1:3
    Lucie CHOLINSKÁ
    (Mošťková)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBS Olomouc 1:3
branky: 49. Anna Alexandra Suková - 40. Kateřina Salvet, 51. Jitka Oháňková, 60. Lucie Cholinská; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:1 + Tereza Bořutová (OLM) 5; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Lenka Šindelářová 15 - Martina Franková 16; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2
60:00 Nejlepší hráčky utkání: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 51 Anna Alexandra Suková - FBS Olomouc - 50 Lucie Cholinská
60:00 Vyjádření trenéra domácích Víta Procházky: Směr utkání jsme měli určit v první desetiminutovce, kdy jsme měli tlak a množství vyložených šancí. To se však nestalo, dvěma hloupými góly jsme zápas ztratili a ani při hře vabank jsme štěstí neměli. Děkujeme divákům za podporu a soupeři přejeme šťastnou cestu.
60:00 Vyjádření hostujicí trenérky Alice Pavlíkové: Utrápené utkání, kde nás neuvěřitelně svazovala povinnost tří bodů. Ty máme. Příští týden zabojujeme za další. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7 - FBS Olomouc 4, celkem 17 - 18
59:28 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #12 Tereza Mošťková (1:3)
59:28 Olomouc se trefuje do prázdné brány domácích
59:01 Timeout FBS Olomouc
58:01 Slávie po oddechovém času posílá do boje svou elitní formaci
58:00 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
57:00 Staňková vyslala hezkou střelu jen těsně vedle tyče
56:20 Olomouc své oslabení hezky brání
55:16 Do obrovské šance se ve svém oslabení dostaly hráčky Olomouce. Střela skončila za bránou
54:18 Hezká střela Havlové. Z vyrovnání se ale radovat nemůže. Hostující golmanka si se střelou poradila
53:34 Slávistky drží míček na svých florbalkách. Ke střele se ještě ale nedostaly
52:27 Vyloučen hráč #96 Tereza Bořutová družstva FBS Olomouc na 5 minuty za nedovolené vrážení
52:27 Bořutová zahodila Sukovou za mantinel a připravila tak pro svůj tým pětiminutové oslabení.
51:11 Dvě na sebe nalepená oslabení teď zvedla tempo zápasu a zápas začíná být mnohem atraktivnější
50:11 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková, asistoval #50 Lucie Cholinská (1:2)
50:11 Přesilovku využívají i hostující hráčky
49:31 Vyloučen hráč #51 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
48:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #51 Anna Alexandra Suková, asistoval #12 Julie Svítilová (1:1)
48:17 Suková šikovně tečuje střelu a z přesilovky vyrovnává stav
47:37 Vyloučen hráč #21 Sára Jakubkovičová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
47:20 Samostatný únik hostující hráčky hasí skvělá Šindelářová
45:41 Havlová těsně míjí levý horní růžek hostující branky
45:03 Olomouc teď zamkla Slávistky na jejich polovině a drží míč na svých čepelích
43:24 Suchánková se snažila obtočit kolem domácí branky. Míček však nedovezla až za záda golmanky
41:34 Drugdová zaváží míček na útočnou polovinu a zakládá tak Slávistickou honbu za vyrovnáním
40:00 Střely po druhé třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: 6, FBŠ Olomouc: 7
39:54 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Kateřina Salvet, asistoval #50 Lucie Cholinská (0:1)
39:54 Ke střele z dobrého prostoru se dostala útočnice z Olomouce a otevírá tak stav dnešního utkání.
39:30 Do haly na Slávii si dnes našlo cestu 101 diváků
39:19 Hezká střela Sukové. Pořád ale platí bezbrankový stav
38:27 Havlová hezky vybojovala míček u mantinelu
38:05 Tvrdá hra za domácí brankou. Míček pro Olomouc
37:25 Mošťková v dobré pozici. Netrefuje však skákavý balonek
34:30 Do dobré palebné pozice se dostala hráčka Plzně. Rána ale mířila přímo doprostřed brány
32:49 Hostující se dostaly do obrovské šance. Míček poskakoval před brankovou čárou. Gol z toho ale nějakým způsobem není
31:02 Hráčky Olomouce se v přesilovce dostávají ke střelám i dorážkám. Šindelářová však svůj tým drží
30:14 Vyloučen hráč #22 Helena Böhmová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:26 A zase skvělá práce domácí brankářky. Z bezprostřední blízkosti míček dokázala skokem vyrazit
25:11 Další povedený zákrok Šindelářové.
24:13 Slávistky se dostaly do šance. Balonek ale nikdo z domácích útočnic do branky neprocpal
23:02 Po poklidném začátku druhé třetiny se Vaníčková dostává ke střele. Její pokus byl ale zblokován
20:00 Střely po první třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: 4, FBŠ Olomouc: 7
19:59 První třetina branku nepřinesla, do šaten odcházejí oba týmy za bezgólového stavu 0:0
18:31 Další skvělý zákrok Šindelářové
17:47 Šindelářová si poradila s nepřehlednou situací před svým brankovištěm a nepouští míček za svá záda.
15:11 Povedená střela Sukové od mantinelu. Stav ale pořád bezbrankový
13:58 Slávistky se dostaly k nebezpečné dorážce z předbrankového prostoru, ale golmanka hostů opět chytá
10:42 Šindelářová maskou vyráží povedenou ránu hostující hráčky
09:58 Suchánková nenachází svou střelou svatyni domácího týmu.
07:01 Slávistky se dostávají ke střeleckým pozicím, ale rány míří mimo bránu. Stav se nemění.
05:19 Dvě obrovské šance domácích. Z brutálního závaru před brankou se ale míček do brány nedostal.
02:40 Mašková v dobré šanci netrefuje balonek
01:20 Slávistky o sobě taky dávají vědět a jejich první střela končí na tyči
00:40 Hráčky Olomouce se hned zběsile pouští do útoku. Ale jejich první střela je zblokována.
00:00 Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi domácími FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a FBŠ Olomouc