku dříve než Mašková a odkopla ho pryč.
52:48 Suková sttřílí z otočky od mantinelu, bohužel jí střela ideálně nesedla a míček končí mimo branku.
50:29 Tentokrát se Drugdové nepodaří projít mezi obránkyněmi Chodova a míček ztrácí.
49:24 Plásková bez problému prokličkuje celé hřiště a ještě se dostane k zakončení.
47:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #96 Anna Fricová (0:9)
47:15 Vypadá to, že vlak hostů se ve třetí třetině teprve rozjel. Přiávají jeden gól za druhým.
46:05 Hostujícím hráčkám se velmi rychle daří získávat zpět balon od plzeňských a tak se domácí nedokaží dostat k větším šancím.
44:03 Domácí se snažili překonat ležící Christianovou, ale akce končí neúspěchem.
42:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #9 Nela Jiráková (0:8)
42:57 Další gól si opět připisuje na svoje konto Řepková.
42:04 Stejně jako v úvodu druhé třetiny se na balonku drží hlavně hosté.
41:05 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
41:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:7)
41:05 Druhý rychlý gól přiletěl do branky domácích, a proto trenér využívá možnosti vzít si timeout.
40:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #24 Jana Vávrová (0:6)
40:37 Každou chvičku nebo zaváhání domácích holek se daří Chodovu trestat.
40:01 I úvodní buly třetí třetiny vyšlo lépe pro domácí.
40:00 Střely na branku: domácí - 2, hosté - 7
39:12 I domácí jsou v plném počtu. Tuto přesilovou hru už se hostujícím nepodařilo využít.
37:48 Hosté hrají v plném počtu.
37:12 Vyloučen hráč #51 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
36:42 Zatím není početní převaha domácích na hřišti příliš patrná, v první minutě se několikrát podařilo oslabenému Chodovu dostat do úniku nebo alespoň rozehrávku domácích překazit.
35:48 Vyloučen hráč #9 Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
35:48 Bohmová se sama dostala před Christianovou, její zakočení ale faulem překazila Jiráková a domácí si tak také zahrají přesilovou hru.
34:40 A opět zazvonila tyčka za Fišerovou.
34:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #23 Petra Nosková (0:5)
34:05 Míček úspěšně prošel až za Fišerovou.
32:27 Dlouhý balon přesně našel Staňkovou, Christianová vyráží hlavou.
31:48 Havlová v úniku s Maškovou, bohužel nahrávka nebyla přesná a místo k Maškové se dostala k obránkyni hostů.
30:59 Tři hráčky Plzně se vydaly do útoku, kombinací se dostaly až před Christianovou, ale finální zakončení letělo vysoko nad.
30:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #10 Daniela Frantíková (0:4)
30:14 Tentokrát hosté využívají přesilovou hru o poznání rychleji.
29:57 Řepková střela z první, ale Fišerová se stačila přesunout.
29:31 Vyloučen hráč #12 Julie Svítilová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
29:31 Další početní výhoda pro pražský celek.
28:43 Dvě šance domácích v rychlém sledu za sebe, obě zůstávají neproměněné.
27:33 Vaníčkové nevyšla kombinace s Maškovou a k míčku se opět vrací Chodov.
26:13 Další povedený únik Drugdové po křídle, který ukončují faulem hosté a poskytují domácím volný úder z dobré pozice.
25:43 Rychlé přenesení hry, ale Řepková trefuje pouze tyč.
24:52 Až na malé chvilky se na balonu drží hosté, kombinují, ale žádná vážnější akce zatím nepřišla.
21:39 Košťálová trefuje jen těsně nad branku Christianové.
20:21 Hosté začali druhou třetinu zostra, během prvních pár vteřin se dostali několikrát k zakončení.
20:00 Střely na branku: domácí - 4, hosté - 16
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny.
16:20 Chodovské hráčky se dostaly k míčku a domácím se nedaří jim ho zabavit.
14:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Nela Jiráková, asistoval #19 Nikol Pekárková (0:3)
14:38 Velké štěstí se teď drželo Jirákové, když její střela z půlky, několikrát odražená, nakonec doputovala do branky.
13:24 Nachtmannová z půlky střílí, Christianová ve skoku vyráží míček helmou.
12:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (0:2)
12:37 Havlová v rohu ztratila míček a hostujícím hráčkam se podařilo několikátou dorážkou dostat míček za Fišerovou.
10:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #9 Nela Jiráková (0:1)
10:14 Z trestu Havlové zbývalo už jen 20 vteřin, když přesilovou hru využívá Plášková.
08:34 Vyloučen hráč #77 Tereza Havlová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
08:34 Havlová nestíhala útočící hráčku Chodova a nešťastně jí trefila do hole.
07:59 Velké šance pro domácí, ale i Christianová je přesně na svém místě.
07:30 Chybu v rozehrávce domácích se snažila potrestat Řepková s Kellovskou.
06:27 Havlová se ze svého postu v obraně propracovala pěkným únikem do rohu, při svém snažení ale byla faulována.
05:14 Střela chodovské hráčky z úhlu rozkmitala pouze boční síťku branky domácích.
03:58 Nebezpečná akce pražského týmu, úspěch ale slaví obrana domácích.
03:02 Běžecký souboj Pekárkové s Drugdové vyhrává chodovská hráčka a přesouvá svůj tým zpět do útoku.
01:45 Peštová střílí od mantinelu, Fišerová je ale na svém místě a hravě si se střelou poradí.
01:14 Drugdová se během jednoho střídání dvakrát protlačila to dobré pozice, ale ani jednou se jí nepodařilo zakončit.
00:02 Úvodní buly lépe vyšlo domácím hráčkám.
00:01 Oba týmy už jsou připravené na úvodní buly a zápas může začít.